Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Grupa programistów chce wskrzesić Terra Classic

Grupa programistów chce wskrzesić Terra Classic

Wiadomości
27 czerwca, 2023
55
terra luna upadek

Grupa deweloperów nazywających siebie Six Samurai zaproponowała plan ożywienia ekosystemu Terra Classic.

“Samurajowie” twierdzą, że chcą w ten sposób “przynieść korzyści ekosystemowi”. Terra Classic to oryginalna sieć stworzona przez Terraform Labs. Sieć nadal istnieje jako niezależna, a nie Terra 2.0.

Kapitalizacja rynkowa jej natywnych tokenów LUNC jest obecnie wyceniana na ponad 600 milionów dolarów. Deweloperzy zaoferowali społeczności Terra Classic wydanie 116 000 dolarów w ciągu trzech miesięcy na projekt. Jeśli się powiedzie, obiecują pracować nad projektem w niepełnym wymiarze godzin.

“LUNC ma nieograniczony potencjał wzrostu i chcemy pomóc go zrealizować, wykorzystując umiejętności, przynosząc korzyści blockchainowi i wszystkim jego inwestorom, aby osiągnąć prawdziwe odrodzenie ekosystemu.”

Deweloperzy chcą zmodernizować sieć, aby skrócić czas synchronizacji między węzłami, a także ulepszyć testnet terraUSD i sposób nagradzania deweloperów. Zespół zapewnił:

“Postrzegamy siebie jako uczestników blockchaina Terra Classic, zarówno jako deweloperów, jak i długoletnich członków społeczności/inwestorów.”

Założyciel Terra, Do Kwon, przebywa obecnie w więzieniu w Czarnogórze pod zarzutem fałszerstwa paszportu. Czarnogórski sąd rozpatruje wnioski o ekstradycję Do Kwona. Na biznesmenie ciążą liczne zarzuty oszustwa w USA i Korei Południowej w związku z jego domniemaną rolą w upadku Terra zeszłej wiosny.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.