Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Solana ogłasza zamknięcie dwóch sklepów w USA

Solana ogłasza zamknięcie dwóch sklepów w USA

Wiadomości
22 lutego, 2023
95
solana

Zarząd skoncentrowanego na ekosystemie sklepu z doświadczeniami Solana, Solana Spaces, ogłosił zamknięcie lokalizacji w Nowym Jorku i Miami.

“Podjęliśmy trudną decyzję o zamknięciu sklepów w Nowym Jorku i Miami do końca lutego i przeniesieniu naszych wysiłków związanych z wdrażaniem Solany na produkty cyfrowe” – napisano w oświadczeniu.

Założyciel i CEO Solana Spaces, Vibhu Norby, wyjaśnił, że decyzja została podjęta “tygodnie temu”. Według niego, fizyczne sklepy nie przyciągnęły tak wielu użytkowników, jak pierwotnie oczekiwano.

“Naszą główną misją od pierwszego dnia było eksperymentowanie z nowymi i przełomowymi modelami, aby przyciągnąć ludzi do Web3, a także służyć społeczności w imieniu Solana Foundation”.

Norby dodał, że “punkt krytyczny” ze sklepami wymusił przesunięcie punktu ciężkości na platformę NFT DRiP:

“Podczas gdy nasze sklepy otrzymują 500 do 1000 wizyt tygodniowo, DRiP obsługuje tę samą liczbę klientów KAŻDEGO DNIA”.

Solana Spaces

28 lipca 2022 roku Solana Spaces została otwarta w centrum handlowym w prestiżowej dzielnicy Hudson Yards na Manhattanie w Nowym Jorku, USA. Druga lokalizacja pojawiła się w Wynwood w Miami. Od momentu ich powstania 75 000 osób stało się klientami – sprecyzował Norby.

Czytaj również:  Solana zyskuje ponad 26% w dwa dni. Co dalej?

Zespół projektu gier Star Atlas zbudowanego na Solanie wyraził żal z powodu decyzji. Deweloperzy poparli jednak plany rozwoju DRiP.

Wcześniej Solana Labs odsłoniła smartfon Saga oparty na systemie operacyjnym Android. Jest to niestandardowa wersja urządzenia OSOM z wbudowanymi funkcjami portfela kryptowalutowego.

Solana Labs rozpoczęła przyjmowanie zamówień przedpremierowych na Sagę od użytkowników w 33 krajach w styczniu 2023 roku.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.