Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kurs tokena MDX wzrósł o 228% w ciągu jednego tygodnia

Kurs tokena MDX wzrósł o 228% w ciągu jednego tygodnia

Wiadomości
14 października, 2022
252
mdex

Kurs tokena Mdex (MDX) wzrósł o 228% w ciągu ostatnich siedmiu dni. Tym samym projekt okazał się być najbardziej dochodowym protokołem w sektorze zdecentralizowanych finansów (DeFi). Obecnie MDX oscyluje w okolicach 0,2 USD, a jego całkowita kapitalizacja rynkowa wynosi 184 mln USD.

W ciągu ostatnich 24 godzin ten cyfrowy walor zyskał aż 80,89%. W tym czasie, wolumen transakcji zawartych przez inwestorów z całego świata wyniósł 328,66 mln dolarów.

Co to jest Mdex?

Mdex to protokół handlu aktywami DeFi i automatyczny animator rynku oparty na blockchainach Ethereum i Huobi. Zdecentralizowana platforma oferuje klientom liquidity mining, tradycyjny handel kryptowalutami, a także staking.

Eksperci doszli do wniosku, że powodem wzrostu wartości MDX jest fakt, iż w dniu 10 października tego roku twórcy ogłosili uruchomienie usługi handlu kontraktami perpetual na giełdzie. Ponadto platforma obsługuje dźwignię do 200x i daje 10% zniżki na opłaty transakcyjne, gdy płacone są w tokenach Mdex.

To wirtualne aktywo jest również wykorzystywane do zabezpieczania pożyczek. MDX jest również potrzebny do lukratywnego farmingu i stakingu. Wreszcie, umożliwia dużym hodlerom udział w głosowaniach i podejmowanie decyzji dotyczących zarządzania ekosystemem projektu. Całkowita emisja Mdex wynosi 1 miliard tokenów MDX, z czego 80% jest dostarczane górnikom płynności.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.