Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kupujcie Bitcoiny ­­­­– zachęca sam Robert Kiyosaki

Kupujcie Bitcoiny ­­­­– zachęca sam Robert Kiyosaki

Bitcoin Blockchain Wiadomości
23 sierpnia, 2020
1013
pexels-photo-1097946_ok

Autor książki Bogaty ojciec, biedny ojciec zachęca do kupowania BTC. Według niego czeka nas kolejny kryzys finansowy, a kryptowaluty pomogą nam go przetrwać.

Sztuczne pieniądze

W tym roku świat obiegła informacja, o gigantycznej sumie pieniędzy, które zostały „wpompowane” przez FED w amerykańską giełdę. Z tego względu coraz więcej inwestorów zaczyna się obawiać o to czy ich środki są bezpieczne. Robert Kiyosaki, który jest autorem serii bestsellerowych książek dotyczących coachingu oraz edukacji finansowej ostrzega, że stoimy na krawędzi kolejnego finansowego kryzysu:

“Nie ma czasu na zastanawianie się. Ile posiadasz złota, srebra oraz Butcoinów?”

Robert Kiyosaki wielokrotnie wyrażał swoje poparcie dla kryptowalut i uważa, że są one przyszłością. Szybkość realizacji transakcji oraz możliwość ich wykonywania w praktycznie każdym miejscu na świecie sprawiają, że są to niezwykle innowacyjne aktywa. Szczególnie widać to po Bitcoinach, które z racji ograniczonej podaży posiadają naturę deflacyjną. Dlatego też coraz więcej inwestorów zaczyna skłaniać się ku kupowaniu BTC. Miedzy innymi dlatego też Bitcoin traktowany jest przez wiele osób jako cyfrowe złoto. Silną korelację pomiędzy kryptowalutami, a złotem można było zaobserwować w ciągu kilku ostatnich miesięcy, które były wykorzystywane do dywersyfikacja portfolio i zarządzania ryzykiem finansowym.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.