Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Nexo.io – oszczędzaj i zarabiaj wysokie odsetki na lokatach krypto

Nexo.io – oszczędzaj i zarabiaj wysokie odsetki na lokatach krypto

Giełdy i kantory
13 września, 2021
915
nexo-io

Inwestowanie na rynku kryptowalut jest obecnie niezwykle popularną formą zarobku. Co ciekawe, tego typu działania nie wymagają wcale posiadania specjalistycznych umiejętności z dziedziny finansów. Właściciel którejś z szerokiej gamy kryptowalut może bowiem zostać praktycznie każdy. Posiadanie tego typu waluty może przynieść każdemu wiele korzyści finansowych. Sposobów zarabiania na tego typu inwestycjach jest naprawdę wiele. Jednym z nich jest posiadanie konta na platformie Nexo.io, która pomogła już wielu klientom na całym świecie.

Nexo.io – co to takiego?

Działająca już od prawie czterech lat platforma Nexo.io oferuje swoim klientom przede wszystkim przechowywanie aktywów kryptograficznych w bezpiecznym portfelu, co prowadzi do oczywistego zysku. Tego typu transakcje są bowiem oprocentowane – konta odsetkowe mogą zatem przynieść naprawdę spore korzyści. Stworzone konta odsetkowe mogą generować całkiem spory dochód pasywny, co automatycznie przekłada się na zysk finansowy danego klienta. Nexo.io zajmuje się również udzielaniem pożyczek kryptowalutowych, które są alternatywną formą inwestowania w tego typu walutę. Platforma wspierana jest przez inwestora TechCrunch, czyli Michaela Arringtona.

Warto również dodać, że z niezawodnych usług tej platformy skorzystało już ponad milion użytkowników w dwustu różnych jurysdykcjach. Klienci portalu zdołali w czasie funkcjonowania strony przetworzyć 1,5 miliarda dolarów, zatem jej obroty są naprawdę bardzo wysokie. Ponadto za pośrednictwem tej witryny można z powodzeniem obsłużyć aż czterdzieści walut fiducjarnych. Firma proponuje również każdemu nowemu klientowi 10 dolarów w bitcoinach. Wystarczy do tego wykonać zaawansowaną weryfikację, a także zasilić swoje konto w Nexo kwotą minimalną, wynoszącą sto dolarów.

Nexo.io – usługi

Głównym działaniem, jakie można wykonywać za pośrednictwem platformy Nexo.io, jest założenie wysoko oprocentowanego konta oszczędnościowego dla kryptowalut oraz waluty fiducjarnej – na przykład w EUR czy GBP. Trzymanie swoich oszczędności w takim miejscu może zagwarantować profit nawet w wysokości dwunastu procent odsetek! Łatwo zatem przeliczyć spodziewany dochód, gdyż zależy on w dużej mierze od wpłaconych na konto środków i osiągniętego poziomu (uzależniony od opcjonalnie posiadanych tokenów Nexo i ich ilości). Warto jeszcze dodać, że można je wypłacić w dowolnym dla siebie momencie lub po prostu dodać do portfela walutowego – nie są bowiem blokowane, zatem klient ma do nich nieustanny dostęp.

Tabela odsetek. Wysokość przedstawiana dla poziomu Platinium bez włączonej opcji “Zarabiaj w tokenach Nexo” – która uprawnia do dodatkowych 2%. Podstawowa stawka np. dla stablecoinów to 8% (niewymagane posiadanie tokenów Nexo)

Nexo.io jest również w stanie zaoferować swoim klientom natychmiastową pożyczkę gotówkową – zainteresowani mogą uzyskać aktywa kryptograficzne od dziesięciu do maksymalnie dwóch milinów dolarów! Przedział kwotowy jest zatem na tyle rozległy, że każdy będzie w stanie wnioskować o niezbędną dla niego sumę. Firma dodatkowo przedstawia warunki pożyczki w sposób jasny i przejrzysty – nie ma zatem mowy o żadnych ukrytych kosztach. Każdemu klientowi proponuje się elastyczne warunki spłaty – pożyczka nie wymaga spełnienia rygorystycznych warunków kredytowych, zatem jest ona dostępna praktycznie dla każdego posiadacza kryptowalut.

10 dolarów w BTC, czyli nowa promocja Nexo.io

Współpraca z platformą Nexo.io jest niezwykle prosta i przyjemna. Pasywne zarabianie na kryptowalutach dostępne jest praktycznie od razu po założeniu na platformie konta i wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Proces weryfikacji jest w pełni zautomatyzowany, zatem trwa naprawdę szybko – użytkownicy zazwyczaj potrzebują na to kilku minut. W formularzu podaje się przede wszystkim imię, nazwisko i adres, a także dokument tożsamości – dowód osobisty bądź prawo jazdy.

W ramach nowej promocji, którą platforma przygotowała dla swoich klientów, każdy użytkownik może otrzymać darmowe 10 dolarów w bitcoinach! Wystarczy dokończyć weryfikację na swoim koncie, a także zasilić swoje konto kwotą minimalną, która wynosi 100 dolarów. Taki bonus pozwala na natychmiastowe rozpoczęcie działań – na przykład otworzenie wysoko oprocentowanego konta oszczędnościowego.

Czy platforma Nexo.io jest godna zaufania?

Zdecydowanie tak, o czym można przekonać się samodzielnie – wystarczy bowiem założyć na platformie konto i spełnić kilka warunków, by móc swobodnie gromadzić fundusze odsetkowe. O tym, jak wiele zyskać można decydując się na współpracę z Nexo.io, świadczą liczne pozytywne komentarze, które zostały napisane przez jej zadowolonych użytkowników. To w pełni legalna, a przede wszystkim renomowana firma, która proponuje swoim klientom jedynie korzystne dla nich rozwiązania. Warto również dodać, że całe przedsiębiorstwo jest ubezpieczone od kradzieży na prawie sto milinów, Taka polisa gwarantuje bezpieczeństwo każdemu inwestorowi – bez względu na to, jak wysoki jest jego wkład. W razie jakiegokolwiek naruszenia bezpieczeństwa bądź włamania do systemu, wszystkie fundusze użytkowników są odpowiednio chronione i mogą zostać im zwrócone praktycznie od razu. Platforma dba nie tylko o korzyści finansowe swoich klientów – zależy jej również na tym, by każdy inwestor czuł się komfortowo i bezpiecznie.

Zalety korzystania z platformy Nexo.io

Główną zaletą, jaka wynika z założenia konta w tej firmie, jest możliwość generowania sporych zysków finansowych! Platforma oferuje bowiem bardzo wysokie oprocentowania swoich kont, zatem możliwe jest po prostu czerpanie korzyści z odsetek, jakie powstają na danej lokacie. Warto przy tym jeszcze wspomnieć, że odsetki takie mogą być wypłacane codziennie – użytkownik ma zatem niczym nieograniczony dostęp do swoich środków. Firma jest dodatkowo legalna i posiada wiele specjalistycznych zabezpieczeń, dzięki którym pieniądze każdego inwestora są naprawdę bezpieczne. Korzystanie z usług tej platformy jest również bardzo proste i przystępne – wszelkie działania, na przykład udzielenie pożyczki, poprzedzone są bowiem bardzo konkretnymi informacjami. Nie ma mowy o ukrytych kosztach, co gwarantuje inwestorowi całkowity komfort finansowy. Warto zatem skorzystać niezwłocznie z tej platformy – zwłaszcza, że firma proponuje swoim użytkownikom bonus w postaci dziesięciu dolarów, który można łatwo uzyskać.

Opinie o platformie Nexo

Opinie i oceny Nexo
Opinie i oceny – profil Nexo.io na TrustPilot

Nexo to popularna i scentralizowana platforma do zarabiania na środkach kryptowalutowych. Z oferty firmy skorzystało już ponad milion użytkowników z całego świata i jak pokazują statystyki z serwisu TrustPilot.com, Nexo cieszy się bardzo dobrą opinią. Na dzień pisania recenzji firmę oceniło ponad 6000 klientów, przy czym aż 84% z tych opinii ma notę “Doskonała”. Jest to świetny wynik i z pewnością wynika on z ogólnego profesjonalizmu firmy i wysokości oferowanych odsetek.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.