# Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Uruchomienie pierwszego projektu na WhiteBIT Launchpad: jak zdobyć nowe tokeny, zanim oficjalnie wejdą na rynek?

Uruchomienie pierwszego projektu na WhiteBIT Launchpad: jak zdobyć nowe tokeny, zanim oficjalnie wejdą na rynek?

Wiadomości
16 sierpnia, 2023
14
whitebit

Giełda kryptowalut WhiteBIT ogłosiła uruchomienie 21 sierpnia pierwszego projektu na WhiteBIT Launchpad. Jest to platforma, która pozwala dowiedzieć się o nowych projektach kryptowalutowych, głosować na ich notowanie na WhiteBIT i otrzymywać nowe tokeny po ustalonej cenie, zanim oficjalnie wejdą na rynek.

Launchpad jest odpowiednikiem tradycyjnej Initial Public Offering (IPO) i Initial Coin Offering (ICO). W ramach Launchpad giełda starannie wybiera projekty, które chcą wprowadzić swoje aktywa na rynek, sprawdza je pod kątem zgodności ze standardami i informuje potencjalnych inwestorów. Ci ostatni z kolei mogą zainwestować swoje aktywa w projekt na wczesnym etapie finansowania i otrzymać za to tokeny projektu. Najważniejsze jest to, że każdy token ma praktyczną wartość w kontekście ekosystemu wybranego projektu. Pozwala to właścicielom nie tylko na aktywną interakcję z projektem kryptowalutowym, ale także na otrzymanie za to określonych korzyści lub dodatkowych usług.

Nowa platforma wymiany kryptowalut, WhiteBIT Launchpad, umożliwia użytkownikom głosowanie na wybrane projekty. Oznacza to, że społeczność wybiera, które projekty zostaną dodane do giełdy. Mechanizm ten pozwala zarówno ekspertom, jak i początkującym uczestniczyć w tworzeniu listy aktywów giełdy. Jeśli projekt otrzyma wystarczającą liczbę głosów, giełda dodaje go do platformy, a uczestnicy Launchpad otrzymują nowe tokeny projektu przed innymi.

Kto może głosować na projekty kryptowalutowe?

Aby zagłosować na wybrany projekt, użytkownicy muszą posiadać WhiteBIT Coin (WBT) i posiadać co najmniej 200 WBT w Holdingu. Aktywa te zostaną wykorzystane do obliczenia kwoty alokacji w ekwiwalencie USDT, którą użytkownik może wykorzystać do głosowania na wybrane aktywo. Innymi słowy, aby zagłosować, uczestnik musi mieć USDT na swoim koncie głównym.

Alokacja to możliwość zainwestowania określonej kwoty USDT w konkretny projekt. Kwota alokacji zależy od poziomu WBT Holding i samego projektu.

Należy zauważyć, że Holding to sposób przechowywania WBT na giełdzie, który polega na zablokowaniu tych tokenów na specjalnym koncie.

Oprócz możliwości głosowania na projekty i otrzymywania nowych tokenów w ramach WhiteBIT Launchpad użytkownicy mają dostęp do szeregu korzyści wynikających z posiadania WBT: obniżonych opłat transakcyjnych, bezpłatnych wypłat tokenów ETH i ERC20, bezpłatnych codziennych kontroli AML, zwiększonego odsetka w ramach programu poleceń oraz szeregu zalet wynikających z korzystania z natywnej sieci WB Network.

Co się stanie, jeśli projekt nie otrzyma wystarczającej liczby głosów?

W takim przypadku projekt nie zostanie dodany do giełdy, a użytkownicy, którzy głosowali, otrzymają z powrotem wszystkie swoje aktywa.

Jeśli projekt otrzyma więcej głosów niż wymagane, wszyscy uczestnicy otrzymają mniejszą liczbę tokenów projektu, w zależności od stosunku USDT użytkownika do całkowitej puli.

Zalety WhiteBIT Launchpad

WhiteBIT Launchpad oferuje użytkownikom szereg korzyści, a mianowicie:
Projekty, na które można głosować, są dokładnie weryfikowane przez WhiteBIT;
Uczestnicy Launchpad otrzymują informacje o nowych projektach kryptowalutowych i ich aktywach, zanim aktywa te pojawią się na rynku;
Społeczność WhiteBIT wybiera projekty, które mają zostać dodane do giełdy;
Jeśli projekt otrzyma wystarczającą liczbę głosów, każdy uczestnik głosowania otrzymuje swój udział w aktywach etapami po ustalonej cenie.

Pierwszy projekt na WhiteBIT Launchpad

Po rygorystycznym procesie selekcji ScamFari został wybrany jako premierowy projekt do głosowania. ScamFari to produkt HAPI Foundation i platforma crowdsourcingowa, której celem jest podnoszenie świadomości na temat potencjalnych oszustw. Jednocząc społeczność, projekt zwalcza oszustwa, phishing i inne nielegalne działania w przestrzeni blockchain, zapewniając dokładność za pomocą wiarygodnych źródeł i narzędzi działających w czasie rzeczywistym. Platforma gromadzi adresy stron phishingowych i oszukańczych projektów blockchain, jednocześnie nagradzając członków społeczności za ich wysiłki.

Użytkownicy, którzy przechowują 200 lub więcej monet WhiteBIT (WBT) w Holdingu, będą mogli głosować na ScamFari w dniu 21 sierpnia. Jeśli projekt otrzyma wystarczającą liczbę głosów, uczestnicy Launchpad będą mogli wziąć udział w rozdaniu tokenów projektu.

WhiteBIT — to jedna z największych europejskich scentralizowanych giełd kryptowalut pochodzących z Ukrainy. Firma została założona w 2018 roku. Giełda oferuje ponad 350 par handlowych, 270 aktywów cyfrowych i 10 walut krajowych. Najwyższy średni dzienny wolumen obrotu wynosi ponad 2,5 miliarda dolarów. Liczba użytkowników giełdy wynosi ponad 4 miliony osób z całego świata. Firma jest oficjalnym partnerem ukraińskiej reprezentacji narodowej w piłce nożnej, FC Barcelona, FC Trabzonspor, Lifecell, FACEIT i Uniwersytetu Narodowego „Akademia Kijowsko-Mohylańska”. Celem WhiteBIT jest masowa adopcja technologii blockchain na Ukrainie i na świecie.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.