Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Traderzy przewidują, że te 6 monet wzrośnie 10x po eksplozji ceny Dogecoina

Traderzy przewidują, że te 6 monet wzrośnie 10x po eksplozji ceny Dogecoina

Wiadomości
21 grudnia, 2022
194
[Resizer.in]-63a31ffa693fd

Na początku grudnia cena dogecoina osiągnęła poziom 0,10 USD. W ostatnim czasie wzrosła także cena bitcoina. Niektórzy traderzy sądzą, że to początek końca rynku niedźwiedzia.

Nie od dziś wiadomo, że cena najpopularniejszej kryptowaluty wyznacza kierunek notowań całej branży. Gdy wartość bitcoina spada, osłabia się także kurs pozostałych monet.

Podobny wpływ, choć na mniejszą skalę, da się zauważyć także w przypadku dogecoina. Za DOGE podążają przede wszystkim niszowe altcoiny i natywne tokeny nowych projektów blockchain.

Z poniższego artykułu dowiesz się, które monety mają szansę zyskać na wartości w nadchodzących miesiącach. Omawiamy 6 wirtualnych walut z największym potencjałem do generowania zysków.

Kolejne kryptowaluty, których ceny eksplodują

Przegapiłeś niedawny skok cenowy dogecoina? Poniżej znajdziesz zestawienie altcoinów, których cena może wzrosnąć nawet dziesięciokrotnie w niedalekiej przyszłości.

Dash 2 Trade

Dash 2 Trade (D2T) jest natywnym tokenem innowacyjnej platformy analitycznej opartej na technologii blockchain. Projekt oferuje zaawansowane sygnały handlowe, narzędzia do analizy rynku krypto oraz handel społecznościowy.

Trwa ostatnia runda przedsprzedaży monet D2T. W puli pozostało niecałe 24% tokenów. Kupisz je za 0,0533 USD. Debiut na pierwszej giełdzie CEX został zaplanowany na 11 stycznia 2023 roku.

Wciąż masz szansę kupić ten obiecujący token w promocyjnej cenie. Wejdź na oficjalną stronę internetową Dash 2 Trade i skorzystaj z atrakcyjnej oferty przedsprzedaży.

Traderzy spodziewają się gwałtownego wzrostu wartości D2T wkrótce po rozpoczęciu notowań.

KUP DASH 2 TRADE

IMPT

Twórcy IMPT wykorzystują technologię blockchain do ograniczenia emisji CO2. Zbudowali platformę, która umożliwia firmom i konsumentom handel kredytami węglowymi. Zaprosili do współpracy ponad 10 000 wiodących światowych marek.

Kredyty węglowe w IMPT mają postać NFT. Dzięki temu są niepodrabialne i łatwe do zidentyfikowania. Platforma nagradza użytkowników indywidualnych tokenami IMPT w zamian za kupowanie produktów i usług firm partnerskich.

Projekt działa na dynamicznie rozwijającym się rynku offsetów węglowych. Traderzy dostrzega jego ogromny potencjał. Na temat IMPT wypowiadali się znani kryptowalutowi youtuberzy, tacy jak Jacob Bury i Crypto Ahoy.

Od kilku dni moneta IMPT jest notowana na giełdzie Uniswap i LBank.

KUP IMPT

Calvaria

Calvaria jest nową bitewną grą karcianą play-to-earn osadzoną w świecie fantasy. Nawiązuje do wierzeń związanych z życiem pozagrobowym. Gracze walczą ze sobą za pomocą wirtualnej talii kart. Każda z nich reprezentuje konkretną postać z podziemi.

Natywną kryptowalutą ekosystemu Calvaria jest RIA. Obecnie trwa piąta runda przedsprzedaży, w której token kosztuje 0,0300 USD. Twórcy zaplanowali łącznie 10 etapów. W każdej kolejnej fazie moneta będzie stopniowo drożeć, aż osiągnie poziom 0,0550 USD.

Według mapy drogowej projektu, gra zostanie uruchomiona w pierwszej połowie 2023 roku. Fani porównują Calvarię do niezwykle popularnego Gods Unchained.

KUP CALVARIA

Shiba Inu

Shiba inu podbiła rynek kryptowalut na fali popularności dogecoina. Zajmuje 16 miejsce w rankingu CoinMarketCap. Podobnie jak DOGE, zalicza się do tzw. memecoinow.

SHIB cieszy się ogromnym wsparciem społeczności. Ma wielu zwolenników w social mediach. Jej twórcy pracują obecnie nad rozwojem projektu i zwiększeniem przypadków użycia monety.

Kurs shiba inu zazwyczaj podąża za dogecoinem. Gdy cena DOGE rośnie, wartość SHIB również pnie się w górę. Tak samo dzieje się, gdy mamy do czynienia ze spadkami.

GiganticRebirth, znany trader z ponad 300 tysiącami obserwujących na Twitterze, twierdzi, że w ciągu najbliższych miesięcy możemy spodziewać się wzrostu notowań SHIB.

KUP SHIBA INU NA ETORO

Ape Coin

Ape Coin (APE) jest natywną kryptowalutą metawersum Otherside. Stworzyli ją deweloperzy z firmy Yuga Labs, którzy stoją za niezwykle popularną kolekcją Bored Ape NFT. Przedsiębiorstwo zostało wycenione na 5 miliardów dolarów.

Moneta zasila ekosystem. Pełni funkcję tokena zarządzającego. Umożliwia użytkownikom udział w procesach decyzyjnych w ramach DAO.

Chociaż cena APE niedawno spadła, inwestorzy spodziewają się wzrostów w dłuższej perspektywie.

Popularny trader @HackermanAce przewiduje, że wartość monety osiągnie poziom ok. 28 USD. Obecnie APE kosztuje ok. 5 USD. Jeśli prognoza się sprawdzi, zaobserwujemy 5-6-krotny wzrost notowań kryptowaluty.

KUP APE COIN NA ETORO

Sushi Swap

Sushi Swap jest zdecentralizowaną giełdą wymiany kryptowalut. Powstała we wrześniu 2020 roku jako fork Uniswap. Ma w swojej ofercie ponad 400 cyfrowych monet.

Użytkownicy Sushi Swap mają do dyspozycji kilka sposobów na generowanie pasywnego dochodu. Na przykład, sieć nagradza ich za staking tokenów SUSHI i dostarczanie płynności.

DonAlt i Jim Talbot, dwóch czołowych traderów kryptowalutowych, przewiduje wzrost ceny tokenów SUSHI w najbliższych miesiącach. Ich zdaniem, kurs monety wzrośnie 10-krotnie. Powróci do ATH na poziomie 23 USD. Aktualnie, wartość wirtualnej waluty wynosi ok. 1,01 USD.

KUP SUSHI SWAP NA ETORO

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.