# Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Giełda Crybex – kryptowaluty dostępne dla każdego

Giełda Crybex – kryptowaluty dostępne dla każdego

Komunikaty firm
5 maja, 2022
320
pexels-photo-186461

Crybex to platforma służąca do kupna, sprzedaży i wymiany kryptowalut. Prowadzimy działalność online i offline w ponad 50 miastach na Ukrainie i na całym świecie. Naszymi głównymi zasadami są: zorientowanie na klienta, przejrzystość i bezpieczeństwo klienta.

Główne kraje: Ukraina, Polska, Węgry, Portugalia, Mołdawia, Czechy, Czarnogóra, Niemcy i inne.

Naszym klientom oferujemy zarówno zakup kryptowalut online za pomocą kart bankowych systemów płatniczych MasterCard i VISA, jak i zakup off-line w wygodnych punktach kasowych.

Lista kryptowalut, które można kupić lub sprzedać w serwisie crybex.com, stale się rozszerza. Popularne giełdy to Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), NEAR Protocol (NEAR), Cardano (ADA), Monero (XMR), Solana (SOL) Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE), Ripple (XRP), Uniswap (UNI), Ether Classic (ETC), Litecoin (LTC), Tron (TRX), Dash (DASH) i inne. Na życzenie nasi konsultanci sprawdzą, czy istnieje możliwość kupna lub sprzedaży innych monet i doradzą Ci najbardziej opłacalne opcje.

Wśród walut fiat, z którymi pracujemy, znajdują się dolary amerykańskie (USD), euro (EUR), funty brytyjskie (GBP), hrywny ukraińskie (UAH).

Stabilne monety dostępne do kupna i sprzedaży: Tether (USDT TRC-20, ERC-20, BEP-20), Dai (DAI).

Dzięki swojej solidnej reputacji partnera biznesowego na międzynarodowym rynku kryptowalut, Crybex nawiązał współpracę z wieloma znanymi graczami. Na przykład wszystkie transakcje przychodzące są sprawdzane pod kątem ryzykownych monet przez partnera AML Bot.

Jak rozpocząć korzystanie z Crybex

Aby dokonać wymiany kryptowalut w Warszawie lub innym mieście, wystarczy złożyć wniosek, podać niezbędne dane i zapłacić za wniosek.

Aby kupić kryptowaluty online, wprowadź dane swojej karty bankowej i adres portfela kryptowalutowego. Po obciążeniu Twojej karty i zaksięgowaniu środków na koncie kantoru, monety zostaną wysłane do Ciebie. W przypadku sprzedaży środki w walutach fiat są wysyłane po opłaceniu zlecenia – po kilku potwierdzeniach online dokonanej transakcji.

Jeśli chcesz dokonać transakcji offline, złóż wniosek, wyślij monety (jeśli sprzedajesz) i postępuj zgodnie z instrukcjami dotyczącymi przyjmowania lub przekazywania gotówki.

Należy pamiętać, że w przypadku transakcji internetowych mogą być naliczane dodatkowe opłaty bankowe, w zależności od warunków obowiązujących w danym banku.

Prosimy o dokładne sprawdzenie swoich danych: transakcje kryptowalutowe są nieodwołalne – najmniejszy błąd w adresie portfela kryptowalutowego może spowodować utratę Twoich środków.

Zalety giełdy Crybex

  • Oferta wielowalutowych i inteligentnych par walutowych, otwarte dane o rezerwach bilansowych giełdy;
  • partnerstwo z kilkoma dostawcami usług płatniczych w celu zapewnienia nieprzerwanych operacji;
  • optymalna stawka rynkowa i jej utrwalenie po minimalnej liczbie potwierdzeń sieci;
  • szybkie wykonywanie i przetwarzanie wniosków;
  • profesjonalni menedżerowie kryptowalut w ramach usługi wsparcia;
  • swoboda geograficzna i dogodne lokalizacje odbioru i odbioru;
  • łatwa procedura rejestracji i weryfikacji oraz możliwość dokonywania transakcji bez rejestracji, ale z ograniczonym limitem.

Zwracamy szczególną uwagę na ochronę prywatności, poufność i bezpieczeństwo oraz prosimy wszystkich naszych klientów o przestrzeganie tych zasad. Nasi wysoko wykwalifikowani kierownicy ds. wsparcia technicznego i serwisowego są w stanie udzielić szczegółowych porad i pomocy w zakresie przetwarzania i realizacji transakcji.

Crybex sprawia, że wprowadzanie kryptowalut jest tak łatwe, jak to tylko możliwe, dzięki sprawnemu personelowi oraz zwięzłemu i łatwemu do zrozumienia interfejsowi.

Crybex – kryptowaluty dostępne dla każdego!Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.