Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Reddit składa wniosek o wejście na giełdę poprzez IPO

Reddit składa wniosek o wejście na giełdę poprzez IPO

Wiadomości
17 grudnia, 2021
510
reddit

W oficjalnym komunikacie Reddit ogłosił, że poufnie złożył formularz S-1 w amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych i Giełd (SEC).

Reddit chce wejść na giełdę

Reddit nie ujawnił żadnych dalszych informacji na temat postępowania, ale stwierdził, że rozpoczął formalności z SEC dotyczące jego planowanego IPO w przyszłym roku.

Firma zaznaczyła, że powstrzymała się od dzielenia się większą ilością szczegółów na temat swojej oferty publicznej ze względów regulacyjnych. W komunikacie czytamy:

Liczba akcji, które będą oferowane oraz przedział cenowy dla proponowanej oferty nie zostały jeszcze określone. Oczekuje się, że pierwsza oferta publiczna nastąpi po zakończeniu procesu przeglądu przez SEC, z zastrzeżeniem warunków rynkowych i innych.

Platforma przyjazna kryptowalutom

Wcześniej w sierpniu firma pozyskała około 700 milionów dolarów w rundzie finansowania serii F, dzięki czemu jej wycena osiągnęła 10 miliardów dolarów.

Chociaż jest to stosunkowo mało w porównaniu do innych czołowych platform mediów społecznościowych, w tym Twittera i Facebooka, Reddit nadal obserwuje napływ użytkowników, ponieważ przyjmuje kryptowaluty w swoich codziennych operacjach.

Liczba dziennych aktywnych użytkowników wzrosła powyżej 50 milionów, podczas gdy miesięczna baza użytkowników wynosi 430 milionów.

Platforma mediów społecznościowych zintegrowała kryptowaluty w formie punktów społecznościowych dla dwóch subredditów. Tokeny, nazwane MOON i BRICK, są zbudowane na blockchainie Ethereum. Pozwalają one użytkownikom zdobywać nagrody za komentowanie i pisanie postów na platformie. Użytkownicy mogą również wydawać punkty na różne usługi, w tym zakup członkostwa i głosowanie w ważonych ankietach.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.