# Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Standard Chartered podtrzymuje prognozę 100 000 USD za BTC do końca roku

Standard Chartered podtrzymuje prognozę 100 000 USD za BTC do końca roku

Wiadomości
8 września, 2021
580
bitcoin 100 000 USD

Eksperci branżowi postrzegają wtorkowy spadek na rynku kryptowalut jako “fałszywy dip”, jednocześnie podtrzymując prognozę 100 000 dolarów za Bitcoina (BTC) na koniec roku.

Nowy raport od Standard Chartered prognozuje, że Bitcoin osiągnie 100 000 dolarów “pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku”. Wzrostom BTC będzie towarzyszyła również druga największa kryptowaluta – Ethereum.

Zespół badawczy stwierdził, że Ether jest “strukturalnie” wyceniany na 26-35 tys. dolarów – 10 razy więcej niż jego obecna cena. Aby jednak doszło do wzrostów, BTC musi osiągnąć poziom 175 000 USD.

Nick Spanos, jeden z pierwszych operatorów giełdy BTC i współzałożyciel Zap Protocol, określił wtorkowy krach na rynku kryptowalut jako fałszywy dip.

Wielkie finanse i media mówią, że to dlatego, że w Salwadorze doszło do kontrowersyjnego wydarzenia. Jestem teraz w Salwadorze i rzeczy wyglądają spektakularnie. Tak więc mamy tu prezydenta, który tworzy nowy grunt, jak najlepszy dyrektor generalny, wprowadzając innowacje. On w to wierzy: kupił dip, tak jak powinien zrobić każdy.

Spanos poparł prognozę Bitcoina na poziomie 100 000 USD pod koniec roku, dodając, że Ether również do tego czasu osiągnie cenę 10 000 USD.

Co więcej, według niegoe”zasadniczo paniczna wyprzedaż w wyniku spadków, prawie na pewno okaże się świetnym ruchem”.

Cena Bitcoina obecnie oscyluje w granicach 46 400 USD. Jeszcze we wtorek, w dniu, w którym Salwador przyjął największą kryptowalutę jako prawny środek płatniczy, Bitcoin zamykał dzień na poziomie 53 000 USD. Na rynku miała jednak ogromna korekta, a sztandarowa moneta straciła 10 000 USD w ciągu kilku godzin dotykając dna na poziomie 43 000 dolarów.2 komentarze

  • k
    kajtek

    Szczerze mówiąć, biorąc pod uwagę obecny poziom adopcji to ja się zdziwię jak nie przebijemy tych upragnionych 100 tys dolarów. Nie ma innej możliwości, chyba że swoje dwa grosze dołożą wieloryby.

  • s
    sady

    Jak najbardziej możliwe. Według mnie i modelu S2F stanie się to jeszcze w tym miesiącu. Myślę, że listopad będzie na plus dla każdego inwestora.

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.