Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Jak blockchain może rozwiązać problemy Badoo i innych aplikacji randkowych?

Jak blockchain może rozwiązać problemy Badoo i innych aplikacji randkowych?

Komunikaty firm
31 stycznia, 2020
1427
bitcoin-blockchain

Pomimo szybkiego wzrostu popularności aplikacji i stron randkowych, nadal istnieje duży odsetek singli, którzy doznali przez nie złamanego serca. Według kilku raportów Channel News Asia i Social Development Network, udział agencji randkowych na całym świecie faktycznie wzrósł. Oznacza to, że wiele singli wyraża chęć, aby dołączyć do agencji randkowej lub do zaangażowania się w profesjonalny serwis kojarzeń za pośrednictwem tych internetowych portali.

Jakie są brakujące elementy?

Coraz bardziej widoczna rola profesjonalnych swatów jest w dużej mierze przyczyną rozczarowania użytkowników portalami randkowymi online. Nastąpiła niebotyczna liczba przypadków wprowadzenia w błąd w profilach użytkowników. Większość istniejących aplikacji, w tym największych takich jak Tinder i Badoo, niezbyt zachęca do uczciwości. Nagradzają tych, których profile wyglądają najlepiej wizualnie, zamiast osoby, których profile są najbardziej przejrzyste i godne zaufania. Najlepsze portale randkowe znajdziesz na https://topserwisrandkowy.pl/. Co więcej, ludzie nie stają się w magiczny sposób ekstrawerterami w sieci, a dla niektórych użytkowników znalezienie dopasowania jest wciąż trudnym procesem.

W rezultacie, użytkownicy obecnych aplikacji randkowych nadal czekają na te brakujące elementy:

  • Zaufanie i przejrzystość
  • Bezpieczeństwo danych i prywatność
  • Oszustwa i działalność bez oszustw

Blockchain to idealna kombinacja!

Blockchain mógłby idealnie wypełnić te brakujące luki w obrazie idealnej relacji. Poprzez swoją podstawową funkcję decentralizacji systemy, Blockchain rozwiązuje każdy z problemów obecnego głównego nurtu platformy randkowej.

1. Relacje zbudowane na zaufaniu

Każdy związek wymaga od obu stron przejrzystości i uczciwości. Blockchain jest idealnym narzędziem. Autor Investopedii, Joe Liebkin podkreślił atrakcyjność technologii Blockchain w zakresie przejrzystego systemu identyfikacji użytkowników:

“Technologia Blockchain opiera się na idei pełnej przejrzystości i niezmienności, dwóch czynników, które odgrywają dużą rolę w weryfikacji tożsamości użytkowników przy jednoczesnym zachowaniu prywatności. Ponieważ użytkownicy mogą swobodnie dzielić się informacjami, które pozostaną anonimowe, ale które można łatwo zweryfikować w łańcuchu, tożsamość jest tym samym łatwiejsza do zweryfikowania”.

System operacyjny Blockchain zapewnia dokładną weryfikację profilu użytkownika i dodatkowe szczegóły, które stanowią zachętę do dobrego zachowania. Efektem końcowym jest przejrzysty ekosystem, który zmniejsza obawy użytkowników przed oszustwami i nieuczciwymi użytkownikami.

2. Relacje unikalne dla Twoich potrzeb i preferencji

Aplikacja randkowa oparta na blockchainie może obsłużyć wszystkie typy randkowiczów. Od razu przechodzisz do rzeczy czy powoli się rozgrzewasz? Tak czy inaczej, nadal możesz znaleźć tego jedynego, jednocześnie ciesząc się procesem i przejmując kontrolę nad tempem. Jest to możliwe dzięki zdecentralizowanej naturze technologii blockchain, która gwarantuje poziom prywatności, który użytkownicy mogą kontrolować.

Vitalik Buterin, główny twórca Ethereum, wyjaśnił zdecentralizowane działanie łańcuchów blokowych. Według niego, łańcuchy blokowe nie są całkowicie zdecentralizowane, ale tylko politycznie i architektonicznie.

“Nikt ich nie kontroluje i nie ma w nich centralnego infrastrukturalnego punktu awarii, ale są one logicznie scentralizowane – jeden wspólnie uzgodniony stan i system zachowuje się jak jeden komputer”.

3. Relacje z większym bezpieczeństwem

Zdecentralizowany system Blockchain zwiększa bezpieczeństwo użytkowników platform randkowych, ponieważ jest w nim mniejsze ryzyko przypadkowej awarii. Tego typu portale są droższe w atakowaniu lub manipulowaniu z powodu braku wrażliwych punktów centralnych, co ogranicza możliwość działania uczestników w sposób, który przynosi im korzyści kosztem innych.

Siła łańcucha blokad w aplikacjach randkowych nie kończy się tylko tutaj. Rewolucjonizuje sposób, w jaki randki online działają  poprzez działania hazardowe. Przykładem takiej platformy jest http://www.single2single.pl/

Łańcuch blokowy zmienia zasady gry

Jakby te idealne relacje nie były wystarczające, blockchain proponuje również zrewolucjonizować sposób działania randek online poprzez granie w gry, aby zapewnić doskonały związek dla wszystkich. Wykorzystując swój oczywisty składnik, jakim są żetony i kryptowaluty, platforma nagradza użytkowników za wykonywanie godnych pochwały czynności.

Na przykład, pewna ilość żetonów może zostać przydzielona użytkownikom w celu dodania większej ilości danych do profilu, aby uzyskać dokładniejsze dopasowanie lub zapewnić jego autentyczność. Nagrody mają postać tokenów natywnych dla platformy, co stanowi kolejną zachętę do dalszego z niej korzystania.

Nagle następuje zwrot akcji. Użytkownicy mogą być również karani za łamanie serc, na przykład wystawienie kogoś na randce. W sieci może znajdować się pewna ilość monet użytkowników przy ustalaniu daty spotkania. W konsekwencji, gdy użytkownik nie pojawił się, te monety są przekazywane wystawionej osobie lub sieci.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.