Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Token TRUMP wzrósł o 10 000% – czy memy z Wall Street staną się następną kryptowalutową sensacją?

Token TRUMP wzrósł o 10 000% – czy memy z Wall Street staną się następną kryptowalutową sensacją?

Wiadomości
25 sierpnia, 2023
77
darren-halstead-B_vXFdzvw3g-unsplash

Były prezydent USA, Donald Trump, niedawno poddał się władzom w więzieniu w hrabstwie Fulton. Wydarzenie to nie umknęło uwadze inwestorów na rynku DEX, gdzie wartość tokena memu TRUMP wzrosła o imponujące 10 000%. Ten dynamiczny wzrost nastąpił po oskarżeniu Donalda Trumpa przez stan Georgia, w wyniku którego były prezydent zgłosił się do władz w Georgii w celu zrobienia zdjęcia policyjnego i dopełnienia formalności. Trump zgodził się wpłacić kaucję w wysokości 200 000 dolarów i zadeklarował, że nie będzie prowokować sytuacji w mediach społecznościowych przed procesem.

Aktualna cena tokena TRUMP wynosi 0,05617 dolarów, co oznacza wzrost o 268% w ciągu ostatnich 24 godzin. Token ten doświadczył niedawno spadku o 42% po osiągnięciu lokalnego szczytu na poziomie 0,1 dolarów. Zauważalny wzrost wartości tokena rozpoczął się o godzinie 2:00 rano 25 sierpnia, kiedy to Donald Trump opublikował swoje kontrowersyjne zdjęcie przypominające jaszczurkę.

W międzyczasie, Wall Street Memes wyróżniły się jako jedno z najbardziej popularnych przedsięwzięć w kategorii memowych monet w 2023 roku. W trakcie wstępnych rund finansowania udało się zebrać ponad 25 mln dolarów od inwestorów. Co więcej, społeczność tokena $WSM szybko rosła, obecnie licząc ponad milion członków. Presale tego tokena przekroczyło oczekiwania, zbierając ponad 25 milionów dolarów, co czyni go największym presale memowej monety tego roku.

Jednym z najbardziej znaczących momentów było zainwestowanie 1 miliona dolarów przez nieznanego “krypto wieloryba” w presale Wall Street Memes $WSM. Czyżby za tym stał Elon Musk?Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.