Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Anonymous wspierają kryptowaluty 75 mln USD!

Anonymous wspierają kryptowaluty 75 mln USD!

Wiadomości
14 listopada, 2019
1329
Anonymous

Grupa Anonymous już od wielu lat zaskakuje internautów swoją potęgą. Można ich porównać do dobrych złoczyńców, którzy okradają bogatych i dają biednym. Walczą oni jednak w imię zwykłych śmiertelników, chociaż cały czas nie wiemy, kim oni są. Po ostatnich działaniach możemy mieć pewność, że tworzą grupę naprawdę wpływowych i zamożnych specjalistów.

Grupa Anonymous udostępniła informację na temat utworzenia dedykowanego funduszu Bitcoin. 75 milionów USD w BTC zostanie przeznaczone na promowanie technologii zwiększających prywatność i rozwój kryptowalut. Akcja promowana jest pod hasłem „Unknown Fund”.

Aktywiści informują swoich zwolenników m.in. o tym, że w referendum w sprawie Brexitu w 2016 r. były wykorzystywane dane pozyskiwane w sposób nie do końca uczciwy. Wspominają także kampanie wyborcze z wyborów prezydenckich w USA, które pozostawiają ogromne wątpliwości. Stwierdzili, że w obu przypadkach dane osobowe zostały wykorzystane do przekazania informacji, które mogły wpłynąć na sposób głosowania. Anonymous piszą:

“Wykorzystanie danych stało się już potężnym narzędziem do manipulowania ludźmi. Skuteczność tego narzędzia jest zarówno niesamowita, jak i przerażająca.”

Autorzy komunikatu prasowego w odniesieniu do sektora kryptowalutowego napisali również:

“Unknown Fund widzi także niesamowite możliwości ochrony praw i wolności ludzi, jakie dają nam technologie, takie jak blockchain i kryptowaluty. Jest to szansa dla ludzkości na stworzenie nowego środowiska, nowego i uczciwego systemu monetarnego oraz uczynienie świata lepszym miejscem.”

Nie wiadomo jednak, skąd Anonymous dysponuje tak dużą sumą pieniędzy i skąd pochodzi 75 mln USD. Trzeba przyznać, że jest to imponująca kwota, która jest w stanie naprawdę wpłynąć nie tylko na ruch giełdowy i cenę kryptowalut, ale również na dalszą walkę z ww. sytuacjami. Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.