Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

Chiliz (CHZ) wzrósł o 1600% tylko w marcu

Chiliz (CHZ) wzrósł o 1600% tylko w marcu

Wiadomości
18 marca, 2021
1006
chiliz binance launchpool juventus psg

Blockchainowa platforma sportowa Chiliz (CHZ) przewodzi hossie w sektorze kryptowalut. Udało jej się zawstydzić nawet Bitcoina (BTC) i Ethereum (ETH). Projekt w samym marcu zyskał na wartości ponad 1600%.

Chiliz w górę o 1,650% w ciągu 2 tygodni

Wraz z powrotem altcoinów do centrum uwagi inwestorów, pojawiają się oczekiwania, że nadchodzące miesiące przyniosą sezon na alty, jakiego jeszcze nie było.

W tym miesiącu jednak, jedna grupa tokenów już przynosi zyski, które znacznie przewyższają pozostałe. Tokeny sportowe, w tym Chiliz i te związane z konkretnymi drużynami, odnotowały w ostatnich tygodniach ogromne zyski. Chiliz tworzy infrastrukturę dla dużej liczby fan tokenów. Platforma podpisała już wcześniej partnerstwa z największymi klubami piłkarskimi, takimi jak FC Barcelona czy Paris Saint-Germain.

Tylko w ciągu ostatniego tygodnia, kilka z nich odnotowało 100% wzrost, na czele z fan tokenem Team Heretics (TH), który od początku marca wzrósł o 425%.

Cointelegraph’s VORTECS™ wiedział już 12 marca

Sam Chiliz już od dawna był wskazywany jako projekt, który może osiągnąć ogromne zyski. Cointelegraph’s VORTECS™ zaczął wykrywać byczą perspektywę dla CHZ już 12 marca. Było to tuż przed tym, jak token wzrósł do rekordowego poziomu 0,9 USD. Punktem kulminacyjnym była wiadomość, że giełda OKEx umożliwi margin trading dla tego tokena i kilku innych.

Wynik VORTECS™ jest algorytmicznym porównaniem historycznych i bieżących warunków rynkowych uzyskanych z różnych danych. Porównywane są m.in. nastroje rynkowe, wolumen obrotu, ostatnie ruchy cenowe i aktywność na Twitterze.

Czytaj również:  İstanbul Başakşehir stworzy własny token na platformie Socios

Według CEO projektu Alexandre Dreyfusa, blockchain Chiliz w dniu 14 marca osiągnął 400 000 aktywnych portfeli.Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.