Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Drake stracił 270 000 USD w bitcoinie na zakładzie UFC

Drake stracił 270 000 USD w bitcoinie na zakładzie UFC

Wiadomości
8 marca, 2022
459
drake bitcoin zakład ufc

Popularny kanadyjski raper Aubrey Drake Graham, lepiej znany jako Drake, postawił 270 000 dolarów w bitcoinach na walkę UFC. Niestety dla niego, Jorge Masvidal (jego typ na zwycięzcę) przegrał pojedynek.

Stawianie na underdoga

W ostatni weekend walka Jorge Masvidala i Colby’ego Covingtona była głównym wydarzeniem UFC 272. Pojedynek ten był szczególny, ponieważ panowie są byłymi najlepszymi przyjaciółmi, współlokatorami i kolegami z drużyny. Teraz jednak fighterzy się nie znoszą i wielu wierzyło, że ten pojedynek będzie zacięty.

Wygląda na to, że znany muzyk Drake również był zaintrygowany walką, ponieważ postawił 275 000 dolarów w bitcoinach na zwycięstwo Jorge Masvidala.

Mimo że walka nie zakończyła się nokautem, była okrutna – jak wielu się spodziewało. Covington był jednak znacznie lepszy od swojego przeciwnika. Zadał mu 218 uderzeń, podczas gdy Masvidal trafił go “tylko” 90 razy. Ten pierwszy miał pełną kontrolę nad walką i wszyscy trzej sędziowie głosowali na jego korzyść.

Warto zaznaczyć, że Masvidal był w tej walce underdogiem, ponieważ jego szanse na zwycięstwo wynosiły 1 do 3,75. Gdyby pokonał swojego przeciwnika, Drake wygrałby bitcoiny o wartości ponad 750 000 dolarów.

Podczas konferencji prasowej po zwycięstwie Covington zaczął droczyć się z kanadyjskim raperem. “Porozmawiajmy o wszystkich pieniądzach, które Drake dziś stracił” – powiedział. Covington śmiał się nawet, że ten będzie musiał sprzedać niektóre ze swoich albumów w celu odrobienia strat.

Czytaj również:  John McAfee nie żyje! Mógł popełnić samobójstwo

Zakłady Drake’a nie zawsze są błędne

Prawie miesiąc temu piosenkarz postawił w bitcoinach 1,26 miliona dolarów na mecz Super Bowl pomiędzy Los Angeles Rams (LA Rams) i Cincinnati Bengals.

Konkretnie założył się o około 472 000 dolarów na zwycięstwo LA Rams, o około 400 000 dolarów na to, że Odell Beckham Jr (OBJ) zdobędzie przyłożenie i o 400 000 dolarów na to, że piłkarz przekroczy 62,5 jarda.

Drużyna z Los Angeles wygrała 23-20, zapewniając Drake’owi ponad 240.000 dolarów zysku w bitcoinach. Ponadto OBJ zdobył pierwsze przyłożenie w meczu, co przysporzyło raperowi dodatkowych 45 .000 dolarów w wiodącym aktywie cyfrowym.

Niestety, gwiazda LA Ram opuściła mecz z kontuzją w czwartej kwarcie i nie mogła przekroczyć 62,5 jardów, co oznacza, że Drake przegrał zakład.

Mimo to raper zarobił na swoich przewidywaniach dotyczących Super Bowl 300 000 dolarów w BTC.

 Jeden komentarz

  • E
    Ewa

    Czy Drake też inwestuje w NFT? Chyba najbardziej znany influ ze świata NFT to Snoop Dogg, z tego co wiem to nawet interesował się polskim projektem Cannumi, więc to jest świetna wiadomość dla sceny polskich twórców NFT. Im więcej influ siedzi w NFT tym lepiej się rozkręcają wszystkie tego typu inwestycje.

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.