Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Zespół Dash 2 Trade zebrał 15.23 millionów dolarów. Pozostał 1 dzień przedsprzedaży

Zespół Dash 2 Trade zebrał 15.23 millionów dolarów. Pozostał 1 dzień przedsprzedaży

Wiadomości
10 stycznia, 2023
114
d2tfio

Twórcy Dash 2 Trade, wyczekiwanej platformy do analiz  i sygnałów handlowych z rynku krypto, zebrali 15,23 miliona dolarów na dzień przed notowaniami na giełdach (11 stycznia).

Token D2T będzie dostępny do wymiany od 10 rano UTC we środę na Gate.io, LBank, BitMart i Uniswap.

Zespół Dash 2 Trade podpisał też umowę z Changelly Pro, na której token będzie notowany w późniejszym terminie.

Jednoczesne notowanie na czterech giełdach oznacza, że D2T będzie miał dużą płynność w momencie uruchomienia.

KUP DASH 2 TRADE

Token Dash 2 Trade może wyprzedać się już dziś

W chwili pisania tego tekstu, do osiągnięcia celu pozostało już tylko 700 000 $. Pomimo tzw. kryptowalutowej zimy, wysokiej jakości projekty z innowacyjnymi modelami biznesowymi przyciągają zainteresowanie inwestorów. Przykład Dash 2 Trade tego dowodzi.

Presale D2T zostanie zakończony po osiągnięciu celu 15 421 600 $, co może nastąpić już dzisiaj.

Jak odebrać tokeny i handlować D2T od 11 stycznia

Inwestorzy odbiorą zakupione tokeny na stronie Dash 2 Trade od 10 rano UTC w środę, 11 stycznia. Zlecenie dyspozycji będzie możliwe od momentu, gdy rozpocznie się handel na giełdach.

Pół godziny wcześniej, o 9.30, pula płynności zostanie umieszczona na zdecentralizowanej giełdzie Uniswap. Czas rozpoczęcia handlu i odbioru tokenów jest zsynchronizowany, aby zapobiec tworzeniu oszukańczych pul płynności.

Przedsprzedaż Dash 2 Trade pierwotnie miała się zakończyć w piątek, 6 stycznia. Została jednak przedłużona o kolejne cztery dni. Odwiedzając stronę internetową zauważysz, że pokazuje ona procent realizacji celu przekraczający 100%.

Do puli ICO trafiło dodatkowe 36 000 000 tokenów – dostępnych do kupienia po cenie 0,0556$. Jeśli wszystkie zostaną sprzedane, zespół zbierze dodatkowe 2 001 600 $.

Fundusze zostaną przeznaczone na wsparcie większej liczby notowań giełdowych oraz przyspieszenie rozwoju platformy. Dash 2 Trade złożył wniosek o wprowadzenie do obrotu na Binance.

KUP DASH 2 TRADE

Wydanie bety pulpitu analitycznego potwierdza szybki rozwój Dash 2 Trade

W zeszłym tygodniu zespół Dash 2 Trade uruchomił wersję beta sekcji przedsprzedażowej swojego dashboardu, która jest dostępna tutaj: beta.dash2trade.com. Nie wymaga ona żadnych płatności ze strony użytkowników.

Kiedy dashboard wyjdzie z etapu testowego, pozostałe główne funkcje będą gotowe. Wśród nich znajdziesz copy trading, konstruktor strategii, sygnały handlowe i auto-trading.

Platforma będzie miała trzy poziomy subskrypcji: darmowy, startowy i wersję pro.

D2T jest tokenem użytkowym, umożliwiającym dostęp do pulpitu. Wszystkie subskrypcje są opłacane za jego pomocą, tym samym stanowiąc podstawę wartości tokena.

Dash 2 Trade celuje w duży rynek (działają na nim dziesiątki milionów traderów na całym świecie). Analitycy szacują, że może on zapewnić 10-krotne zyski w 2023 roku.

Pod wieloma względami Dash 2 Trade jest unikalnym produktem. Sekcja przedsprzedaży zapewnia dogłębne dane i analizy dotyczące nadchodzących ICO. Udostępnia też pierwszy w branży system punktacji – Dash Score – klasyfikuje wszystkie projekty w przedsprzedaży.

Nigdzie indziej nie znajdziesz informacji handlowych i narzędzi tego rodzaju. Na konkurencyjnych platformach nie są one zebrane w tak kompleksowy i przystępny sposób.

Reakcja społeczności na betę była optymistyczna. Na Twitterze pojawiło się wiele entuzjastycznych opinii. Zespół Dash 2 Trade donosi, że nastąpił znaczny wzrost zainteresowania tokenem po wydaniu bety.

Doświadczony zespół traderów napędza rozwój projektu

Zespół stojący za Dash 2 Trade to profesjonalni traderzy, którzy działają na rynku od wielu lat. Zdobyte doświadczenie pozwoliło im dostrzec lukę na rynku, w sektorze przedsprzedaży kryptowalut. Korzystając z narzędzi Dash 2 Trade, handlowcy i inwestorzy uzyskają przewagę nad resztą rynku.

Wielu członków zespołu Dash 2 Trade pracowało w Learn 2 Trade. Firma zajmuje się dostarczaniem sygnałów z rynku forex i jest pod tym względem jedną z najlepszych na rynku. Doświadczenie zebrane przy tym projekcie zaowocowało rozwojem Dash 2 Trade.

Społeczność Learn 2 Trade liczy ponad 70 000 traderów. Cała grupa to potencjalni inwestorzy D2T.

KUP DASH 2 TRADE

Jak kupić token D2T

Aby zainwestować w przedsprzedaży, potrzebujesz USDT (Tether) lub ETH. Nie masz zasilonego portfela kryptowalutowego? To nie problem. Kupisz ETH za pomocą karty debetowej lub kredytowej bezpośrednio na stronie Dash 2 Trade.

Pospiesz się, aby kupić go w niskiej cenie, gdyż już za 1 dzień trafi do obrotu. Jego wartość prawdopodobnie znacznie wzrośnie.

Od 11 stycznia 2023 roku token Dash 2 Trade będzie dostępny na scentralizowanych giełdach Gate.io, Lbank i BitMart, a także na zdecentralizowanej giełdzie Uniswap. Kolejne notowania na giełdach CEX wkrótce.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.