Jak sprawdzić co ktoś robi na telefonie?

Jak sprawdzić co ktoś robi na telefonie?

Komunikaty firm
26 września, 2022
91
mspy

Jak przekonać się, czy ktoś korzysta z usuwania historii w telefonie? Usuwanie historii Google w telefonie może stwarzać pozory prywatności. Jeżeli jednak podejrzewasz, że ktoś usuwa historię, by coś ukryć, może warto podjąć pewne kroki, by to sprawdzić? Przeczytaj i dowiedz się!

Jak sprawdzić czy ktoś przeglądał mój telefon?

Telefon to urządzenie, które od czasu do czasu zostawiamy bez opieki. Jeżeli ktoś jest w stanie go odblokować, może bez kłopotu z niego korzystać. W wielu przypadkach jest to działanie niepożądane, przed którym warto się bronić.

Sposobów na sprawdzenie czy ktoś korzystał z Twojego telefonu jest co najmniej kilka. Warto mspy opinie prześledzić historię zużycia danych. Jeżeli w czasie, gdy telefon powinien pozostać wyłączony zużycie nagle znacznie wzrosło, jest to ważna wskazówka. W takim wypadku pomocnych informacji może dostarczyć też historia przeglądarki w telefonie.

Innymi parametrami, na które warto zwrócić uwagę jest:

  • temperatura telefonu (nieużywany telefon zwykle się nie grzeje),
  • zużycie baterii (pozostawienie urządzenia w trybie czuwania nie wyładuje całej baterii),
  • liczba oraz czas odblokowań ekranu,
  • pozostałości używania – zrzuty ekranu, zdjęcia, nagrania, historia przeglądania.

Wszystko to pozwoli Ci ocenić czy Twój telefon nie został wykorzystany w niewłaściwym celu. Co jednak zrobić, gdy ktoś umiejętnie zatarł za sobą ślady i pobieżna ocena nie przyniosła rezultatów?

Jak sprawdzić co ktoś robi na telefonie?

Jeżeli nie wiesz jeszcze jak sprawdzić co ktoś robi na telefonie, mamy dla Ciebie spory zestaw ciekawych informacji. Wszystko dzięki aplikacji mSpy, której funkcjonalności stanowią odpowiedź na Twoje pytanie.

Aplikacja mSpy to potężne narzędzie, które pomoże Ci w sytuacji, gdy chcesz sprawdzić, kto korzysta z Twojego telefonu. Co więcej, dostarczy Ci informacji na temat innych urządzeń, które chcesz monitorować.

Jak sprawdzić czy ktoś przeglądał mój telefon? Nic prostszego! Aplikacja mSpy posiada moduł, rejestrujący ekran. Możesz następnie sprawdzić nagranie i przekonać się czy Twój telefon pozostawał włączony wtedy, kiedy nie powinien być.

Oprogramowanie mSpy pomoże Ci się również dowiedzieć co robią inne osoby na swoich telefonach. Dotyczy to takich elementów jak historia przeglądania czy lista zainstalowanych aplikacji. Wszystkie funkcjonalności mogą się dobrze sprawdzić w przypadku ochrony dzieci przed zagrożeniami wirtualnego świata.

Historia przeglądania, zapisane strony i zakładki to tylko niektóre z informacji, do których dostęp da Ci aplikacja mSpy. Pozwoli Ci ona odtworzyć nagranie ekranu wybranego urządzenia oraz zobaczyć listę zainstalowanych aplikacji.

Tego typu dane pozwolą Ci podjąć odpowiednie kroki, jeżeli na wybranym telefonie pojawią się niepokojące sygnały. Zgodnie ze starym powiedzeniem, lepiej zapobiegać niż leczyć.

Śledź historię wybranego telefonu

Gdzie jest historia w telefonie? W systemie Android możesz uzyskać do niej dostęp, gdy otworzysz aplikację do przeglądania Internetu. Najczęściej będzie to Google Chrome. Gdy uruchomisz dowolną stronę, wejdź do menu (trzy kropki w prawym górnym rogu ekranu) i kliknij zakładkę „Historia”. Następnie będziesz w stanie usunąć historię przeglądania w wybranym okresie.

Na telefonie z iOS należy:

  1. Wejść do ustawień telefonu.
  2. Wybrać sekcję „Safari”.
  3. Skorzystać z opcji „Wymaż historię i dane witryn”.

Usunięcie historii nie gwarantuje jednak, że Twoje wyszukiwania znikną z pamięci telefonu. Część danych zgromadzona jest w pamięci cache, wprowadzane słowa również wpływają na sugestie klawiatury.

Jeżeli jednak chcesz zdobyć informacje na temat historii przeglądania użytkownika danego telefonu, aplikacja mSpy umożliwi Ci to. Dzięki modułowi, nagrywającemu ekran, zdobędziesz dane nawet o tym, czego nie da się już sprawdzić nawet na interesującym Cię telefonie.

Podsumowanie

Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do historii przeglądania na danym urządzeniu, skorzystaj z aplikacji mSpy. Dostarczy Ci ona takich informacji, jak historia otwieranych aplikacji Android oraz pozwoli zobaczyć, co dzieje się z Twoim telefon, gdy z niego nie korzystasz. Aplikacja dobrze sprawdzi się również do kontroli rodzicielskiej.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.