Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Katie Britt przyjmuje datki w BTC na kampanię wyborczą

Katie Britt przyjmuje datki w BTC na kampanię wyborczą

Wiadomości
23 listopada, 2021
514
Protect company finances and tax optimization, company investment, represented by dollar symbol.

To już oficjalne: Kandydatka do Senatu USA Katie Britt przyjmuje darowizny w Bitcoinie i innych kryptowalutach, aby sfinansować swoją kampanię.

Darowizny w Bitcoinie dla Katie Britt

Na swojej stronie internetowej, KatieBrittForSenate.com, dodała specjalną stronę. Pozwala ona wysłać darowizny w BTC, BCH, ETH, DOGE, LTC i USDC za pośrednictwem BitPay.

Na stronie czytamy:

Twój wkład przyniesie korzyści Katie Britt dla Alabamy.

Każda wpłata dokonana za pośrednictwem BitPay musi nadal być zgodna ze wszystkimi federalnymi prawami i przepisami dotyczącymi darowizn politycznych.

Britt ogłosiła swoją kandydaturę do Senatu w Alabamie w czerwcu, ale wiadomość o jej otwarciu na datki kryptowalutowe pojawiła się dopiero niedawno.

Kandydatka stwierdziła:

Jestem podekscytowana mogąc ogłosić, że nasza kampania akceptuje teraz wpłaty w kryptowalutach, w tym Bitcoin, Ethereum i Dogecoin. Jest to jedynie niewielki dowód na moje ogólne silne poparcie dla ekosystemu cyfrowych aktywów, technologii blockchain, proof of work, kryptowalut, a w szczególności Bitcoina.

Środowisko polityczne w Alabamie

Britt startuje z ramienia Partii Republikańskiej, która jest historycznie najsilniejszą partią w Alabamie. Na przykład w 2020 roku republikański kandydat do Senatu w Alabamie wygrał z siłą 60% głosów, w porównaniu do 40% w przypadku kandydata Demokratów.

Katie Britt nie jest jednak jedyną kandydatką. Istnieje jeszcze co najmniej czterech innych demokratycznych pretendentów. Partyjne prawybory odbędą się 24 maja 2022 roku, choć Britt nie wydaje się być faworytką. Mimo że jest byłą prezes i dyrektorem generalnym Business Council of Alabama oraz byłą szefową personelu senatora Richarda Shelby’ego. Popierają ją jednak Home Builders Association of Alabama, Farmers Federation’s FarmPAC Alabama oraz Alabama Retail Association’s Federal Political Action Committee.

Wybory odbędą się 8 listopada przyszłego roku.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.