Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Na jakich zasadach udzielane są pożyczki pozabankowe online?

Na jakich zasadach udzielane są pożyczki pozabankowe online?

Komunikaty firm
4 lutego, 2021
941
pozyczki-pozabankowe-online

Pożyczki pozabankowe online to coraz popularniejsza oferta firm pożyczkowych. Do ich głównych zalet należy to, że mogą być uzyskane bez konieczności wizyty w żadnej placówce. Wszystko dokonuje się zdalnie przez internet. Pieniądze mogą być na koncie nawet w kilkanaście minut. Sprawdź, na jakich zasadach udziela się takich pożyczek.

Pożyczki pozabankowe online – jak wnioskować?

Wnioskowanie o pożyczkę pozabankową jest niezwykle proste. Wystarczy założyć konto na stronie internetowej firmy pożyczkowej. Następnie wybiera się kwotę, o którą chce się wnioskować i czas kredytowania. Kolejnym elementem formalności jest wpisanie swoich danych osobowych (konieczne jest przygotowanie dowodu osobistego).

Dane muszą być prawdziwe i zgodne ze stanem faktycznym. Należy wpisać swój aktualny adres do korespondencji a także numer konta bankowego, na które zostanie udzielona pożyczka i numer dowodu osobistego.

Konieczne będzie także podanie kwoty aktualnego wynagrodzenia oraz danych pracodawcy. Na ich podstawie weryfikowana będzie zdolność kredytowa. Obecnie większość firm pozabankowych korzysta z informacji zgromadzonych w Biurach Informacji Gospodarczej, jednak odbywa się to automatycznie i trwa bardzo szybko.

Kiedy wniosek zostanie zweryfikowany pozytywnie następuje zlecenie przelewu.

Pożyczki pozabankowe online – dla kogo?

Z pożyczki pozabankowej online może skorzystać osoba, która jest obywatelem Polski. Należy posiadać czynną zdolność do czynności prawnych i mieć ukończone osiemnaście lat. Niektóre firmy pożyczkowe wymagają natomiast ukończenia dwudziestego pierwszego roku życia. Konieczna jest także zdolność kredytowa. Jest ona weryfikowana na drodze wypełniania wniosku.

Aby otrzymać pożyczkę online, należy posiadać konto bankowe. Dane osobowe zostają zweryfikowane najczęściej poprzez wykonanie z tego konta symbolicznego przelewu na kwotę jednego grosza albo jednej złotówki. Po weryfikacji kwota od razu wraca na konto.

Pożyczki pozabankowe online – rodzaje

Obecnie na rynku dostępne są pożyczki pozabankowe długoterminowe oraz krótkoterminowe. Wszystko zależy od oferty danej firmy oraz od zdolności kredytowej wnioskującego.

Najpopularniejsze sa chwilówki na okres trzydziestu dni, jednak coraz częściej udzielane są także pożyczki na okres dwóch miesięcy. Większe kwoty można z powodzeniem pożyczać nawet na kilkanaście miesięcy. Oferty są bardzo różnorodne i dopasowane do potrzeb odbiorcy.

Pożyczki pozabankowe online – czy warto?

Pożyczki pozabankowe online sa niezwykle proste do uzyskania. Jedną z największych zalet jest fakt, że można otrzymać je bez konieczności odwiedzania żadnej placówki. Wszystko odbywa się zdalnie za pośrednictwem komputera lub telefonu. Dodatkową zaletą jest także możliwość szybkiego przelewu. Wiele firm oferuje możliwość przelania gotówki na konto już po piętnastu minutach od pozytywnej weryfikacji wniosku. Dzieje się to także w dni świąteczne. Pieniądze trafia więc do nas w każdym, nawet najbardziej palącym momencie.

Bardzo wiele firm pozabankowych oferuje pierwszą darmową pożyczkę. Oznacza to, że oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Promocja działa jednak tylko w momencie, kiedy kwota zostaje zwrócona w terminie. Nawet jeden dzień opóźnienia anuluje ofertę i zostają naliczane wszystkie dodatkowe koszta.

Pożyczki pozabankowe online to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę, szybkość i profesjonalizm. Szeroka oferta sprawia, że każdy może wybrać dokładnie taką pożyczkę, jaka jest mu w danym momencie potrzebna.

Więcej informacji na temat pożyczek online znajdziesz na stronie Saverium.plDodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.