Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Quentin Tarantino zapowiada tajną kolekcję NFT z Pulp Fiction

Quentin Tarantino zapowiada tajną kolekcję NFT z Pulp Fiction

Wiadomości
3 listopada, 2021
525
pulp fiction nft

Quentin Tarantino – jeden z największych twórców filmowych wszech czasów – ogłosił niedawno, że wystawi na aukcję siedem “sekretnych NFT” zawierających niewykorzystane sceny z Pulp Fiction. Te niewymienne tokeny zawierają treści, które mogą być oglądane tylko przez ich właścicieli, co czyni je niezwykle wyjątkowymi i cennymi.

Kolekcja NFT Tarantino

Kolekcja Tarantino będzie dystrybuowana w “Secret Network” firmy SCRT Labs, blockchainie warstwy 1, skoncentrowanym na prywatności. NFT reżysera będą wykorzystywać natywną prywatność i kontrolę dostępu oferowaną przez sieć. Początkowo będą one wystawione na aukcji na największym na świecie rynku NFT, OpenSea.

Każdy “sekret” tajnych NFT jest jedyną w swoim rodzaju treścią, która nigdy wcześniej nie była widziana lub słyszana. Wszystko, co wiedzą kupujący to to, że zawartość będzie zawierała niepocięte, odręcznie napisane scenariusze z filmu Pulp Fiction, wraz z komentarzami samego Quentina Tarantino. Jego opis ujawni nieznane wcześniej sekrety dotyczące filmu i jego twórcy.

“Jestem podekscytowany, że mogę zaprezentować fanom te ekskluzywne sceny z PULP FICTION” – powiedział reżyser. “Secret Network i Secret NFT zapewniają zupełnie nowy świat łączący fanów i twórców, a ja jestem podekscytowany, że mogę być tego częścią”.

Tarantino wydaje się być trafny w tym założeniu. Sportowcy, celebryci, marki i niezliczone inne osoby publiczne odważyły się wkroczyć w świat NFT, aby połączyć się ze swoimi odbiorcami. Na przykład, DC comics niedawno rozdało fanom unikalny zestaw superbohaterskich NFT zupełnie za darmo.

Czytaj również:  Madonna wchodzi do świata metaverse kupując Bored Ape NFT za 560 tys. dolarów

Pulp Fiction Tarantino zgarnął ponad 200 milionów dolarów przy budżecie wynoszącym zaledwie 10 milionów dolarów. Jego popularność prawdopodobnie przyciągnie wielu fanów do kolekcji NFT, którzy poszukują kolejnych, ekskluzywnych treści.

Tajne NFT i ich znaczenie

Tajne NFT to domyślnie “prywatne tokeny” w Secret Network. Pozwalają one na to, aby NFT użytkownika zawierały metadane publiczne lub prywatne, co oznacza, że może on zdecydować, czy wyświetlić zawarte w nich treści innym osobom. Mogą oni również zdecydować, czy nawet ujawnić swoją własność w blockchainie.

Stanowi to odejście od bardziej tradycyjnych blockchainów, takich jak Ethereum, w których wszystkie takie informacje są publiczne. Stwarza to również jeszcze większe możliwości dla twórców w tej przestrzeni. Korzystając z tajnych NFT, twórcy mogą zachować swoje zarobki w tajemnicy, a nawet zakładać prywatne galerie.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.