Binance Futures uruchamia dziś wieczyste kontrakty na indeks Binance Bluebird USDⓈ-M

Binance Futures uruchamia dziś wieczyste kontrakty na indeks Binance Bluebird USDⓈ-M

Wiadomości
2 listopada, 2022
174
handel grid na binance futures

Platforma Binance Futures uruchomi nowe, bezterminowe kontrakty Bluebird Index z rozliczeniem w USDT dziś, 2 listopada, o godzinie 13:00 czasu polskiego. Produkt dostępny jest z dźwignią do x25.

Czym są kontrakty bezterminowe?

Jest to futures na kryptowaluty z umową sprzedaży lub kupna określonej ilości cyfrowych aktywów w nieokreślonym czasie w przyszłości. Ten rodzaj kontraktu określany jest również jako kontrakt „wieczysty” (z ang. perpetual).

Ten rodzaj kontraktów terminowych pozwala inwestorowi na utrzymywanie pozycji tak długo, jak chce. Przy czym są dwie istotne zalety takich transakcji:

  • Możliwość wyjścia na czas;
  • Dochód pasywny z prowizji.

Nowy produkt od Binance

Aktywem bazowym w tym przypadku jest indeks Binance Bluebird. Śledzi on ruchy BNB, DOGE i MASK. Indeks jest obliczany za pomocą formuły, która obejmuje średnią ważoną cen tokenów pochodnych w czasie rzeczywistym na platformie spot.

Poziom bazowy to 10, wielkość tick’a to 0,001, a maksymalna dźwignia wynosi x25. Należy pamiętać, że im wyższa dźwignia, tym większe koszty i większe ryzyko straty kapitału.

Wymagania dotyczące depozytu początkowego i podtrzymującego można sprawdzić na stronie internetowej Binance.

Wcześniej pojawiły się informacje, że Binance stało się głównym inwestorem Twittera. Ponadto giełda zgłosiła się do pełnienia roli przewodnika platformy po świecie Web 3.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.