Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

DeepTradeBot: Innowacyjność dużych firm do Twojej dyspozycji

DeepTradeBot: Innowacyjność dużych firm do Twojej dyspozycji

Komunikaty firm
12 sierpnia, 2020
939
maxrffesdefault

W ostatnich latach świat ogromnie się rozwinął, a świat inwestycji i spekulacji nie był mu obcy. Obecnie ponad 40% operacji przeprowadzanych na głównych światowych giełdach papierów wartościowych jest obsługiwanych przez roboty automatyczne (według cyfrowej gazety lainformacion.com).

Ekosystem krypto walutowy był do niedawna niezbadanym terenem dla tego typu operacji, gdzie najwięcej można było zrobić, aby zautomatyzować niektóre zlecenia na giełdach. Dlatego DeepTradeBot opracował szereg złożonych narzędzi AI i dużych danych, które pozwolą nam odkryć zupełnie nowy świat możliwości przy niewielkim ryzyku.

Co to jest DeepTradeBot?

DeepTradeBot to zbiór zautomatyzowanych narzędzi handlowych opracowanych przez Deep Neuro Networks LTD, londyńską firmę z siedzibą w Anglii, poświęconych sztucznej inteligencji i przetwarzaniu w chmurze.

Tutaj znajdujemy pierwszą zaletę, mamy do czynienia z firmą prawniczą, zarejestrowaną w bezpiecznym kraju w Europie. Posiada ona numer telefonu kontaktowego (w języku angielskim).

Dlaczego roboty handlowe są użyteczne?

Inwestycja polega na analizie dużej ilości danych, opracowaniu strategii, a następnie przeprowadzeniu działań, które są zgodne z tą strategią. Jest to coś bardzo łatwego do powiedzenia, ale bardzo trudnego do zrobienia.

Przede wszystkim my, ludzie, mamy ograniczone możliwości przetwarzania danych (na przykład, główne sztuczne inteligencje pokonały człowieka w dyscyplinach czystej analizy, takich jak szachy). Po drugie, ludzie popełniają błędy wynikające z naszych emocji, które często oddalają nas od metody lub sprawiają, że źle odbieramy analizowane dane. Do tych czynników musimy dodać zmęczenie, błędy i długie etiudy.

Dlatego też, roboty handlowe są doskonałym narzędziem, które pomaga nam osiągać wyższe zyski z inwestycji.

Główne cechy DeepTradeBot

DeepTradeBot będzie działał na głównych giełdach kryptokurczowych w formacie 24/7. Aby w pełni wykorzystać wszystkie możliwości SI, 4 rodzaje działań robotów są zarządzane w zależności od sytuacji rynkowej:

  • Handel wysokiej częstotliwości. Robot skanuje operacje z arkusza zleceń i przewiduje ich pojawienie się na rynku, będąc szybszym niż człowiek w realizacji operacji.
  • Arbitraż handlowy. Wszystkie notowania są analizowane na wszystkich platformach w celu znalezienia możliwości dokonania udanych transakcji bez ryzyka.
  • Handel algorytmiczny. Robot wykorzystuje analizę techniczną i wskaźniki do określenia kolejnego ruchu ceny.
  • Handel wspomagany przez dane fundamentalne. Inny robot skanuje wiadomości i źródła mediów społecznościowych, takich jak Twitter, aby wykryć nastroje inwestorów i przewidzieć wzrosty, które zostaną spowodowane przez te ruchy w informacjach.

Jak mogę zarobić z DeepTradeBot?

Zarabianie poprzez inwestowanie w DeepTradeBot jest bardzo proste. Jego platforma została zaprojektowana tak, aby ułatwić cały proces, dzięki czemu wszystko, co musimy zrobić, to zarejestrować się, wybrać rodzaj inwestycji i liczbę botów, które chcemy wprowadzić do pracy dla nas. A sztuczna inteligencja zajmie się resztą. W poniższej tabeli możemy zobaczyć opcje dostępne obecnie na platformie.

Neurony są jednostką, która została stworzona w celu uproszczenia pomiaru mocy obliczeniowej, do której mamy dostęp. Uzyskuje się ją z odpowiednich parametrów, takich jak dedykowany czas obliczeniowy, liczba warstw dedykowanej sieci neuronowej oraz ilość zasobów połączeniowych przeznaczonych do odczytu i wysyłania informacji.

Bardzo ciekawe jest to, że posiadamy darmową wersję, która pozwoli nam na przetestowanie platformy, choć oczywiście będzie ona znacznie mniej wydajna niż pozostałe opcje.

Więcej informacji oraz pełne warunki umowy są dostępne na jej stronie internetowej.

Ale nie tylko możemy zarobić z inwestycji w boty, ale również ma system afiliacyjny, dzięki któremu możemy pobierać prowizję za każdego z użytkowników, których poleciliśmy.

Najnowsze z DeepTradeBot: VIP Investor Club

DeepTradingBot nigdy nie zatrzymuje się, gdy przychodzi do innowacji w celu uzyskania najlepszego zwrotu. Więc właśnie teraz uruchamiają swój klub inwestorów VIP.

Aby wejść do klubu należy uiścić opłatę, która nie jest zbyt wysoka, ale która zagwarantuje, że każdy wewnątrz jest zaangażowany w projekt i jest osobą z wizją i innowacją.

Do czego upoważnia nas członkostwo w klubie VIP? Jako członkowie klubu VIP będziemy się cieszyć:

  • Dostęp do coraz silniejszych botów, kiedy działamy jako inwestorzy.
  • Ulepszona składka członkowska, z wyższym procentem zarobków.
  • Rozległa sieć poziomów dla ekspertów MLM marketingowych.
  • Możliwość awansu w strukturze organizacyjnej, odblokowania nowych korzyści i wyższych zarobków.

Tak więc nasze zarobki będą podwójne, z jednej strony lepszy zwrot z inwestycji w boty, a z drugiej strony zarobki pochodzące od nowych partnerów, którzy są włączeni przez nasze rekomendacje.

Podsumowanie

Jeśli szukasz innowacyjnej usługi inwestycyjnej, która pozwoli Ci na uzyskanie rentowności w sposób pasywny i bez komplikacji, warto wypróbować tę platformę… Posiada ona również bezpłatny test na bota!

Oficjalne linki

Strona internetowa: https://deeptradebot.com/
Twitter: https://twitter.com/trade_deep
Telegram: https://t.me/deepTradeBotChannel

 Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.