Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

BITmarkets z główną nagrodą na Next Block Expo 2023

BITmarkets z główną nagrodą na Next Block Expo 2023

Wiadomości
6 czerwca, 2023
113
peter-sumer-with-the-award1

BITmarkets otrzymał nagrodę dla Najlepszej Giełdy Kryptowalut podczas konferencji kryptowalutowej Next Block Expo 2023

Next Block Expo 2023 w Warszawie, jedno z najważniejszych europejskich wydarzeń związanych z kryptowalutami, przyznało swoje nagrody. Najlepszą Giełdą Kryptowalut została giełda  BITmarkets. Zwycięzca może pochwalić się innowacyjnym podejściem do wymiany kryptowalut, zarówno dla klientów detalicznych, jak i korporacyjnych. Zgodnie ze swoją misją, BITmarkets „otwiera istniejące rynki kryptowalut dla każdego i w każdym miejscu, dążąc do masowego rozpowszechnienia kryptowalut, sprawiając, że związane z nimi zagadnienia są łatwe do zrozumienia, bezpieczne i godne zaufania”.

BITmarkets, który od początku swojego istnienia w 2022 r. dążył do dynamicznego wzrostu, wychodzi poza kwestię podstawowej obsługi klienta, oferując również obsługę infolinii w ponad 15 językach. Działa ona bez przerwy, aby handlowcy mogli w pełni korzystać z szerokiej gamy produktów i funkcji.

„To ogromny sukces, a nagroda jest dla nas niezwykle ważna” – skomentował wyniki Peter Sumer, dyrektor operacyjny BITmarkets. „Jednocześnie nagroda ta stanowi dla nas ogromne zobowiązanie, aby sprostać wysokim standardom naszych usług, nie tylko wobec klientów, ale także wobec społeczności kryptowalutowej jako całości. Uznajemy naszą wspólną odpowiedzialność za rozwój branży i wzrost jej wiarygodności. Dlatego dzielimy się również naszą wiedzą ekspercką na profesjonalnych forach i spotkaniach, takich jak to szczytowe spotkanie w Warszawie” – dodał podczas ceremonii.

Peter Sumer w swoim przemówieniu wprowadzającym przedstawił logikę sukcesu DeFi, opartego na technologii blockchain w swojej części panelu dyskusyjnego. „Pomimo zaostrzania regulacji i, w niektórych przypadkach, nawet napięć między tradycyjnymi bankami a firmami kryptowalutowymi, zdecentralizowany model wysyłania pieniędzy, pożyczania, inwestowania i handlu za pomocą blockchaina zdobył mocną pozycję w finansach” – mówił Peter Sumer i dodał: „Ze względu na masowe zapotrzebowanie na kryptowaluty i powiązane z nimi usługi możemy być niemal pewni, że udział DeFi w światowym systemie monetarnym będzie dalej szybko rosnąć”. Sumer opisał główne elementy DeFi, takie jak stablecoiny, giełdy zdecentralizowane (DEX), ubezpieczenia czy Margin Trading. Przykuł też uwagę dużej liczby uczestników do mechanizmów zasięgania i udzielania pożyczek za pomocą kryptowalut.

Next Block Expo 2023 w Warszawie jest jednym z najważniejszych europejskich wydarzeń związanych z kryptowalutami. Od 2016 roku Cryptocurrency World Expo zapisuje się na mapie branżowych wydarzeń jako okazja do nawiązania kontaktów, inspirowania i zdobywania wiedzy dla europejskiej społeczności kryptowalutowej. W ciągu ostatnich kilku lat wydarzenie podróżowało po kontynencie, odwiedzając m.in. Warszawę, Berlin i Zug, przyciągając tysiące uczestników.

BITmarkets to giełda kryptowalut, która działa w ponad 15 językach i oferuje wsparcie techniczne 24/7 w lokalnych językach. Oprócz handlu natychmiastowego, klienci mają możliwość korzystania z unikalnych opcji terminowych dotyczących ponad 100 kryptowalut. Więcej informacji można znaleźć na stronie https://bitmarkets.com/plDodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.