Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kryptowaluty i Koronawirus

Kryptowaluty i Koronawirus

Wiadomości
29 września, 2020
1217
Crypto, bitcoin, Depositphotos

2020 stał się rokiem koronawirusa, ponieważ pandemia wywróciła świat do góry nogami na wiele sposobów. Niepewność wśród inwestorów w głównych obszarach rynków, skłoniła niektórych do rozważenia kryptowalut. Nieodłączna niestabilność kryptowalut sprawiła, że ​​kiedyś stały się one inwestycją tabu, ale dzięki ożywieniu wzrostu kilka lat temu i ciągłemu wzrostowi od tego czasu, kryptowaluty zajęły swoje miejsce w centrum uwagi.

Ponadto odejście od interakcji międzyludzkiej w następstwie Covid-19 powoduje, że wiele osób wykazuje zainteresowanie zdecentralizowanymi finansami (DeFi). Główną zaletą zdecentralizowanego finansowania jest to, że tradycyjny pośrednik (taki jak bank lub dostawca usług płatniczych) nie jest potrzebny, a zatem procesy można uprościć, a opłaty obniżyć. Technologia Blockchain i inteligentne kontrakty odgrywają dużą rolę w De-Fi, ponieważ działają jako rodzaj zabezpieczenia transakcji. DeFi udostępnia również takie usługi, jak obrót akcjami i pożyczki dla większej liczby osób, bez względu na ich lokalizację lub sytuację ekonomiczną. Skupiając się na technologii blockchain, przyjrzyjmy się trzem najpopularniejszym kryptowalutom w 2020 roku.

Zuchwały Bitcoin

Droga do popularności Bitcoina (BTC) sięga roku 2017, kiedy to król kryptowalut odnotował szczególny wzrost, od obrotu o wartości 1,000 USD na początku roku do 20,000 USD pod koniec. Po szalonym pośpiechu inwestowania w nowego “złego chłopca”‘ świata rynków, sytuacja się uspokoiła, a Bitcoin był wymieniany pomiędzy około 9,000 a 11,000 USD w 2020 roku. Z tego powodu inwestorzy byli bardziej zainteresowani Bitcoinem jako sposobem na większą kontrolę nad swoimi pieniędzmi podczas pandemii, ponieważ: istniejąca pandemia czy tez jej brak, Bitcoin po prostu trwa. Tę opinię potwierdziła Catherine Coley, CEO Binance US i ekspert ds. Kryptowalut, która napisała w artykule: „Ponieważ waluty takie jak dolar amerykański słabną, a inne instrumenty handlowe są zdane na łaskę niestabilności gospodarczej i inflacji, kryptowaluty takie jak Bitcoin zasadniczo pozostają nienaruszone przez zmagania gospodarcze i może być nawet używane jako zabezpieczenie przed dewaluacją walut. ”

Zagożałe Ethereum

Ethereum (ETH) jest drugim co do wielkości blockchainem i jest dobrze znany z ułatwiania „programowalnych pieniędzy” za pomocą inteligentnych kontraktów. Od początku roku średnie opłaty transakcyjne kryptowalut wzrosły prawie czterokrotnie wraz ze wzrostem liczby zdecentralizowanych aplikacji finansowych. Jednak wzrost opłat ani trochę nie odstraszył inwestorów, ponieważ ceny ETH wzrosły prawie trzykrotnie od stycznia 2020 r. i w chwili pisania tego artykułu wynoszą 367 USD. John Todaro, dyrektor ds. Badań instytucjonalnych w firmie zajmującej się analizą kryptowalut TradeBlock powiedział: „Użytkownicy gromadzili się w handlu tokenami DeFi, ponieważ stali się najgorętszym nowym sektorem w kosmosie”. Ethereum 2.0 jest dobrym przykładem kryptowaluty, którą można wykorzystać do obstawiania. Staking ma miejsce, gdy kryptowaluta nagradza interesariuszy częścią zysków z sieci, a także wszelkimi wzrostami cen, które te kryptowaluty mogą mieć.

Wschodzące Ripple

Ripple (XRP) znajduje się obecnie w pierwszej piątce największych aktywów cyfrowych na rynku, z kapitalizacją rynkową wynoszącą 10,66 miliarda USD. Krypto ma dzienny obrót w wysokości 2,28 miliarda USD, W całym 2020 roku Ripple wahał się między 0,18 a 0,32 USD, a w chwili pisania tego tekstu, kurs wynosi 0,24,8 USD XRP, pozostaje on popularny wśród banków i instytucji ze względu na fakt, że ma natychmiastowy czas przelewu i może być wymieniony na wiele innych walut.

Co dalej?

Jeśli rozważasz inwestowanie w kryptowaluty, możesz to zrobić na kilka sposobów. Jednym ze sposobów jest wykorzystanie zmienności rynku poprzez inwestowanie w kontrakty różnicowe lub kontrakty CFD. Kontrakty CFD umożliwiają handel rosnącymi i spadającymi cenami wybranego instrumentu krypto w obu kierunkach, bez posiadania instrumentu bazowego. Poszukiwanie inwestycji w Bitcoin CFD za pomocą aplikacji najprawdopodobniej przeniesie Cię do Vestle, platformy transakcyjnej CFD, która oferuje ponad 800 instrumentów do handlu, w tym kryptowaluty, surowce, fundusze ETF, indeksy, akcje i waluty obce. W Vestle skupiamy się na wiedzy, dzięki czemu inwestorzy otrzymują najnowsze wiadomości, aktualizacje rynkowe i narzędzia edukacyjne, aby pomóc im zdobyć więcej informacji na temat wybranych przez nich instrumentów, co może prowadzić do bardziej świadomych decyzji handlowych. Te narzędzia edukacyjne obejmują sesje jeden na jeden z trenerami osobistymi, różne przydatne przewodniki, samouczki wideo i artykuły informacyjne. A jeśli zdecydujesz się handlować bitcoinami CFD za pomocą aplikacji, aplikacja mobilna Vestle jest dostępna na urządzenia z systemem iOS i Android.

Vestle (znany dawniej jako iFOREX) jest nazwą handlową iCFD Limited, licencjowana i regulowana przez Cypryjski Urząd Securities and Exchange Commision (CYSEC) numer licencji: 143/11. Materiały zawarte w niniejszym dokumencie, zostały stworzone we współpracy z Vestle i nie powinny w żaden sposób być rozumiane, bezpośrednio lub pośrednio, jako porady inwestycyjne, rekomendacje lub sugestie o strategii inwestycyjnej w odniesieniu do instrumentów finansowych, w jakikolwiek sposób. Każde wskazanie dotychczasowych wyników lub symulację wyników z przeszłości w tym dokumencie nie są wyznacznikiem przyszłych wyników. Kontrakty CFD są złożonymi instrumentami i wiążą się z dużym ryzykiem szybkiej utraty środków pieniężnych z powodu dźwigni finansowej. 80% rachunków inwestorów detalicznych odnotowuje straty w wyniku handlu kontraktami CFD u niniejszego dostawcy. Zastanów się, czy rozumiesz, jak działają kontrakty CFD, i czy możesz pozwolić sobie na wysokie ryzyko utraty pieniędzy. Każde wskazanie dotychczasowych wyników lub symulację wyników z przeszłości zawarte w dokumencie nie są wiarygodnym wskaźnikiem przyszłych wyników. Uwaga: obliczenia przeszłych zmian wyników, mogą przedstawiać futures kontrakty, a nie aktywa bazowe. Pełne zrzeczenie się: https://www.vestle.pl/legal/analysis-disclaimer.htmlDodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.