Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kup Bitcoina i inne kryptowaluty w CoinCasso

Kup Bitcoina i inne kryptowaluty w CoinCasso

Komunikaty firm
13 maja, 2021
843
Bitcoin with dispersion effect. Blockchain fail concept. Physical version of Bitcoin disperses into small pieces in the form of zeros and ones (Binary Number System).

Zainteresowałeś się rynkiem kryptowalut? Bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych kryptomonet jest Bitcoin. Dowiedz się, gdzie kupić Bitcoiny i inne kryptowaluty cieszące się dużą popularnością.

Jak działa giełda kryptowalut CoinCasso?

CoinCasso Exchange jest jedną z najpopularniejszych licencjonowanych giełd kryptowalut, która została zarejestrowana w Estonii. Aktualnie użytkownicy zainteresowani nabyciem kryptowalut mogą kupić kilka walut kryptograficznych. Poza Bitcoinem giełda kryptowalut CoinCasso oferuje również: Ethereum, Tether, Chainlink, Swipe, Serum i Unibright.

Ponieważ giełda CoinCasso szybko się rozwija, w przyszłości planowane jest rozszerzanie oferty o kolejne coiny i tokeny – np. Dash czy Bitcoin Cash.

Aby przeprowadzić transakcję zakupu, konieczne jest:

  • Założenie konta bezpośrednio na stronie giełdy kryptowalut – CoinCasso.com/pl/. Konto po założeniu należy jeszcze zweryfikować. Ze względów bezpieczeństwa na giełdzie obowiązuje uwierzytelnianie dwuskładnikowe.
  • Wpłacenie środków na swoje konto. Możesz to zrobić, korzystając np. z posiadanej karty płatniczej lub przelewem w euro. Panel do tradingu został zaprojektowany z myślą o wygodzie użytkowników, dzięki czemu jest łatwy w obsłudze.

Po wykonaniu tych czynności możesz zakupić dowolną ilość wybranych kryptowalut. Jeżeli potrzebujesz pomocy, do Twojej dyspozycji pozostają pracownicy supportu, który działa 24 h na dobę przez 7 dni w tygodniu. Zakupione waluty możesz bezpiecznie przechowywać w portfelu CCWallet.

Czym jest CoinCasso CCX i co jeszcze proponuje CoinCasso?

Giełda CoinCasso oferuje znacznie więcej niż tylko szybki zakup kryptowalut, bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji czy niskie prowizje. Użytkownicy mogą skorzystać także z dodatkowych benefitów – takich jak rabat w wysokości 50 proc. na transakcje za posiadanie określonej liczby tokenów. Czym jeszcze wyróżnia się giełda kryptowalut CoinCasso?

Na swojej stronie internetowej CoinCasso wskazuje, że dzieli się udziałami w zyskach. Jako giełda proponuje posiadającym tokeny CoinCasso CCX użytkownikom model, w którym wraca do nich 80 proc. pobieranych opłat transakcyjnych. Taka polityka ma pomóc w pozyskaniu i budowie społeczności, której będzie zależeć na dalszym rozwoju giełdy.

Użytkownicy mogą skorzystać też z funkcjonującego programu afiliacyjnego, programu ambasadorskiego czy wziąć udział w często organizowanych konkursach. Jedną z możliwości czerpania dodatkowych zysków – obok inwestowania w stabilne kryptowaluty – jest udział w we wspomnianym programie afiliacyjnym. Dzięki niemu inwestorzy mogą zarabiać, promując giełdę CoinCasso – będą otrzymywać ustaloną prowizję za każdego użytkownika, który zarejestruje się, używając poleconego linka.

CoinCasso – opinie o inwestowaniu w kryptowaluty

Czy dziś warto jeszcze inwestować w waluty kryptograficzne? Rynek kryptowalut wciąż się rozwija, a w odpowiedzi na zainteresowanie użytkowników powstają nowe giełdy, np. CoinCasso. Opinie o inwestowaniu nie ulegają jednak zmianie. Jeżeli spojrzeć choćby na zmianę kursu Bitcoina na przestrzeni ostatnich 10 lat, to wyraźnie widoczny jest trend wzrostowy. Aby jednak zarabiać na transakcjach związanych z kryptowalutami, niezbędna jest wnikliwa analiza danych historycznych i baczne obserwowanie rynku.

Jeżeli dostrzegasz potencjał kryptowalut, CoinCasso pozwoli Ci przeprowadzić pierwszą transakcję. W ostatnim czasie ta giełda kryptowalut rozpoczęła współpracę z klubem piłkarskim Paris Saint-Germain (PSG), co z pewnością zapewni jej rozgłos i tym samym pomoże dotrzeć do nowych użytkowników na całym świecie.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.