Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Polygon i Cere Network uruchomią platformę medialną Web3, DaVinci

Polygon i Cere Network uruchomią platformę medialną Web3, DaVinci

Wiadomości
14 lutego, 2022
420
polygon

Rozwiązanie skalowania warstwy 2 Polygon (MATIC) i Cere Network, zdecentralizowana platforma chmury danych, lub DDC, ogłosiły uruchomienie ich wspólnego przedsięwzięcia Web3. Będzie to platforma medialna o nazwie DaVinci. Ich deklarowaną misją jest bezpieczniejsze przechowywanie aktywów opartych na niewymiennych tokenach (NFT) oraz zapewnienie weryfikowalnych i prawdziwie zdecentralizowanych danych.

DaVinci jest platformą bezpośredniej monetyzacji treści dla doświadczeń wspieranych przez NFT, która ma na celu ułatwienie zarówno zdecentralizowanego transferu danych, jak i transferu wartości niewymiennych tokenów, czyli NFT. Jest ona zasilana przez DDC firmy Cere i umożliwia spersonalizowaną transmisję treści do posiadaczy NFT za pomocą inteligentnych kontraktów. Wykorzystuje również Cere Freeport, platformę wydobywczą NFT wdrożoną na Polygon, do wybijania i sprzedaży funkcjonalnych NFT, które zapewniają dostęp do ekskluzywnych treści.

Sandeep Nailwal, założyciel firmy Polygon, stwierdził w oświadczeniu, że możliwości NFT to jedynie wierzchołek góry lodowej.

Jest tak wiele więcej, że artyści i fani są w stanie osiągnąć i uzyskać dostęp dzięki DaVinci, który realizuje więcej potencjału blockchain do głównego nurtu konsumentów. Artyści i marki uzyskują większe przychody ze swoich unikalnych treści, podczas gdy fani otrzymują lepsze doświadczenia i bezpieczne dostarczanie swoich aktywów.

Według firmy, niektóre korzyści, które platforma DaVinci ma nadzieję zaoferować twórcom, to gwarancja udziału w tantiemach z każdej sprzedaży oraz sposób na ciągłe dostarczanie ekskluzywnych nowych treści. Artyści będą mogli również uzyskać dostęp do badań publiczności i narzędzi analitycznych, aby dostosować swoje treści do posiadaczy NFT i fanów.

Polygon niedawno zamknął rundę finansowania o wartości 450 milionów dolarów, prowadzoną przez Sequoia Capital India, z zamiarem rozszerzenia swoich rozwiązań skalujących. Dodatkowo projekt został wybrany do uruchomienia protokołu Web3 social media zbudowanego przez Aave, platformę pożyczkową DeFi.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.