# Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty w bitomatach Shitcoins.club?

Jak kupować i sprzedawać kryptowaluty w bitomatach Shitcoins.club?

Komunikaty firm
20 maja, 2021
1274
Bitomaty Shitcoins.club

Kryptowaluty w dalszym ciągu cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a ich kursy wciąż rosną. Na ich rosnąca popularność w Polsce wpływa również pojawienie się sieci bitomatów Shitcoins.club. Dzięki nim w mgnieniu oka można kupować i sprzedawać kryptowaluty. Ogromnym ułatwieniem jest również fakt, iż umożliwiają one dokonywanie wypłat gotówkowych —i to bez konieczności weryfikacji KYC AML. Chcesz się dowiedzieć, jak działają bitomaty? Zrozumieniu schematu ich funkcjonowania pomoże Ci zamieszczona poniżej instrukcja obsługi bitomatu!

Sprzedaż i kupno bitcoinów

Zakup kryptowalut bez konieczności posiadania konta jest od dłuższego czasu możliwe dzięki kantorom działającym online oraz stacjonarnie. Kryptowaluty można w nich kupić za gotówkę i to na podobnych zasadach — tak, jak i w normalnych kantorach wymiany walut. Bez problemu można w nich także dokonać sprzedaży Bitcoinów itp. Cała operacja trwa zaledwie kilka minut i nie wymaga żadnej weryfikacji. Ogromną ich zaletą jest fakt, iż sprzedając za ich pośrednictwem kryptowalutę, w zamian otrzymuje się gotówkę — do ręki i bez konieczności oczekiwania na wpłyniecie środków na konto. Korzystanie z nich jest znacznie łatwiejsze niż sprzedaż kryptowaluty na przeznaczonych do tego giełdach. W dodatku rozwiązanie te zapewnia także znacznie większej anonimowości. Największą siecią bitomatów w naszym kraju, na chwilę obecną posiada Shitcoins.club. Co należy o nich wiedzieć?

Bitomat – co to?

Bankomat kryptowalut Shitcoins.clubNazwa tego urządzenia pochodzi od połączenia 2 słów: Bitcoin oraz bankomat. Jak sama więc nazwa wskazuje – są to bankomaty do sprzedaży, kupna oraz spieniężania kryptowaluty. Z ich pomocą można szybko oraz bezpiecznie dokonać transakcji. Wyposażone w najnowsze technologie oraz zabezpieczenia, posiadają również funkcje zbliżone do wpłatomatu. Z tą różnicą, że wpłacając do nich środki, wzamiam otrzymamy kryptowaluty. Pierwszy taki bitomat pojawił się w Warszawie już w 2015 roku. Na chwilę obecną są one dostępne w ponad 70 krajach, a ich liczba sięga niemalże 15 000! Pod względem ilości bitomatów Polska znajduje się na 6. miejscu — w całym kraju mamy dostęp aż do ponad 100 urządzeń. Ponad 30 z nich znajduje się w stolicy i jej okolicach. Pozostałe można znaleźć w największych miastach w Polsce.

Jak kupić kryptowalutę w bitomacie?

Korzystanie z bitomatów zapewnia nam nie tylko anonimowość, ale również i gwarancję bezpieczeństwa transakcji. Są one również łatwe w obsłudze, a do skorzystania z nich wystarczy posiadać jedynie portfel kryptowalutowy oraz telefon komórkowy — do zeskanowania kodu QR, który jest niezbędny do wykonania przelewu na portfel usługodawcy (w tym przypadku operatora bitomatu). Jak kupić kryptowalutę za pomocą bitomatu Shitcoins.club?

Czytaj również:  Władze Wielkiej Brytanii zamierzają rozprawić się z bitomatami

Po pierwsze zacznij od zlokalizowania najbliższego siebie bitomatu — możesz to zrobić za pośrednictwem strony internetowej ich producenta. Przebieg całego tego procesu nie jest bardziej skomplikowany od zasad użytkowania bankomatu lub wpłatomatu obracającego gotówką. Aby kupić za pomocą bitomatu kryptowalutę postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

 1. Umieść gotówkę w urządzeniu;
 2. Zeskanuj swój unikalny kod QR, który jest przypisany do Twojego portfela kryptowalut;
 3. Potwierdź żądanie dokonania transakcji – sprawdź, czy podane przez Ciebie dane są poprawne (po zatwierdzeniu transakcji nie będziesz mógł dokonać już zmian);
 4. Odbierz wydruk potwierdzający zakup kryptowaluty.

Wiele bitomatów oferuje swoim klientom atrakcyjne promocje na zakup bitcoina. Czasem można je kupić nawet za 1% prowizji!

Jak sprzedać kryptowaluty w bitomacie za gotówkę?

Sprzedaż kryptowalut jest niezwykle łatwa. Aby sprzedać swoją kryptowalutę anonimowo w bitomacie, należy po zlokalizowaniu urządzenia wykonać opisane poniżej kroki:

 1. Kliknij w “sprzedaj kryptowalutę, a pieniądze wypłać w bankomacie”;
 2. Po wygenerowaniu adresu portfela bitcoin znajdź kod, który jest podświetlony na zielono — będzie on upoważniał do wypłaty środków w bitomacie. Zapisz go na telefon lub wydrukuj;
 3. Przelej środki ze swojego portfela kryptowalut na portfel elektroniczny usługodawcy — status realizacji transakcji możesz sprawdzić na stronie Shitcoins.club.
 4. Gdy transakcja jest gotowa do zrealizowania — udaj się do najbliższego bitomatu i wypłać gotówkę skanując zapisany (lub wydrukowany) wcześniej kod kreskowy.

W celu wypłaty gotówki nie musisz wypełniać żadnych formularzy. Możesz wymienić w bitomacie swoją kryptowalutę na FIAT. W tym wypadku będzie trzeba jednak poczekać, aż przelane przez Ciebie środki, trafią do portfela usługodawcy. Wystarczy, że za pomocą suwaka wybierzesz prędkość transakcji. Im będzie ona przebiegać szybciej, tym większa będzie prowizja, którą musisz opłacić tzw. górnikom. Zrealizowanie transakcji może trwać od 10 do 30 min — w zależności od tego, którą z opcji wybierzesz.

Gdzie szybko i bezpiecznie kupić bitcoin?

Z pomocą przy szybkim wpłacaniu i wypłacaniu kryptowalut przychodzi bitomat Bitcoin ATM. Takich w Polsce jest już ponad 35. Mapa bitomatów Shitcoins.club oferuje więcej niż punkty bitcoin dostępne na Google Maps lub CoinATMRadar, ponieważ dodatkowo uwzględnia liczbę środków dostępnych w urządzeniach oraz mapki galerii handlowych, w których znajduje się dany bitcoinomat.

Mapa pokazująca punkty sprzedaży bitcoin w Polsce

Jeśli interesuje Cię bitomat w mieście Warszawa, Katowice lub w jakiejkolwiek innej lokalizacji, zajrzyj na mapę przedstawiającą punkty bitcoin Shitcoins Club w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania.


3 komentarze

 • M
  MAX

  spoko, czekam tylko na usdt

 • T
  The Dave

  Korzystałem w swoim życiu 3 razy z bitomatów Shitcoins. Złego słowa nie mogę powiedzieć – pomijając oczywiście stosunkowo wysoką prowizje (tj. spread). Natomiast z Flyingatom nigdy nie korzystałem, także nie wiem jak się mają Shitcoinsy na tle konkurencji.

 • D
  Dude

  Kupuję i sprzedaję głównie podczas promocji w shitcoinsach. Dodają wtedy ekstra %. tylko trzeba pamiętac, że nawet jak dodają +4% krypto podczas promocji, to jest jeszcze opłata dla górników, więc wychodzi +3% tak naprawdę. polecam ogólnie. support ok

Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.