Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Giełda CEX.IO

Giełdy i kantory
18 lutego, 2020
1588
giełda cex.io - opinie, informacje, koszta, prowizje, rejestracja

Cex.io to jedna z najbardziej znanych europejskich giełd kryptowalut. Jest to idealne miejsce dla osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z kryptowalutami. Giełda istnieje na rynku od 2013 roku i zdobywa coraz to większą popularność. To bardzo stabilna i bezpiecznie działająca platforma, umożliwiająca inwestorom skorzystanie z wielu różnych opcji płatności. Dodatkowo mniej doświadczone osoby mogą liczyć na całodobowe wsparcie techniczne, aby poradzić sobie z wszystkimi niezrozumiałymi funkcjami giełdy.

Dostępne kryptowaluty oraz prowizje

Na giełdzie Cex.io zainteresowani mogą skorzystać z następujących kryptowalut:

  • Bitcoin,
  • Bitcoin Gold,
  • Bitcoin Cash,
  • Dash,
  • Ripple,
  • Ethereum,
  • Stellar,
  • Gigahashes,
  • Zcash.

Przejdź do kupna kryptowalut na Cex.io

Transakcji można dokonywać przy pomocy wielu różnych walut. Przy wpłatach w euro, dolarach amerykańskich, rublach lub funtach brytyjskich giełda nie pobiera żadnych prowizji. Jeśli chodzi o wypłaty zainteresowani mogą skorzystać z trzech walut, nie są dostępne wypłaty w dolarach amerykańskich. Przy wypłatach w euro przelewem SEPA giełda pobiera 1 euro od każdej transakcji, jeśli chodzi o przelew bankowy jest to już prowizja sięgająca 25 euro. Przelew bankowy w funtach brytyjskich związany jest natomiast z prowizją 30 funtów brytyjskich. W przypadku wypłat Crypto Capital, giełda pobiera 1 % prowizji od zleconej transakcji (we wszystkich trzech dostępnych walutach).

Dodatkowo warto mieć świadomość o obowiązujących kosztach transakcji przy transakcjach poniżej 5 Bitcoinów. Koszty prezentują się w takiej sytuacji następująco: Maker 0,16 % oraz Taker 0,25 %.

Kupowanie kryptowalut przez aplikacje mobilne oraz różne poziomy kont

Giełda kryptowalut Cex.io jest bardzo innowacyjna, ponieważ umożliwia inwestorom kupowanie kryptowalut przy pomocy aplikacji mobilnych udostępnionych na Androida oraz iOS. Tym samym transakcji można dokonywać w każdym miejscu na świecie, używając do tego wyłącznie swojego telefonu komórkowego. Klienci mogą zdecydować się na jeden z czterech poziomów konta użytkownika: Basic (wersja podstawowa, limit do 1000 euro lub dolarów amerykańskich dziennie), Verified Plus (wymagane przesłanie dokumentów, weryfikacja, ale otrzymuje się wysokie limity transakcyjne), Verified (wymagana weryfikacja danych i przesłanie własnych dokumentów) oraz Corporate (dla przedsiębiorców oraz firm).

Przejdź do darmowej rejestracji na Cex.ioDodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.