Ledger Nano S / Ledger Nano X – obsługiwane kryptowaluty

Ledger Nano S / Ledger Nano X – obsługiwane kryptowaluty

Portfele do kryptowalut
Wrzesień 11, 2019
53
Ledger Nano S i Ledger Nano X są definitywnie najpopularniejszymi portfelami sprzętowymi, w których można bezpiecznie przechowywać Bitcoina jak i tysiące innych kryptowalut (wliczając tokeny ERC20)! Firma Ledger, producent portfeli z serii Nano słynie z nieustannego wprowadzania obsługi nowych kryptowalut. Prace nad obsługą kolejnych monet można od dawna obserwować na oficjalnej tablicy Trello – https://trello.com/b/5nQ1mdzt/ledger-overview-internal-and-external-developments...
Ledger Nano S i Ledger Nano X

Ledger Nano S i Ledger Nano X są definitywnie najpopularniejszymi portfelami sprzętowymi, w których można bezpiecznie przechowywać Bitcoina jak i tysiące innych kryptowalut (wliczając tokeny ERC20)!

Firma Ledger, producent portfeli z serii Nano słynie z nieustannego wprowadzania obsługi nowych kryptowalut. Prace nad obsługą kolejnych monet można od dawna obserwować na oficjalnej tablicy Trello – https://trello.com/b/5nQ1mdzt/ledger-overview-internal-and-external-developments

W porównaniu do konkurencji np. Trezora, portfele Ledgera obsługują ponad 70 natywnych kryptowalut + tysiące tokenów ERC20. Trezor pozwala zarządzać jedynie ok. 30 natywnymi kryptowalutami oraz tokenami ETC20.

Właśnie dlatego portfele Ledger Nano S i Ledger Nano X są szczególnie polecane osobom inwestujących w altcoiny.

Ponadto wyróżniają się one bardzo cenioną przez użytkowników cechą – dzięki aplikacji Ledger Live dołączonej do zestawu można z jej poziomu zarządzać tokenami ERC20. Oznacza to, że w przypadku chęci wykonania przelewu bądź podpisania kontraktu nie trzeba już korzystać z zewnętrznych narzędzi takich jak MyEtherWallet.


Nie masz jeszcze swojego Ledgera?

    lub    

Obsługiwane kryptowaluty

(Ledger Nano S i Ledger Nano X)


Nie masz jeszcze swojego Ledgera?

    lub    

Nie wiesz który portfel wybrać? Sprawdź recenzje Ledgera Nano S i Ledgera Nano X

Powiązane artykuły

Czytaj również:  Ledger Nano X - opinie, cena, gdzie kupić, specyfkacja

Dodaj komentarz lub opinię