Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Cyfrowe karty podarunkowe od WhiteBIT są dostępne za kryptowalutę w Polsce

Cyfrowe karty podarunkowe od WhiteBIT są dostępne za kryptowalutę w Polsce

Wiadomości
26 października, 2023
88
1280 x 720 Pl (1)

Jedna z największych europejskich giełd kryptowalut WhiteBIT, ogłosiła dodanie nowych cyfrowych kart podarunkowych dla użytkowników, które można wykorzystać w Polsce. Karty umożliwiają zakup ubrań, karnetów podróżnych i wiele więcej w popularnych sklepach i platformach, takich jak Ticketmaster i Primark. Karty podarunkowe można kupić za kryptowalutę przez użytkowników WhiteBIT.

Karty podarunkowe są przeznaczone do zakupu towarów w sklepach i popularnych usługach i w erze nieograniczonych możliwości zakupów okazały się doskonałym prezentem na każdą okazję.

WhiteBIT zwróciło uwagę swoich użytkowników, dodając możliwość kupowania cyfrowych kart podarunkowych bezpośrednio na platformie za pomocą kryptowaluty. Tak więc każdy zarejestrowany i zweryfikowany użytkownik, który aktywował 2FA na platformie, może kupić wybór kart w aplikacji lub w wersji internetowej giełdy i zapłacić za nie dostępnymi aktywami cyfrowymi. Teraz użytkownicy WhiteBIT z Polski mogą kupować cyfrowe karty podarunkowe za kryptowalutę, aby nabywać towary i usługi od marek takich jak Ticketmaster i Primark. Warto wspomnieć o wygodnym wpłacaniu fiatów, ponieważ polscy użytkownicy mogą łatwo wpłacać złote na giełdę i kupować za nie kryptowaluty lub wymieniać je na dostępne waluty cyfrowe. Na przykład użytkownicy WhiteBIT mogą kupić kartę podarunkową do Primark o maksymalnej wartości 750 złotych polskich, a do Ticketmaster za 1250 złotych.

Użytkownicy WhiteBIT, którzy już przeszli weryfikację tożsamości na platformie i aktywowali uwierzytelnianie dwuskładnikowe, mogą odkrywać wygodę karty w aplikacji mobilnej WhiteBIT. Aby zamówić kartę, należy:

  • Otwórz sekcję “Karty podarunkowe” znajdującą się na głównej stronie aplikacji w liście produktów i bloku “Promocja”.
  • Za pomocą filtra wybierz Polskę jako kraj zamieszkania lub kraj użytkownika karty. Ta funkcja umożliwia wybór usług dostępnych w miejscu zamieszkania przyszłego posiadacza karty.
  • Wybierz kartę z listy dostępnych usług i wpisz kwotę, która będzie stanowić nominał karty podarunkowej. Dla wygody można również zastosować filtr i wybrać kartę według pożądanej kategorii.
  • Zapłać za kartę podarunkową kryptowalutą bezpośrednio z głównego salda na giełdzie.

Ten rodzaj karty podarunkowej wykazuje zalety nad kartami fizycznymi ze względu na natychmiastowy dostęp do nich, wygodę zakupu i możliwość wysłania ich w linku do każdego. Kolejną zaletą jest to, że chociaż wybór kart na WhiteBIT zależy od lokalizacji użytkownika w przypadku korzystania z karty, zakup jest możliwy z dowolnego miejsca na świecie. Co więcej, kartę można wykorzystać zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych. Ten szczegół jest jednym z wielu, które sprawiają, że cyfrowe karty podarunkowe są atrakcyjną opcją prezentową.

Cyfrowe karty podarunkowe dostępne na WhiteBIT są dobrym przykładem tego, jak kryptowaluta staje się sposobem na optymalizację zakupów i wręczania prezentów, oferując przystępne ceny za wysokiej jakości towary i usługi.

WhiteBIT to jedna z największych europejskich scentralizowanych giełd kryptowalut założona w 2018 roku. Giełda oferuje ponad 350 par handlowych, ponad 270 aktywów cyfrowych i ponad 10 walut państwowych. Firma jest oficjalnym partnerem FC Barcelona i FACEIT. Celem WhiteBIT jest masowe wdrożenie technologii blockchain na całym świecie.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.