Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Najlepsze monety do kupienia podczas spadku w grudniu – USTC, TRX, Dash 2 Trade, LUNC, TAMA

Najlepsze monety do kupienia podczas spadku w grudniu – USTC, TRX, Dash 2 Trade, LUNC, TAMA

Wiadomości
23 grudnia, 2022
154
kompforex

Mimo okresowych wzrostów, od dłuższego czasu większość kryptowalut wykazuje tendencję spadkową. Wciąż mamy do czynienia z rynkiem niedźwiedzia.

Wiele osób spodziewa się długotrwałego kryzysu i wstrzymuje się z inwestowaniem w cyfrowe monety. Inni natomiast traktują spadki jako świetną okazję do zakupu tokenów w promocyjnej cenie, z nadzieją na zysk w dłuższej perspektywie.

Ponieważ rynki są cykliczne, takie podejście może okazać się opłacalne. Zdaniem ekspertów, prędzej czy później wirtualne waluty wejdą w trend wzrostowy.

Zastanawiasz się, w które cyfrowe aktywa warto zainwestować w czasie bessy? Przeczytaj nasze zestawienie 5 najbardziej obiecujących kryptowalut.

TerraClassicUSD (USTC)

USTC do niedawna był podstawowym stablecoinem ekosystemu Terra. Na początku 2022 roku jego wartość straciła powiązanie z dolarem amerykańskim i znacząco spadła.

Obecnie USTC kosztuje ok. 0,02096 USD. W ciągu ostatnich 24 godzin notowania kryptowaluty wzrosły o 36%, by wkrótce potem znów spaść.

Informacja o możliwości ponownego powiązania USTC z dolarem wzbudziła zainteresowanie wśród inwestorów. Zdaniem Tobiasa Andersona, jednego z deweloperów projektu, nastąpi to poprzez zmniejszenie niektórych długów powstałych podczas krachu w maju 2022 roku.

Propozycja została przedstawiona społeczności Terra stosunkowo niedawno. Chociaż użytkownicy mają jeszcze czas na głosowanie, entuzjazm traderów spowodował krótkotrwały wzrost cen.

KUP USTC NA ETORO

TRON (TRX)

Tron jest innowacyjnym protokołem do udostępniania i dystrybucji różnego rodzaju treści. Początkowo działał na blockchainie Ethereum. Jednak z biegiem czasu przeniósł się do własnej sieci i stał się odrębnym ekosystemem. Jego natywną kryptowalutą jest TRX.

Aktualna cena monety oscyluje wokół 0,062 USD. W ciągu ostatniej doby mieliśmy do czynienia ze spadkiem o ok. 4%.

Pomimo nie najlepszych notowań, ekosystem Tron wciąż się rozwija. Z usług platformy korzystają kolejne projekty kryptowalutowe. Rosnąca liczba przypadków użycia stanowi dobrą prognozę na przyszłość. Inwestorzy są przekonani, że wpłynie to pozytywnie na wartość TRX w najbliższym czasie.

KUP TRX NA ETORO

Dash 2 Trade (D2T)

Dash 2 Trade jest jedną z najpopularniejszych nowości na rynku kryptowalut. Kieruje swoje usługi do inwestorów na różnym poziomie zaawansowania. Oferuje nowoczesne narzędzia do analizy notowań. Zapewnia sygnały handlowe, system punktowania projektów presale oraz handel społecznościowy.

Rodzima kryptowaluta platformy, D2T, znajduje się obecnie w ostatniej fazie przedsprzedaży. Kosztuje 0,0533 USD. Pula monet jest ograniczona i powoli się kończy. Wyprzedało się już ponad 76% D2T.

Zdaniem ekspertów, po wejściu na giełdę cena kryptowaluty wzrośnie. To ostatni moment na kupno D2T po najniższej możliwej stawce. Wejdź na oficjalną stronę internetową Dash 2 Trade i skorzystaj z promocyjnej oferty.

KUP DASH 2 TRADE

Luna Classic (LUNC)

Przez długi czas Luna Classic była jedną z najlepszych kryptowalut na rynku. Zajmowała 10 miejsce w rankingu wirtualnych walut pod względem kapitalizacji rynkowej. LUNC był podstawowym tokenem ekosystemu Terra.

W maju 2022 roku projekt Terra upadł. Główny stablecoin sieci, USTC, utracił powiązanie z dolarem. Jednocześnie, wartość LUNC spadła o 99%. Obecnie token kosztuje 0,00014 USD. W ciągu ostatnich 24 godzin nastąpił spadek o ok. 7%.

Jeśli propozycja ponownego zamrożenia ceny USTC spotka się z aprobatą społeczności, skorzysta na tym także LUNC. Pozytywny wpływ na wartość monety ma również jej spalanie. W ostatnim tygodniu platforma Binance spaliła 3 miliardy tokenów LUNC.

Tamadoge (TAMA)

TAMA jest rodzimą kryptowalutą Tamadoge, platformy gier play-to-earn. Gracze rywalizują między sobą za pomocą cyfrowych zwierzaków w formie NFT. W nagrodę za wygrane bitwy otrzymują tokeny TAMA.

Od niedawna moneta jest notowana na giełdzie OKX. Za jeden token zapłacisz obecnie 0,01383 USD. W ciągu ostatniej doby wartość TAMA ulegała wahaniom, by ostatecznie spaść o niecałe 10%.

Twórcy projektu zapowiedzieli wydanie kolekcji bardzo rzadkich NFT Tamadoge. Inwestorzy oczekują, że nowe awatary będą wyposażone w zaawansowane funkcje. Rzadkie NFT są gratką dla użytkowników, którzy chcą zyskać przewagę w grze Tamadoge. Kolekcja pojawi się w ofercie platformy OpenSea jeszcze w tym tygodniu.

KUP TAMA

Podsumowanie

Nie da się ukryć, że sytuacja w sektorze kryptowalut jest trudna. Nawet monety z pierwszej dziesiątki tracą na wartości. Chociaż zdarzają się krótkotrwałe wzrosty, droga do hossy jest jeszcze dość daleka.

Nie oznacza to jednak, że nie da się zarabiać na wirtualnych walutach. Wręcz przeciwnie. Na rynku istnieje wiele obiecujących altcoinów z solidnymi podstawami i licznymi przypadkami użycia. Niektóre z nich, np. D2T, wciąż kupisz w przedsprzedaży.

Potraktuj okres spadków jako okazję do zakupu kryptowalut w niższej cenie. Wybierz projekt z potencjałem do wzrostu i uważnie obserwuj jego notowania. Gdy tendencja na rynku się odwróci, będziesz miał szansę na spory zysk.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.