Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Justin Sun ogłasza system płatności dla ChatGPT w ekosystemie Tron

Justin Sun ogłasza system płatności dla ChatGPT w ekosystemie Tron

Wiadomości
6 lutego, 2023
83
tron trx

W ekosystemie Tron pojawi się zdecentralizowany system płatności, ukierunkowany na różne usługi AI, takie jak ChatGPT firmy OpenAI. Takie informacje podał założyciel projektu Justin Sun.

Na jego Twitterze możemy przeczytać:

“Ramy obejmują system inteligentnych kontraktów hostowanych przez blockchain, protokół płatności, podstawowy SDK i bramkę płatniczą skoncentrowaną na AI. System inteligentnych kontraktów służy do przechowywania żądań użytkowników i wyników AI [emisji] w opartym na BTFS zdecentralizowanym systemie przechowywania plików BitTorrent”.

Według Suna, protokół płatności zapewni wsparcie dla “stabilnych rozliczeń walutowych” na blockchainie. W ten sposób warstwa “interakcji” zapewni usługom AI dostęp do standardowych metod rozliczeniowych i odpowiednich API.

Bezpieczny i odporny na cenzurę system płatności

Założyciel Tron wyjaśnił, że opisywany przez niego framework umożliwi wdrożenie bezpiecznego i odpornego na cenzurę systemu płatności zintegrowanego z projektami opierającymi się na sztucznej inteligencji.

Na przykład wyrocznie WinkLink wykorzystywałyby możliwości AI do podejmowania pewnych decyzji. Sun dodał, że technologia będzie wykorzystywana w pożyczkach i innych usługach inwestycyjnych.

Dodał też, że rynek NFT w ekosystemie Tron będzie wspierał treści generowane przez AI. Co więcej, technologia umożliwi wycenę niewymiennych tokenów.

Twórca Trona nie powiedział, kiedy dokładnie opisywana przez niego struktura zostanie włączona do ekosystemu projektu.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.