Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Coin98 zyskuje 1200% po wejściu na giełdę Binance

Coin98 zyskuje 1200% po wejściu na giełdę Binance

Wiadomości
25 lipca, 2021
906
coin98 binance

Niewiele rzeczy w przestrzeni kryptowalutowej generuje więcej szumu niż wprowadzenie na giełdę nowego tokena. Perspektywa znalezienia monety zyskującej 1000% lub więcej nadal jest głównym celem wielu inwestorów.

Coin98 (C98) jest najnowszym przykładem tego zjawiska. Projekt DeFi oparty na BSC wzrósł o 1200% z ceny początkowej na poziomie 0,075 USD do 0,928 USD w pierwszym dniu notowań na Binance.

Coin98 jest 20. projektem, który wyszedł z Binance Launchpad i opisuje siebie jako “bramę DeFi dla użytkowników tradycyjnych finansów, aby uzyskać dostęp do wszelkich usług DeFi na wielu blockchainach.”

Oprócz bycia notowanym na Binance, C98 jest również dostępny do handlu na Gate.io i MEXC Global, a posiadacze tokenów mogą również zarabiać dzięki stakingowi i opcji puli płynności na PancakeSwap (CAKE).

Altcoiny odnotowują dwucyfrowe zyski

Rajd Bitcoina (BTC) do 34 000 USD doprowadził do wzrostu kilku altcoinów. Dane z Cointelegraph Markets Pro i TradingView wskazują na Ampleforth (AMPL), Amp (AMP) i Axie Infinity (AXS) jako najlepiej radzące sobie tokeny ciągu ostatnich 24 godzin.

Trwający od miesiąca rajd AXS ponownie nabrał tempa po tym, jak cena odbiła się od dolnego wsparcia na poziomie 14 dolarów. Z kolei rajd AMPL pokazuje korzyści płynące z międzyprotokołowej integracji.

Według Ampleforthh, zainteresowanie AMPL jest wynikiem dodania tokena do ekosystemu AAVE:

 Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.