Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Gdzie sprzedawać kryptowaluty? Poznaj Egerę – polską platformę wymiany kryptowalut

Gdzie sprzedawać kryptowaluty? Poznaj Egerę – polską platformę wymiany kryptowalut

Komunikaty firm
7 kwietnia, 2022
355
20220407154331_pexels-photo-844127.jpeg

Światowy rynek kryptowalut rośnie w niesłychanym tempie. Rodzimi inwestorzy próbują za nim nadążać, ale gdzie kupować pierwsze kryptowaluty i gdzie wychodzić z inwestycji? Prezentujemy Egerę – giełdę kryptowalut, która powstała w wyniku ewolucji Bitclude’a!

Dlaczego warto skorzystać z polskiej giełdy kryptowalut?

Ogromne, międzynarodowe giełdy kryptowalut bez wątpienia mają cały szereg zalet. Jednak wśród bolesnych minusów, są między innymi mizerne możliwości wypłat Fiatów na konta bankowe i wysokie prowizje przy takich wypłatach. Dodatkowym czynnikiem, są same banki – niech pierwszy rzuci kamieniem ten, któremu bank nie zatrzymał środków wypłacanych z giełdy kryptowalut…

Lokalne – polskie – giełdy kryptowalut, to gwarancja bezpieczeństwa środków i szybkiej wypłaty. To również bogactwo opcji wpłat i wypłat oraz o wiele niższe prowizje od wymiany kryptowalut na złotówki. Na polskich giełdach pomijamy krok przewalutowania z euro lub dolara na złotówki.

Wypłaty z polskich platform mogą być nie tylko tańsze, ale również bardziej anonimowe! Wyeliminowanie powiązań pomiędzy giełdami kryptowalut, a kontami bankowymi jest możliwe dzięki wykorzystaniu bankomatów i bitomatów. Niektóre z urządzeń umożliwiających wypłatę są bezpośrednio powiązane z giełdami (Egera jest powiązana z ATM Egera).

A może giełda z Poznania?

Polska, a nawet poznańska giełda kryptowalut – Egera – jest od stóp do głów osadzona w polskiej rzeczywistości. Nie tylko prawnej, ale także obyczajowej! Dzięki temu jej dział wsparcia jest zawsze gotowy i zdolny do pomocy swoim użytkownikom.

Platforma z Poznania to ciekawa alternatywa na rynku kryptowalut – na platformie kupisz bitcoin za pomocą karty, blika, przelewów (zwykłego i ekspresowego), a także przy użyciu dedykowanych płatności bankowych.

jednak Egera to nie tylko Bitcoin, na platformie są dostępne również Ethereum, Litecoin i Ripple, a już niedługo także Dogecoin i Shiba Inu. Według twórców platformy, nowe pary kryptowalutowe będą pojawiały się coraz częściej. Skąd ta zmiana?

Dlaczego Bitclude zmienił się w Egerę?

Bitclude udostępniał użytkownikom możliwość prostej i szybkiej wymiany kryptowalut już w 2017 roku. Jednak był “zaledwie” giełdą i kantorem kryptowalut. Jednak Egera to coś więcej, to cały ekosystem, dostarczający użytkownikowi wszystkiego czego potrzebuje.

Właśnie dlatego Bitclude stał się Egerą, teraz cały ekosystem składa się z Bitclude’a (czyli znanego przez wielu kantoru i giełdy kryptowalut), Gringotta (systemu portfeli), BC Payments (Hubu rozliczeniowego) i ATM Egera (Sieci Bitomatów), a platforma z Poznania już niedługo odsłoni kolejne karty.

Podsumowanie – gdzie sprzedawać kryptowaluty?

Wybór najkrótszej ścieżki od sprzedaży kryptowaluty do wypłaty gotówki, jest w większości przypadków najlepszym sposobem na zaoszczędzenie całkiem sporej kwoty na prowizjach. Dlatego jeżeli wychodzisz do złotówek, skorzystaj z pary tradingowej kryptowaluta -> złotówka.

Oszczędność może być o wiele wyższa, niż Ci się wydaje!

Pozostanie wtedy kwestia wypłaty, ale mając złotówki na platformie, możesz skorzystać z całego dobrodziejstwa możliwości polskiej platformy. Możesz wypłacić w bitomacie, bankomacie, przelewem lub blikiem – anonimowo lub szybko, ale zawsze tanio!

Wybierz polską platformę kryptowalut i ciesz się oszczędnościami!Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.