# Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Nowe Mitsubishi ECO

Nowe Mitsubishi ECO

Blockchain Wiadomości
11 sierpnia, 2020
1065
homeSectionImg

Chociaż firma Mitsubishi kojarzy się głównie z produkcją samochodów, to tak naprawdę stanowią one tylko mały odsetek całego przedsiębiorstwa. Do konglomeratu Mitsubishi Group należy wiele innych gałęzi gospodarki, w tym przemysł ciężki oraz górnictwo. To właśnie ta ostatnia odnoga japońskiego giganta uruchomiła ostatnio platformę dla handlu cennymi metalami noszącą nazwę ECO.

Czym jest ECO?

Jest to innowacyjna platforma tradingowa, na której można zawierać transakcje oraz wystawiać faktury za metale szlachetne. Umożliwi to szybki obieg informacji oraz bezpieczne przeprowadzanie dużych transakcji pomiędzy zainteresowanymi stronami. To też dużo bardziej efektywny sposób obrotu, który znacząco usprawni proces zakupu i sprzedaży. Jest to szczególnie ważne w dobie pandemii COVID-19, która mocno ograniczyła możliwości bezpośredniego kontaktu przedstawicieli firm zainteresowanych swoimi produktami. Sama platforma została zbudowana na blockchainie firmy Skuchain Inc. Wszystkie dane na niej zamieszczone są przechowywane w bezpieczny sposób, zapobiegając tym samym niepożądanym wyciekom danych.

“ECO oznacza przełomowy moment w wykorzystaniu technologii blockchain dla transakcji biznesowych o wysokiej wartości. Stworzenie takiej platformy stało się możliwe dzięki wizji oraz determinacji Mitsubishi Corporation RtM Japan. Z niecierpliwością czekamy, by zobaczyć, w jaki sposób nasza Platforma EC3 pomoże transformować biznesy oraz wspierać ich długoterminowe ambicje rynkowe” – powiedział Srinivasan Sriram, założyciel oraz CEO firmy Skuchain.

Wszystkie transakcje zawarte na platformie EC3 będą wiążące w świetle prawa, co znacznie ułatwi ich przeprowadzanie przez podmioty zlokalizowane w różnych częściach globu.

Czytaj również:  Splinterlands stała się najczęściej wybieraną blockchainową grą

 

 Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.