Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Bybit redukuje personel w związku z bessą

Bybit redukuje personel w związku z bessą

Wiadomości
14 grudnia, 2022
127
giełda bybit - dźwignia bitcoin

Giełda kryptowalut Bybit zmniejszy liczbę pracowników w ramach reorganizacji biznesu “w warunkach przedłużającego się rynku niedźwiedzia”. Ogłoszenie zostało wydane przez współzałożyciela i dyrektora generalnego Bena Zhou.

Według Zhou, firma zamierza przeorientować swoje wysiłki w obliczu przedłużającego się kryzysu. Podkreślił, że reorganizacja dotyczyć będzie wszystkich działów jednostki. Szef ByBit napisał:

Planowane redukcje mają charakter kompleksowy. […] Ważne jest, aby upewnić się, że Bybit ma odpowiednią strukturę i zasoby, aby przezwyciężyć spadający rynek i jest wystarczająco zwinny, aby wykorzystać wiele możliwości, które są przed nim.

Zhou powiedział również, że giełda będzie starała się uczynić proces “tak płynnym, jak to tylko możliwe” dla poszkodowanych pracowników.

Bybit dołącza do grupy graczy z branży kryptowalutowej, którzy zdecydowali się na redukcję zatrudnienia pod wpływem spadających notowań cyfrowych aktywów.

30 listopada platforma Kraken ogłosiła, że zwalnia około 1100 pracowników, czyli około 30% swojej kadry. Wcześniej w tym miesiącu Coinbase ogłosiło redukcję 60 miejsc pracy.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.