Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Traderzy przewidują, że IMPT może wzrosnąć 10-krotnie po wejściu na giełdę LBank. Wartość projektu wynosi 20 milionów dolarów

Traderzy przewidują, że IMPT może wzrosnąć 10-krotnie po wejściu na giełdę LBank. Wartość projektu wynosi 20 milionów dolarów

Wiadomości
16 grudnia, 2022
167
[Resizer.in]-639c781035d3b

Eksperci kryptowalutowi i traderzy oczekują, że IMPT znacznie zyska na wartości, gdy pojawi się dziś na jednej z największych giełd na rynku — LBank.

Inwestorzy są podekscytowani proekologicznym protokołem, który ma na celu złagodzenie kryzysu klimatycznego poprzez przekształcenie kredytów węglowych w NFT. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy w łatwy sposób zrównoważą swój ślad węglowy.

Token IMPT, który cieszył się masowym napływem kapitału inwestorów w ostatnich dniach swojej przedsprzedaży, pojawi się na giełdzie o 10 rano czasu UTC. Analitycy już spekulują, że moneta doświadczy nawet 10-krotnego wzrostu wartości.

Jako że token będzie notowany na poziomie 0,0253 USD, prognozy sugerują, że osiągnie kurs około 0,25 USD.

Eksperci popierają swoje analizy innymi popularnymi przedsprzedażami, takimi jak Tamadoge, STEPN, ApeCoin, Lucky Block i Battle Infinity. Stanowią one najlepszy dowód, że obiecujące projekty kryptowalutowe przynoszą duże zyski nawet w trakcie rynku niedźwiedzia.

Dla przykładu: Tamadoge, najnowsza z wymienionych monet, podczas debiutu giełdowego zwiększyła swoją wartość z wczesnej ceny przedsprzedażowej (0,01 USD) aż do rekordu na poziomie 0,194 USD. Oznacza to, że pierwsi inwestorzy zarobili prawie 2000% na tym projekcie.

Nawet ci, którzy przegapili przedsprzedaż i kupili tokeny po ich wejściu na giełdę, wygenerowali imponujący zysk w wysokości 550%. W momencie notowania TAMA było dostępne za 0,03 USD.

Wiele wskazuje na to, że IMPT podąży podobną ścieżką.

Projekt posiada ogromny potencjał, a ponadto w ostatnich dniach przedsprzedaży cieszył się dużym zainteresowaniem. Wiele tzw. “wielorybów” (dużych inwestorów) spieszyło się, aby zabezpieczyć jak największą ilość tokenów przed ich debiutem giełdowym.

KUP IMPT

Czym jest IMPT?

IMPT jest unikalnym protokołem proekologicznym i jednocześnie rzadkim projektem kryptowalutowym, który ma zastosowanie w świecie rzeczywistym. Już sam ten fakt znacznie zwiększa jego potencjalną wartość.

Użytkownicy IMPT wybierają zweryfikowane i zatwierdzone inicjatywy przyjazne środowisku, a następnie używają tokenów IMPT do zakupu kredytów węglowych. Co to takiego? Zezwolenia, które uprawniają posiadaczy do emisji gazów cieplarnianych. Jeden kredyt równa się jednej tonie CO2.

Co więcej, w IMPT każdy kredyt węglowy występuje w postaci NFT.

Jako posiadacz takowego masz do wyboru kilka możliwości:

  • sprzedaż kredytu,
  • zatrzymanie kredytu jako aktywa inwestycyjnego,
  • wycofanie kredytu z rynku (czyli spalenie go w sieci blockchain).

Jeśli wybierzesz trzecią opcję, zmniejszysz swój ślad węglowy i pomożesz usunąć CO2 z atmosfery. W zamian za swoje poświęcenie otrzymasz unikalne NFT (autorstwa znanego artysty) z kolekcji projektu, które sprzedasz na rynku lub zatrzymasz dla siebie.

Poprzez wybijanie kredytów węglowych na blockchainie, IMPT zmniejszy również ilość oszustw na rynku praw do emisji CO2. Wynika to z faktu, że kredyty węglowe będą znajdowały się w niezmiennej i przejrzystej księdze transakcji, czyli na łańcuchu bloków.

Nie bez znaczenia jest również to, że wedle prognoz dobrowolny rynek praw emisyjnych odnotuje ogromny wzrost w następnej dekadzie. Bloomberg szacuje, że powiększy się on z obecnej wartości 2 miliardów dolarów rocznie do 50 lub nawet 100 miliardów dolarów rocznie.

Jak zapewne się domyślasz, jest to bardzo dobra informacja dla IMPT — projektu, który działa właśnie na tym rynku.

Co więcej, oprócz bezpośredniego kupna tokenów w celu ich konwersji na kredyty węglowe NFT, użytkownicy IMPT zdobędą je także podczas codziennych zakupów.

W jaki sposób? Otóż IMPT współpracuje z tysiącami popularnych sprzedawców, którzy zaoferują ci tokeny IMPT jako procent ze sprzedaży. Do projektu dołączyły już tak znane marki, jak Amazon, Samsung, Nike, Dyson czy Macy’s.

Platforma IMPT będzie posiadała także system punktacji dla użytkowników, czym jeszcze bardziej zachęci ich do podejmowania decyzji przyjaznych środowisku. Zaś sami klienci rozwiną swoje własne ekologiczne sumienie, przebierając w sprzedawcach, którzy oferują najlepszy procent w postaci tokenów IMPT.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat projektu? W takim razie przeczytaj jego whitepaper lub dołącz do grupy IMPT na Telegramie.

Informacje o notowaniach IMPT

Tokeny IMPT będą notowane na giełdzie LBank od godziny 10 rano czasu UTC w środę, 14 grudnia 2022 roku.

Token pojawi się także na Uniswap. Ponadto w najbliższej przyszłości twórcy planują kolejne debiuty na innych giełdach.

Każde kolejne notowanie zwiększa potencjał cenowy IMPT.

KUP IMPT

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.