Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Vauld pozyskuje nowy kapitał i rozszerza zakres swojej działalności

Vauld pozyskuje nowy kapitał i rozszerza zakres swojej działalności

Blockchain Komunikaty firm Wiadomości
29 grudnia, 2020
1120
vauldhd

Kryptowalutowa platforma pożyczkowa Vauld uzyskała 2 miliony $ na dalszy rozwój swojej działalności oraz ekspansję na międzynarodowych rynkach.

Międzynarodowa ekspansja

Vauld to firma zajmująca się pośrednictwem w pożyczaniu kryptowalut. Jej inwestorzy zarabiają na odsetkach od pożyczek, a osoby pożyczające krypto mogą w łatwy sposób uzyskać pożyczkę na rozsądnych warunkach. Oczywiście od wszystkich transakcji Vauld pobiera sobie prowizje, która pozwala mu funkcjonować.

Obecnie głównym celem Vauld jest wejście na rynek międzynarodowy i rozszerzenie swojej działalności na terenie Singapuru i Wielkiej Brytanii. Firma planuje również zdobycie wszystkich wymaganych licencji finansowych, które w przyszłości pozwolą jej stać się pełnoprawnym bankiem kryptowalutowym. Mają w tym pomóc między innymi zdobyte środki, które umożliwią pokrycie kosztów prawnych związanych z uzyskiwaniem kolejnych zezwoleń i licencji.

To właśnie one będą stanowić główną kartę przetargową, ponieważ zarówno klienci, jak i inwestorzy dużo bardziej cenią i ufają podmiotom działającym zgodnie z literą prawa. Dodatkowo zapewni to gwarancję, że wszystkie środki przechowywane na cyfrowych portfelach Vauld będą podlegać ochronie prawnej.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.