Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Z giełdą RocketBit przeniesiesz inwestycje w kryptowaluty na następny poziom

Z giełdą RocketBit przeniesiesz inwestycje w kryptowaluty na następny poziom

Komunikaty firm
28 października, 2020
1033
space final (1)

RocketBit to szybko rozwijająca się platforma wymiany kryptowalut. Giełdę cechują niewielkie opłaty, wysokie standardy bezpieczeństwa, przyjazny interface oraz wygodna możliwość zakupu cyfrowych walut, zarządzania nimi i przechowywania w portfelu Bitcoin. Na chwilę obecną RocketBit świadczy swoje usługi użytkownikom państw Unii Europejskiej, jednak w planach jest ekspansja na pozostałe rynki. Giełda obsługuję płatności kartami Mastercard i Visa, więc zakup kryptowalut staje się tak łatwy, jak  każdy inny zakup w Internecie. Dostępna jest również opcja przelewu bankowego.

W odróżnieniu od konkurencji, rejestracja i weryfikacja w systemie nie zajmie więcej niż kilka minut. Proces weryfikacji Twojego osobistego konta jest łatwy, szybki i ma na celu ułatwić klientom jak najszybszy dostęp do usług platformy. Istotną cechą wyróżniającą platformę jest zespół, chętny do wspierania swoich klientów i udzielania odpowiedzi na wiele możliwych pytań w trybie 24/5. Profesjonalna kadra dba o każdego klienta, niezależnie od tego, czy jest on początkującym użytkownikiem cyfrowych walut, czy też w pełni zaawansowanym. RocketBit z pewnością stanie się Twoim zaufanym przewodnikiem po świecie kryptowalut.

Bezpieczeństwo funduszy bez wątpienia ma kluczowe znaczenie dla każdego gracza na rynku kryptowalut. W RocketBit fundusze użytkowników są zabezpieczone offline i przechowywane w zimnym portfelu (z ang. cold wallet). Dane osobowe użytkowników – tj. kody PIN, hasła i klucze prywatne – nie są w żadnym wypadku udostępniane pracownikom firmy ani osobom trzecim. Jeśli chodzi o infrastrukturę bezpieczeństwa, jest ona zaprojektowana przez profesjonalistów najwyższej klasy, zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Prostota interfejsu sprawia, że obsługa platformy jest prosta dla technologiczne biegłych użytkowników, jak i dla osób mniej zorientowanych w sprawach cyfrowych.

Giełda nie pozostaje bezczynna i stale dąży do zaspokojenia różnorodnych potrzeb swoich klientów, zarówno tych doświadczonych, jak i całkowicie nowych. Głównym celem giełdy RockerBit jest zapewnienie ludziom szansy, pozwalającej zwiększyć dobrobyt dzięki inwestycjom w kryptowaluty. W tym celu firma prowadzi szeroko zakrojoną kampanię w mediach społecznościowych, starając się przekazywać wiedzę na temat najnowszych trendów dotyczących kryptowalut i giełd.

Giełda obrała sobie za misję wypełnienie luki pomiędzy Tobą, a możliwym do wykorzystania potencjałem finansowym, który dzieki RocketBit może zostać osiągnięty z zawrotną prędkością!

Odwiedź stronę RocketBit teraz: https://rockerbit.ioDodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.