Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Rosnąca popularność MMA i kryptowalut: MMACOIN

Rosnąca popularność MMA i kryptowalut: MMACOIN

Wiadomości
28 stycznia, 2022
443
logommacoin

W miarę jak rynek kryptowalut stale się rozrasta stało się jasne, że sport zagości w świecie kryptowalut na stałe. Codziennie pojawiają się komunikaty o kolejnych współpracach drużyn sportowych z różnymi kryptowalutami.

Popularność sportów walki i MMA w Polsce ciągle rośnie, zarówno jak i zainteresowanie kryptowalutami. MMACOIN jest tokenem, który ma łączyć te dwa światy.

MMACOIN – geneza i misja

MMACOIN ($MMA) to deflacyjna kryptowaluta na BSC, skupiająca środowisko MMA. Wizją twórców $MMA jest umożliwienie zawodnikom oraz posiadaczom tokenu zarabiania na NFT, zapewniania pasywnego przychodu, nagród dla posiadaczy tokenu $MMA, a także wsparcie finansowe organizacjom charytatywnym.

Celem twórców jest, aby MMACOIN stało się oficjalną kryptowalutą MMA. Maskotką tej kryptowaluty jest silny Hugo honeybadger, nieustraszony, zadziorny, zaradny i niezłomny!

MMACoin jest stosunkowo nową kryptowalutą, powstała latem 2021 roku.

Twórcom tego tokenu zależy, aby $MMA stał się wszechobecną kryptowalutą, którą będzie można zapłacić za dowolną walkę, galę sportów walki, dokonywać płatności na stronie czy w przyszłości brać udział w akademiach, których MMACOIN będzie współorganizatorem.

Mówiąc o MMACOIN należy wspomnieć o zawodnikach, których sponsoruje, a jest ich ponad 15.

Między innymi są to takie nazwiska jak: Danielle Kelly, BJJ Champion Daniel Tavares, Garry Tonon, Josh Burns czy Seth Shaffer.

MMACoin to również działalność charytatywna, ostatnio MMACOIN przekazało wsparcie finansowe dla akademii dziecięcej w Kostaryce. MMACOIN był także sponsorem gali MMA Fight 2 Win Miami oraz gal BYB Extreme.

Tokenomia (tokenomika)

Totalny zasób tokenu w trakcie wybijania to 10 000 000 000 (10 miliardów), część tokenów została odłożona dla członków teamu $MMA, którzy ciężko pracują na jego sukces. Tokeny osób z zespołu będą miały rozłożone okresy nabywania uprawnień z ochroną multi-sig, aby zapobiec sprzedaży dużej ilości tokenów ( które niestety są udręką wielu kryptowalut). Ich okresy nabywania uprawnień do posiadanych żetonów rozkładają się czasowo między 3 a 12 miesięcy. Wszyscy w teamie zostali zweryfikowani i mają osobisty interes w długoterminowym sukcesie MMACOIN.

Tokenomia i dystrybucja – dane szczegółowe

• Początkowe spalanie: Nie ma początkowego spalania w przypadku $MMA, ale nie ma to znaczenia, gdyż 10 miliardów tokenów jest dobrą pulą startową dla $MMA.

• Automatyczna blokada płynności: 1% od transakcji jest dodawany do puli płynności i zostaje w niej zablokowany na zawsze, co powoduje, że cena tokenu będzie stabilniejsza.

• Spalanie automatyczne: 1% z każdej transakcji zostaje spalony, zmniejszając całkowitą ilość tokenów (deflacja).

• Działania charytatywne: 1% z każdej transakcji trafia do portfela, przeznaczonego na wsparcie organizacji charytatywnych, zostanie on rozdystrybuowany wśród różnych wybranych organizacji charytatywnych dla dzieci w jasny i transparentny sposób.

• Redystrybucja podatku od transakcji: 1% zostanie rozdystrybuowany proporcjonalnie do wszystkich portfeli posiadających token $MMA. Zarabiaj $MMA po prostu trzymając go w swym portfelu (przychód pasywny).

• Portfel “ongoing success”: 1.5% jest wysyłane do portfela, aby pomoc nam fundować wiele rzeczy majacych pomoc nam w rozwjou naszego sukcesu takich jak branding, marketing, komunikację społeczną, listowanie na giełdach, integrację, konkursy promocyjne, zatrudniac influencerów, oplacac sponsoring zawodników i wiele więcej.

• Kontrola Wielorybów: Będziesz postrzegany jako wieloryb jeśli osiągniesz w swym portfelu 0,25% z całkowitej dostępnej puli tokenów. Gdy do tego dojdzie, maksymalna ilość tokenów jakie będziesz mógł sprzedać w trakcie jednej transakcji nie będzie mogła przekroczyć 20% wielkości posiadanego przez Ciebie portfela.

Działalność charytatywna

Jednym z najbardziej ekscytujących aspektów, dotyczących $MMA jest pomoc niesiona organizacjom charytatywnym. Im więcej ludzi nabędzie $MMA, tym bardziej zapełni się portfel charytatywny i MMACOIN będzie w stanie pomóc coraz większej ilości dzieci na całym świecie. Środki z portfela charytatywnego będą przekazywane regularnie, zweryfikowanym dziecięcym organizacjom charytatywnym, w szczególności tym, związanym ze sportami walki.

MMACOIN będzie zawsze transparentny w kwestii ilości zebranych środków, wiadomo będzie do kogo trafiły pieniądze oraz w jakiej ilości. Trwają prace nad rozwojem formalnego procesu, który umożliwi organizacjom charytatywnym ubieganie się o pomoc. Co więcej zawodnicy sponsorowani przez MMACOIN będą mogli wybrać organizacje, które są bliskie ich sercu, a te zostaną objęte jednorazową pomocą.

$MMA – bezpieczeństwo

Wyjątkowa w $MMA jest również kontrola wielorybów I botów. Wszyscy wiedzą, że wieloryby potrafią zniszczyć dobry projekt. Oprócz wspomnianych zabezpieczeń MMACOIN używa również kodu, który umożliwiał kontrolę wielorybów na starcie. W skrócie, przez pierwsze 24 godziny, możliwy był zakup jedynie $MMA wartości 4 $BNB.

MMACOIN jest kryptowalutą unikalną, w pełni gotową wnieść rynek kryptowalut na wyższy poziom, jednocześnie robiąc coś dobrego dla środowiska sportów walki. Jest to token, który ma zapewniać poczucie bezpieczeństwa, dzięki wbudowanym zabezpieczeniom, charakteryzuje go również transparentność i zdecydowanie duże możliwości rozwoju.

Nowości

Nadchodzące nowości w MMACOIN w 2022 roku:

 • Nowa ulepszona wersja kontraktów z tokenomią
 • Większa ilość sponsorowanych zawodników
 • Kolekcja NFT Gary’ego Tontona
 • BYB NFT
 • Zbiórki charytatywne
 • Podróże maskotki Hugo oraz eventy promujące markę
 • Jeden ze sponsorowanych zawodników wystąpi w marcu na gali “Celebrity Boxing”
 • Sponsorowani zawodnicy na galach BYB
 • Pule do stakowania dla MMACOIN (zarabiaj pasywnie poprzez nagrody ze stakowania)
 • Pojawianie się w podcastach
 • Sponsoring kilku eventów Celebrity MMA
 • Więcej ekskluzywnych współprac
 • Sprawdzenie możliwości stworzenia gier P2E
 • Posiadacze tokenu $MMA będą brać dział w konkursach, w których do wygrania będzie sprzęt do trenowania

Prognozy rozwoju MMACOIN są optymistycznie. Jest to ciekawy projekt, który wraz ze wrostem zainteresowania mieszanymi sztukami walki szybko zyskuje na popularności

MMACOIN można zakupić na stronie mmacoin.com , RBXchange, Pancakeswap, XT.com, flooz.trade

Kontrakt tokenu: 0x270a84dcdfb305cc68be21e767ef11aac5dc5cf0

Artykuł partnera.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.