Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Nowa funkcja reklamowa Twittera: Czy X wprowadzi Dogecoina?

Nowa funkcja reklamowa Twittera: Czy X wprowadzi Dogecoina?

Wiadomości
31 lipca, 2023
83
twitter x

W piątek X, czyli Twitter, wprowadził opcję tak zwanego “dzielenia się przychodami z reklam”. Odpowiedni użytkownicy mogą teraz zarabiać na tworzeniu treści na platformie mediów społecznościowych. Rozwiązanie to pojawiało się na horyzoncie już od jakiegoś czasu i dlatego nie jest zaskoczeniem, ale teraz pojawia się ważne pytanie, czy X wprowadzi także płatności za pomocą kryptowalut. A jeśli tak, to jakimi kryptowalutami?

Dzielenie się przychodami z reklam na Twitterze

Po pierwsze, musimy wyjaśnić kilka rzeczy. W rzeczywistości użytkownicy Twittera mogą już dokonywać płatności za pomocą kryptowalut od kwietnia 2022 roku. Ma to wszystko związek z platformą płatniczą Stripe. Platforma ta integruje kryptowaluty już od kwietnia 2022 roku. Technicznie rzecz biorąc, Twitter od pewnego czasu umożliwia dokonywanie płatności kryptowalutowych.

Ale dzięki opcji “udziału w przychodach z reklam”, w której użytkownicy korzystają z przychodów z reklam X, twórcy mogą zarabiać znacznie więcej na platformie. Jednak tylko ci z najmniej 15 milionami wyświetleń w ciągu ostatnich trzech miesięcy, co najmniej 500 obserwującymi i niebieską weryfikacją kwalifikują się do przychodów z reklam.

Czytaj również:  DOGE wyprzedza Cardano (ADA) i wchodzi do TOP 5

Z tego powodu możliwość płatności kryptowalutowych dopiero teraz zaczyna nabierać prawdziwego znaczenia. Elon Musk, właściciel X, nie ukrywa, że jest wielkim fanem kryptowalut, zwłaszcza Dogecoina (DOGE). W przeszłości kupował również Bitcoiny (BTC) w swojej firmie Tesla i umożliwiał płatności za ich pomocą. Czy Musk zrobi to samo z X.

Kryptowaluty takie jak Bitcoin i Dogecoin w X?

W oczekiwaniu na możliwą integrację kryptowalut, cena DOGE rosła już w ciągu ostatniego tygodnia. Rzeczywiście, wielu inwestorów uważa za prawdopodobne, że jeśli X zamierza zintegrować kryptowalutę, będzie to dogecoin. Kilka miesięcy temu Musk zmienił już na jeden dzień logo Twittera na logo psa shiba inu.

Na razie to tylko spekulacje. Giełda kryptowalut Kraken już kiedyś wspominała o potencjalnej integracji bitcoina w X. Tak czy inaczej, pomogłoby to w adopcji kryptowalut na skalę globalną.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.