Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kredyt przez Internet — jak szybko uzyskać gotówkę na koncie?

Kredyt przez Internet — jak szybko uzyskać gotówkę na koncie?

Komunikaty firm
28 kwietnia, 2021
928
kredyt przez internet

Kredyt gotówkowy to skuteczny sposób na pozyskanie dodatkowych środków — bez zbędnych formalności i stosu dokumentów. Sięgając po kredyt przez Internet, dostaniesz pieniądze bez wychodzenia z domu, wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej. Jak wnioskować o kredyt online?

Kredyt gotówkowy to skuteczny sposób na sfinansowanie wydatków, za które nie chcesz lub nie możesz zapłacić gotówką. W zależności od konkretnej oferty banku oraz Twojej zdolności kredytowej pożyczysz nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych, rozkładając spłatę na okres od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Pozyskane z kredytu środki możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny: bieżące wydatki, wymarzony remont kuchni czy kupno najnowszego sprzętu RTV.

Kredyt gotówkowy — dla kogo?

Choć każdy bank ustala własne wymagania względem wnioskujących, z powodzeniem można uznać, że szanse na pozytywną decyzję kredytową mają osoby:

 • pełnoletnie z pełną zdolnością do czynności prawnych;
 • dysponujące dowodem osobistym i numerem PESEL;
 • posiadające wymaganą przez bank zdolność kredytową, czyli zdolność do spłaty zaciągniętego zobowiązania we wskazanych w harmonogramie spłat terminach. To właśnie od zdolności kredytowej zależy to, jaką decyzję wyda kredytodawca i jaką kwotę zdecyduje się pożyczyć.

Kredyt kredytowi nierówny

Zanim podpiszesz umowę z kredytodawcą, dokładnie przeanalizuj dostępne na rynku oferty. Na jakie parametry warto zwrócić uwagę?

 • Cena. Dobry kredyt gotówkowy powinien być przede wszystkim niedrogi. Zwłaszcza dziś, w czasach ogromnej konkurencji między bankami. Wbrew obiegowej opinii atrakcyjność ekonomiczną warunkuje nie wartość odsetek, ale RRSO. RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania kredytu, zawiera w sobie wszystkie koszty okołokredytowe. Precyzyjnie obrazuje więc, ile w ciągu roku zapłacisz za każdą pożyczoną złotówkę. Im niższe RRSO, tym tańszy kredyt.
 • Dostępne kwoty. Jeśli na sfinansowanie marzeń potrzebujesz kilkudziesięciu tysięcy złotych, przed dokonaniem wyboru upewnij się, który bank pożyczy taką kwotę. Czasem zdarza się, że kredytodawcy przygotowują specjalne, wyjątkowo atrakcyjne oferty dla stałych klientów. Może więc się okazać, że Twój bank pożyczy Ci zdecydowanie więcej niż inne.
 • Gwarancja stałego oprocentowania. Gwarancja stałego oprocentowania to prosty i użyteczny mechanizm, który pozwala zatrzymać kwotę rat na tym samym poziomie. Przez cały okres kredytowania, pomimo zmieniającej się dynamicznie sytuacje gospodarczej. Chcesz zachować kontrolę nad domowym budżetem i uniknąć nieprzyjemnej dla portfela podwyżki? Sięgnij po kredyt gotówkowy z gwarancją stałego oprocentowania.

Kredyt przez Internet na konto – jak uzyskać go jak najszybciej?

Jeśli zależy Ci na tym, aby otrzymać środki z kredytu jak najszybciej, sprawdź, czy bank deklaruje termin rozpatrzenia wniosku i wypłaty środków. Jeśli sięgniesz po Mistrzowski kredyt gotówkowy w Santander Consumer Bank – bank od kredytów, pieniądze mogą znaleźć się na Twoim koncie nawet w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku! Zasada otrzymania środków w ciągu 24 godzin nie dotyczy jedynie umów, do których formularz został wysłany w ostatni dzień roboczy przed dniem wolnym od pracy, w soboty, niedziele oraz pozostałe dni ustawowo wolne od pracy. Aby usprawnić cały proces, zapewniając jednocześnie pełne bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim, zrezygnuj ze składania wniosku kredytowego w oddziale. Zrób to bez wychodzenia z domu — szybko i wygodnie.

Od czego zacząć?

Aby szybko i wygodnie otrzymać kredyt przez internet na konto:

 • wypełnij krótki formularz na stronie Santander Consumer Bank – bank od kredytów;
 • poczekaj na kontakt ze strony doradcy. Ekspert zadzwoni do Ciebie, aby przedstawić szczegółowe warunki propozycji kredytowej;
 • wybierz sposób dostarczenia dokumentacji. Możesz zalogować się do aplikacji i zaakceptować warunki umowy, a następnie wykonać przelew zwrotny potwierdzający tożsamość lub zamówić kuriera, który dostarczy dokumenty do domu (bezpłatnie);
 • poczekaj na pieniądze. Dostaniesz je nawet w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wniosku;
 • ciesz się z dodatkowej gotówki i spełniaj marzenia!Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.