Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Kursy kryptowalut | Notowania | Marketcap

Kursy kryptowalut | Aktualne notowania | Ceny | Wykresy
Poprzednie 100
Następne 100
#MonetaKursMarketcapWolumen (24h)Zmiana (24h)Wykres (7d)

Informacje o kursach kryptowalut na KryptoPoradnik.pl

Jeśli jesteś zainteresowany inwestowaniem w kryptowaluty, nie tylko Bitcoina, to z pewnością potrzebujesz miejsca, gdzie będziesz mógł nie tylko sprawdzić aktualną cenę rynkową w wielu walutach (USD, EUR, PLN), ale również zobaczyć historię kursów, wcześniejsze notowania i zobaczyć, jak kształtują się ich ceny. Słowem, by móc określić, w którym momencie cyklu się znajdujemy – czy raczej powinno się „shortować” oczekując spadków (opcja sprzedaży), czy lepszą strategią inwestycyjną okaże się zajmowanie pozycji długich w oczekiwaniu na wzrosty (opcja kupna).

Do wszystkich, a zwłaszcza polskich inwestorów skierowana jest strona https://www.kryptoporadnik.pl/kursy/ na której znajdziesz nie tylko najrzetelniejsze, aktualizowane w czasie rzeczywistym kursy 2000 najważniejszych kryptowalut na rynku. Znajdziesz tu również wykresy, pomocne w ocenie sytuacji rynkowej, sprawdzisz coinmarketcap, czyli kapitalizację danej kryptowaluty (co ma ogromne znaczenie dla oceny jej stabilności), a także wolumen jej sprzedaży z wybranego przedziału czasowego. W odróżnieniu od najpopularniejszych zagranicznych portali możesz obserwować wyceny wybranych kryptowalut również w złotówkach (PLN). Wiele zyskasz również dzięki dodaniu wybranych z nich do obserwowanych, co pozwoli ci mieć szybki wgląd w wyceny najważniejszych z walut, nawet jeśli pochodzą z kolejnych setek w rankingu. Bitcoin, Etherum, XRP czy dowolna inna kryptowaluta nie będą miały przed tobą tajemnic, a wszystko podane w prosty i przystępny sposób.

Wyposażony w takie narzędzie, pokazujące nie tylko aktualny kurs danej waluty w USD, EUR i PLN, ale także znacznie więcej, możesz śmiało zaczynać inwestowanie w tym najbardziej dynamicznie rozwijającym się i przyszłościowym rynku – rynku kryptowalut. Tylko od twoich zdolności będzie zależało, jak wielki sukces osiągniesz.