Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Traderzy przewidują, że ta moneta osiągnie 50x do 2023 r.

Traderzy przewidują, że ta moneta osiągnie 50x do 2023 r.

Komunikaty firm
29 grudnia, 2022
114
[Resizer.in]-639732542d4f6

IMPT.io albo The Impact Project jest jednym z najbardziej oczekiwanych projektów tego roku. Ekologiczna inicjatywa kryptowalutowa spotkała się z ogromnym zainteresowaniem inwestorów już na etapie przedsprzedaży. Traderzy przewidują, że do 2023 roku jej wartość wzrośnie nawet pięćdziesięciokrotnie!

Za spodziewanym sukcesem IMPT stoją solidne fundamenty biznesowe, szerokie grono partnerów, a przede wszystkim – świetny pomysł. Wejście na rynek dobrowolnej redukcji CO2, wyceniany obecnie na ok. 2 miliardy $, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Na fali trendu pro-środowiskowego, IMPT ma szansę wdrożyć realną zmianę do naszego codziennego życia. Przeczytaj i dowiedz się, w jaki sposób dołączysz do ruchu, który rzuca wyzwanie kryzysowi klimatycznemu.

KUP IMPT

Traderzy uważają, że ta kryptowaluta może wzrosnąć 50-krotnie do 2023 r

W trakcie trwania ICO natywny token platformy IMPT radził sobie bardzo dobrze. W pierwszej fazie płaciliśmy za niego 0,018$, w drugiej 0,023$, a w trzeciej i ostatniej 0,028$. Jak widać, sama progresja cenowa w trakcie presale to szansa na zrealizowanie satysfakcjonujących zwrotów!

Dlaczego traderzy i analitycy są tak optymistyczni względem IMPT? Przyjrzyjmy się bliżej projektowi, który ma potencjał na zwielokrotnienie swojej wartości.

W ramach The Impact Project powstanie platforma handlowa oraz widżet do robienia zakupów w sieci. Podkreślamy, że na długiej liście partnerów projektu jest już ponad 10 000 marek. Wśród nich są znani, globalni gracze – Microsoft, Amazon czy Lego. Każdy z nich zgodził się oddać część swojej marży ze sprzedaży na platformie na rzecz inicjatyw prośrodowiskowych.

Robiąc zakupy, otrzymasz te środki w postaci tokenów IMPT. W zależności od tego, jak duże zamówienie złożysz, liczba przyznanych monet będzie proporcjonalna. Kiedy zbierzesz odpowiednią ilość, wymienisz je na dedykowanym rynku na kredyty węglowe.

Są one zakodowane w formie NFT, każdy jest więc unikatowy i niepodrabialny. Tym samym IMPT rozwiązuje powszechny problem na rynku uprawnień do emisji CO2, a mianowicie podwójne liczenie kredytów. Dzięki technologii blockchain, procedura jest w pełni transparentna, a możliwość popełniania oszustw – praktycznie wyeliminowana.

Kredyty węglowe, które zdobędziesz, mają kilka zastosowań. Chcesz wesprzeć inicjatywy ekologiczne? Użyj kredytów, aby przeznaczyć je na wybrany projekt. Wszystkie zostały zweryfikowane przez zespół IMPT pod kątem rzetelności i uczciwości.

Jednak kredyty są także wartościowymi aktywami inwestycyjnymi. Dzięki postaci NFT, bez problemu sprzedasz je na dowolnym otwartym rynku.

Pamiętaj jednak, że możesz zredukować swój własny ślad węglowy. Aby to zrobić, wycofaj kredyt z rynku. NFT, który go reprezentuje, zostanie spalony i trwale usunięty z obiegu. W zamian za to, platforma wynagrodzi cię innym niewymienialnym tokenem  z unikatową grafiką.

W ramach projektu powstanie także platforma społecznościowa, za pośrednictwem której zaprosisz rodzinę i znajomych do wspólnego wysiłku na rzecz klimatu. Pozwoli ci ona także śledzić twój postęp w redukcji emisji CO2 oraz pochwalić się zdobytymi unikalnymi NFT za twój wkład na rzecz środowiska.

Ponadprzeciętna wydajność?

Impact Project jest jednym z najbardziej obiecujących przedsprzedaży i nowych tokenów na rynku. Wysokie oczekiwania inwestorów nie są bezpodstawne. W czasie, gdy rynek kryptowalut jest w stagnacji, IMPT jest jednym z altcoinów, które obiecują duże zyski.

Spójrzmy dla porównania np. na projekt Tamadoge. Choć wszedł on na nieco inny rynek, mechanizm przedsprzedaży oferował podobną progresję cenową, co w przypadku IMPT. Wcześni inwestorzy zrealizowali dzięki temu duże zyski.

Jednak prawdziwa eksplozja wartości TAMA nastąpiła dopiero po wejściu na giełdy, kiedy token stał się dostępny dla szerszego grona inwestorów. W krótkim czasie jego wartość wzrosła o ponad 1000% w porównaniu do ceny w presale. Spodziewamy się podobnego scenariusza w przypadku IMPT.

Za rozwojem projektu stoi doświadczony, w pełni zweryfikowany zespół z CEO Denisem Creightonem na czele. Na pokładzie IMPT znajdują się osoby z wysokimi kwalifikacjami, co napawa dużym optymizmem.

Sam protokół projektu również nie pozostawia wiele do życzenia. Audyt inteligentnego kontraktu przeprowadziła firma Hacken, a procedura nie wykazała żadnych uchybień.

Dzięki zaangażowaniu teamu IMPT, nie tylko rządy, ale również osoby prywatne, małe firmy, organizacje społeczne i stowarzyszenia będą miały szansę na aktywną walkę z kryzysem klimatycznym. Narzędzia, które do tej pory zarezerwowane były dla sektora instytucjonalnego, staną się powszechnie dostępne dla każdego użytkownika internetu.

Chcesz dołączyć do drużyny IMPT i przyczynić się do walki ze skutkami kryzysu klimatycznego? Odwiedź IMPT.io i dowiedz się więcej o projekcie. Na stronie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, aby bezpiecznie zainwestować w ten perspektywiczny projekt.

Tokeny IMPT są dostępne do kupienia na zdecentralizowanej giełdzie Uniswap, a także na CEX Lbank.

KUP IMPT

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.