Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Rotacje w zarządzie giełd kryptowalutowych

Rotacje w zarządzie giełd kryptowalutowych

Wiadomości
10 października, 2020
1047
61e7d675-c9ec-45a1-8bf3-6576617a7342

W ciągu ostatniego tygodnia sporo się działo w kadrach platform krypto tradingowych pod kątem kadrowych roszad. Gemini zyskuje solidne wzmocnienie, a Binance UK traci kluczowe ogniowo rozwoju na wyspach.

Bankowiec z Morgan Stanley dołącza do załogi Gemini

Andy Meehan to były członek zarządu amerykańskiego banku inwestycyjnego. W Morgan Stanley pełnił on funkcję zwierzchnika azjatyckiego skrzydła prawniczego, które skupiało się wokół zagadnień dotyczących przestępstw finansowych. Gwarantuje to jego niezwykle wysokie kompetencje oraz znajomość rynku regionu Azji i Pacyfiku. Szczególnie to ostatnie może okazać się niezwykle przydatne, gdyż nowe stanowisko Andy’ego będzie znajdować się Singapurze. Meehan otrzyma bardzo dużą swobodę, a odpowiadać będzie jedynie Jeremy’emu Ng, który to piastuje rolę zwierzchnika azjatyckiego odłamu Gemini. Jest to związane bezpośrednio z polityką amerykańskiej giełdy kryptowalutowej, która stawia na znaczącą ekspansję na obce rynki, a w szczególności na region Azji i Pacyfiku.

Teana Baker-Taylor opuszcza Binance UK po niecałym pół roku pracy

Pani Baker-Taylor to kolejny bankowiec z imponującym CV. Przed rozpoczęciem kariery w branży kryptowalut pracowała w brytyjskim banku HSBC. W ciągu swojej prawie 4-letniej kariery w HSBC piastowała tam rolę zwierzchnika do spraw marketingu, globalnych płatności, zarządzania gotówką oraz płynnością oraz strategii klienckich. W Binance UK miała odpowiadać za ekspansje firmy na rynku w Wielkiej Brytanii oraz otwarcie giełdy w Londynie, która będzie zgodna z regulacjami FCA (Financial Conduct Authority). Powody odejścia nie są znane. Możemy natomiast założyć, że doszło do niego za porozumieniem stron, o czym świadczą oświadczenia wydane przez obie strony.

“Pomaganie w kształtowaniu strategii Binance UK oraz rozwoju produktów było dla mnie prawdziwym zaszczytem. Cieszyłam się mogąc pracować z Binance, które znane jest z nastawienia na innowację; zawsze będę też wdzięczna za możliwość współpracy z branżowym liderem podczas tego ekscytującego okresu w historii rozwoju kryptowalut”. Jak podkreśla Teana Baker-Taylor w wywiadzie przeprowadzonym dla serwisu – CoinDesk.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.