Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

ZEN.COM rozpoczyna współpracę z Binance

ZEN.COM rozpoczyna współpracę z Binance

Wiadomości
18 października, 2022
349
d_92BitC3QEU-unsplash

Największa giełda kryptowalutowa — Binance udostępni ZEN jako metodę doładowania portfela m.in. w walucie PLN.

  • Od dzisiaj (18.10.2022) konto Binance można bezpośrednio i natychmiastowo zasilać w 4 lokalnych walutach regionu Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. złotówkach (PLN), ale również koronach czeskich (CZK), lejach rumuńskich (RON) i forintach węgierskich (HUF).

  • To efekt współpracy ZEN.COM, dostawcy innowacyjnych rozwiązań płatniczych dla konsumentów i biznesu, z Binance, wiodącym globalnie dostawcą infrastruktury blockchain i kryptowalutowej.

  • Nowa metoda płatności pozwoli na natychmiastowe doładowanie konta w wybranej walucie – bez kosztów przewalutowania, które zazwyczaj są ponoszone przez użytkowników.

  • Binance od dnia 19.10.2022 uruchomia pary walutowe BTC/PLN, ETH/PLN, BUSD/PLN.

Europejski fintech ZEN.COM specjalizujący się w innowacyjnych rozwiązaniach płatniczych, poinformował dzisiaj o nawiązaniu współpracy z Binance, wiodącym globalnie dostawcą infrastruktury blockchain i kryptowalutowej. Partnerstwo umożliwi użytkownikom sprawne doładowanie portfela Binance za pomocą ZEN.COM w jednej z czterech walut Europy Środkowo-Wschodniej, m.in. złotówkach.

– W ubiegłym roku poziom globalnej adopcji cyfrowych walut wzrósł o ponad 880%. Wciąż jednak wejście w świat kryptowalut dla niektórych grup jest łatwiejsze niż dla innych. Użytkownik z kraju, który nie posługuje się EUR, GBP czy USD, a chce zasilić swoje konto na giełdzie, musi najpierw wymienić swoje środki na euro lub polegać na przeliczniku stosowanym przez bank czy wydawcę karty. To nie jest ani szybki, ani wygodny proces. Cieszymy się, że możemy dołożyć cegiełkę do jego usprawnienia, tym samym umożliwiając szerszej liczbie użytkowników dostęp do ekscytującego świata cyfrowych walut – mówi Michał Bogusławski, Chief Commercial Officer w ZEN.COM.

Doładowywanie konta zwykłą kartą lokalnego banku w kraju, który nie posługuje się jedną z walut uznawanych na giełdach, może wiązać się ze sporymi prowizjami. Użytkownicy mają także do dyspozycji szeroki asortyment rozwiązań fintechowych, w tym konta wielowalutowe, które umożliwiają zniwelowanie niedogodności związanych z konwersją walut.

Czytaj również:  BNB osiąga nowe ATH tuż przed 15. spalaniem Binance Coina

Jednak ZEN.COM i Binance idą o krok dalej. W ramach współpracy rozwiązania płatnicze ZEN.COM zostaną udostępnione jako jedna z metod doładowywania portfela Binance, co oznacza, że użytkownicy platformy będą mogli liczyć na sprawne zasilenie konta licznymi walutami – PLN, HUF, RON czy CZK. Klienci Binance w Polsce mogą nie tylko przyspieszyć proces doładowywania, który odbywa się natychmiastowo, ale również zaoszczędzić na kosztach przewalutowania.

– Jako lider rynku nieustannie szukamy nowych możliwości, aby umożliwić każdemu udział w cyfrowym świecie na tych samych zasadach – obejmuje to również możliwość komfortowego doładowywania konta w swojej własnej walucie. Cieszymy się, że możemy rozpocząć współpracę z ZEN.COM i dzięki temu zaproponować użytkownikom w Polsce szybszą i efektywniejszą kosztowo metodę zasilenia swojego portfela – mówi Katarzyna Wabik, Country Manager na Polskę w Binance.

Nowa funkcjonalność jest dostępna już bezpośrednio na stronie Binance. Doładowanie można wykonać sprawnie poprzez wybór opcji płatności z ZEN.COM – użytkownicy zobaczą środki na swoim koncie w kilka sekund. Top-up dokonany w taki sposób nie będzie wliczany w limity obowiązujące dla użytkowników aplikacji ZEN.COM.

O ZEN.COM:

Fintech ZEN.COM jest licencjonowanym przez Bank Litwy podmiotem, który stawia bezpieczeństwo i transparentność transakcji na pierwszym miejscu. Działając w ponad 30 krajach, systematycznie wdraża kolejne funkcjonalności dla konsumentów i biznesu w myśl idei usprawnienia płatności i zapewnienia spokoju finansowego. Mastercard®, jako partner strategiczny ZEN.COM, zapewnia karty wirtualne i fizyczne z certyfikatem Digital First, dające gwarancję zwiększonego bezpieczeństwa danych użytkowników.

O Binance:

Binance to wiodący na świecie ekosystem blockchain, z pakietem produktów obejmującym największą giełdę aktywów cyfrowych, którego misją jest dostarczanie usług infrastrukturalnych w krypto. Kupuj, handluj i trzymaj 350+ kryptowalut, ciesz się najniższymi opłatami handlowymi wraz z 120 milionami obecnych użytkowników.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.