Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

13 najlepszych kryptowalut ICO i presale do kupienia w 2023 roku

13 najlepszych kryptowalut ICO i presale do kupienia w 2023 roku

Komunikaty firm
2 stycznia, 2023
207
fou

Kiedy rynek kryptowalut nie wygląda zbyt atrakcyjnie, wielu inwestorów szuka okazji do zarobku w nowych projektach. Jednak pomimo potencjału ogromnych zysków, które w przypadku ICO (Initial Coin Offering) sięgają nawet kilku tysięcy procent, ryzyko straty pozostaje bardzo wysokie.

Wedle statystyk ponad połowa (65%) nowych kryptowalut stopniowo traci całą wartość po notowaniu giełdowym.

Dlatego tak ważny jest wybór projektów z potencjałem, które posiadają realne zastosowanie. Właśnie takie znajdziesz w naszym rankingu.

13 najlepszych kryptowalut presale w 2023 r.

 1. FightOut Rewolucyjny projekt M2E z siłowniami i indywidualnymi planami treningowymi;
 2. Dash 2 Trade — Platforma handlu automatycznego z innowacyjnymi narzędziami analitycznymi;
 3. C+ Charge — Nowy projekt rozwiązujący problemy branży samochodów elektrycznych;
 4. RobotEra — Świat metaverse z wieloma innowacyjnymi funkcjami;
 5. Calvaria — Gra karciana P2E dla graczy kryptowalutowych i tradycyjnych;
 6. IMPT — Rewolucyjny rynek kredytów węglowych NFT;
 7. Tamadoge — Memecoin wzbogacony o technologię NFT i świat metaverse;
 8. Battle Infinity — Wielofunkcyjny projekt gier P2E, a także metaverse i NFT;
 9. EstateX — Platforma inwestycji w nieruchomości poprzez tokeny NFT;
 10. WeSendit — Usługa udostępniania plików za pomocą technologii blockchain;
 11. ASTL — Projekt generujący zyski z wydobycia kryptowalut;
 12. Minero — Gra P2E powiązana z wydobyciem tokenów;
 13. Avoteo — Pomost pomiędzy inwestorami a monetami oferowanymi w ramach ICO.

Top 13 kryptowalut ICO w 2023 roku

Przedsprzedaż tokenów, czyli Initial Coin Offering (ICO), jest idealną okazją dla inwestorów szukających potencjału wysokich zysków. Poniżej zebraliśmy 15 najlepszych projektów ICO aktualnie dostępnych na rynku kryptowalut.

1. FightOut

FightOut jest projektem M2E (Move-to-Earn), który planuje otwarcie zintegrowanych z Web3 siłowni w kluczowych lokalizacjach na całym świecie.

Znacznie różni się od konkurencji, która skupia się na liczeniu kroków. Algorytm FightOut wykorzystuje szereg kluczowych punktów danych (nie tylko ruch i wysiłek, ale także sen i odżywianie), a następnie tworzy profil kondycji użytkownika i dostosowuje do niego programy treningowe.

Natywny token FGHT służy do uzyskania dostępu do projektu, podczas gdy druga moneta — REPS — stanowi walutę w aplikacji FightOut.

Użytkownicy zarobią REPS w czasie treningu i za udział w codziennych, tygodniowych i miesięcznych konkursach. Wymienią tokeny na szereg nagród, np. zniżkę na członkostwo, osobiste sesje treningowe, odzież, sprzęt treningowy i suplementy.

KUP FIGHTOUT

2. Dash 2 Trade

Dash 2 Trade (D2T) jest rodzimym tokenem nowej platformy automatycznego handlu, która pomoże inwestorom w zwiększeniu zysków na giełdzie kryptowalut.

Natywny token D2T ma szeroki zakres zastosowań w ekosystemie projektu. Jednak przede wszystkim służy jako waluta, którą opłacisz swoje członkostwo w Dash 2 Trade.

Jako że D2T ma stałą podaż 1 miliarda tokenów, prawdopodobnie znacznie zyska na wartości, gdy popularność projektu wzrośnie.

Jest na to duża szansa, gdyż platforma Dash 2 Trade udostępnia wiele funkcji przydatnych dla inwestorów. Najciekawszymi z nich są: wysoce konfigurowalny handel automatyczny, system oceny przedsprzedaży na podstawie ryzyka i sentymentu rynkowego, a także platforma do backtestingu strategii handlowych.

KUP DASH 2 TRADE

3. C+ Charge

Branża pojazdów elektrycznych stale się rozwija. Jednak wciąż boryka się z poważnymi problemami, takimi jak niedobór stacji ładowania, nieprzejrzyste ceny i brak informacji w czasie rzeczywistym.

C+ Charge jest nowym projektem, który wykorzystuje technologię blockchain w celu rozwiązania tych komplikacji. Dzięki niemu samochody elektryczne i stacje ładowania innych firm mogą się komunikować.

C+ Charge wyszukuje dla kierowców lokalizacje ładowarek i udostępnia przejrzysty system płatności.

W aplikacji C+ Charge zapłacisz tokenami CCHG. Są już w przedsprzedaży na stronie internetowej projektu.

KUP C+ CHARGE

4. RobotEra

W RobotEra gracz wcieli się w postać robota i pomoże w odbudowie zniszczonej planety Taro. Jest to projekt metaversve, w którym kupisz ziemię i wzniesiesz wirtualne nieruchomości.

Co więcej, RobotEra posiada wsparcie LBank Labs.

Projekt otwiera przed tobą wiele możliwości. Nie tylko wybudujesz cokolwiek zechcesz, w tym infrastrukturę i budynki, ale również zaprosisz do siebie innych graczy lub zorganizujesz różne wydarzenia (np. koncerty). Na tych ostatnich możesz nawet zarabiać.

Ponadto RobotEra nagradza graczy za wydobywanie minerałów i budowę robotów-towarzyszy. Zarobisz także na tworzeniu i sprzedaży NFT.

Projekt udostępnia też narzędzia, dzięki którym łatwo skonstruujesz swój własny świat. Nie potrzebujesz do tego wiedzy programistycznej.

Istnieje też opcja stakingu.

KUP ROBOTERA

5. Calvaria

Calvaria to gra karciana NFT, która ma szansę stać się numerem jeden w przestrzeni gamingowej. Umożliwia graczom zarabianie podczas rozgrywki i zarządzenie ekosystemem.

Posiada dwa rodzime tokeny: eRIA i RIA. Pierwsze zdobędziesz za wygrane w turniejach i normalną rozgrywkę. Ponadto eRIA posłuży ci do kupna kolekcjonerskich NFT i kart wyższego poziomu.

Natomiast RIA jest tokenem zarządzania. Calvaria umożliwia jego posiadaczom głosowanie w krytycznych sprawach dotyczących platformy, dzięki czemu sami zadecydują o jej przyszłości.

Tokeny RIA służą również do stakingu. Inwestorzy blokują je na platformie i otrzymują codzienne nagrody.

Natomiast Duels of Eternity, czyli flagowa gra karciana NFT projektu, będzie regularnie organizowała turnieje. Gracze stworzą własne talie kart i zmierzą się z rywalami, za co otrzymają nagrody i ulepszenia.

KUP CALVARIA

6. IMPT

W przeciwieństwie do wielu nowych projektów kryptowalutowych, IMPT rozwiązuje rzeczywisty problem. Zachęca osoby prywatne i przedsiębiorstwa do redukcji śladu węglowego. Już teraz współpracuje z tysiącami firm detalicznych.

IMPT tworzy rynek handlu kredytami węglowymi w formie NFT.

Kredyty pozwalają ich posiadaczom na emisję określonej ilości gazów cieplarnianych do atmosfery w zamian za finansowanie zweryfikowanych projektów ochrony przyrody. Jeden kredyt równa się jednej tonie CO2.

Dzięki technologii łańcucha bloków, handel kredytami węglowymi będzie bardziej przejrzysty i mniej narażony na oszustwa.

IMPT uchodzi wśród inwestorów za jedną z najbardziej obiecujących kryptowalut. Tym bardziej, że projekt współpracuje z takimi firmami, jak Samsung, Amazon, Microsoft i GameStop.

KUP IMPT

7. Tamadoge

Tamadoge jest inspirowany popularnym dogecoinem, ale zamiast bycia kolejnym memecoinem lub shitcoinem, oferuje wiele funkcjonalności dla swoich posiadaczy.

Projekt integruje się z metaverse i pracuje nad grą P2E. Będzie zawierała natywną kolekcję NFT platformy, zwaną Tamadoge pets.

Gracze będą hodowali, trenowali i walczyli za pomocą wirtualnych pupili w Tamaverse. Za udział w rozgrywce zdobędą punkty, a ci na szczycie tablicy liderów mogą liczyć na dodatkowe nagrody.

Token TAMA funkcjonuje jako główna moneta użytkowa w ekosystemie. Inwestorzy użyją go do zakupu nowych NFT i innych aktywów w grze, a także do realizacji transakcji.

KUP TAMADOGE NA OKX

8. Battle Infinity

Battle Infinity (IBAT) jest projektem, który łączy w sobie sport, DeFi i gry P2E. Tym samym tworzy platformę gier nowej generacji z domieszką kryptowalut.

Battle Infinity oferuje inwestorom ogromną ilość funkcjonalności. W związku z tym dzieli się na różne platformy, co zwiększa intuicyjność i łatwość obsługi. Jest tu liga sportów fantasy, kolekcja gier P2E typu player-vs-player, świat metaverse, rynek NFT, zdecentralizowana giełda, a nawet wbudowana platforma stakingowa.

Dzięki temu, że token IBAT wykorzystuje standard BEP-20 (ten sam, co binance coin), charakteryzuje się niskimi opłatami i szybkimi transakcjami.

KUP BATTLE INFINITY

9. EstateX

EstateX jest projektem kryptowalutowym, który zrewolucjonizuje rynek inwestycji w nieruchomości. Platforma planuje kupno tych ostatnich i emisję tokenów bezpieczeństwa, które będą reprezentowały udziały w danym mieniu nieruchomym.

Dzięki temu inwestorzy skorzystają na bezproblemowej inwestycji w nieruchomości, z której otrzymają codzienny dochód pasywny.

Projekt oferuje już własną kryptowalutę ESX w ramach przedsprzedaży.

ESX będzie również tokenem zarządzającym w ramach ekosystemu EstateX. Wczesni inwestorzy uzyskają również dostęp do ekskluzywnych NFT i innych hojnych nagród.

W przyszłości platforma doda także usługi stakingowe.

Sprawdź jednak, jak działa ICO projektu. W przypadku EstateX nie jest ono publiczne.

KUP ESTATEX NA ETORO

10. WeSendit

WeSendit różni się od innych projektów kryptowalutowych, ponieważ nie jest nowym przedsięwzięciem. Wręcz przeciwnie — WeSendit to dobrze ugruntowana firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w prowadzeniu działalności.

Według danych z platformy przedsiębiorstwo obsługuje ponad 3,5 miliona użytkowników z 150 krajów. Od 2013 roku oferuje niezawodne usługi udostępniania plików.

Teraz WeSendit robi kolejny krok, czyli uruchamia wersję web 3.0 swojej platformy. Tym samym stanie się zdecentralizowanym serwisem.

Firma wykorzysta technologię blockchain do ochrony prywatności podczas transferów danych, transakcji i innych działań.

Aby tego dokonać, platforma uruchomiła crowdfunding, w którym sprzedaje swój rodzimy token — WESENDIT.

KUP WESENDIT NA ETORO

11. ASTL

Podobnie jak WeSendit, ASTL powstaje za sprawą już istniejącego przedsiębiorstwa. Astol Advanced Limited jest firmą infrastrukturalną z siedzibą w Hong-Kongu, która inwestuje w wydobycie różnych kryptowalut.

Zaś projekt ASTL zapewnia inwestorom możliwość uzyskania stałego dochodu poprzez wsparcie wydobycia nowych rodzajów tokenów cyfrowych. Firma oferuje zdywersyfikowane portfolio kryptowalut, co niweluje straty, które wynikają z wahań rynkowych.

Każdy token ASTL posiada zabezpieczenie w postaci część mocy obliczeniowej floty górniczej projektu. Innymi słowy, inwestorzy będą czerpali zyski z wydobycia bez konieczności zakupu lub wynajmu niezbędnego sprzętu.

KUP ASTL NA ETORO

12. Minero

Minero jest strategiczną grą play-to-earn, która oferuje token RIO w formie nagrody. Aby awansować w rozgrywce, gracze będą kupowali Miner NFT, wynajmowali magazyny, a także płacili za zasilanie i inne media. Celem jest wygenerowanie jak najwyższego hash rate.

Dlatego każdy gracz wdraża odpowiednie strategie, dzięki którym wykorzystuje dostępne zasoby jak najlepiej.

Chociaż Minero funkcjonuje jako gra, użytkownicy w trakcie rozgrywki wydobędą tokeny RIO. Później mogą je ponownie zainwestować w celu zakupu aktywów, którymi zwiększą swoje możliwości.

Ponadto istnieje możliwość zarobku pasywnego poprzez staking.

KUP MINERO NA ETORO

13. Avoteo

Avoteo funkcjonuje jako pomost pomiędzy nowymi projektami kryptowalutowymi a inwestorami. Ponadto posiadacze tokena AVO głosują na projekty, które pojawią się na platformie i oceniają je.

Wezmą też udział w zarządzaniu strategią firmy.

Co więcej, użytkownicy otrzymają część wszystkich zysków, które wypracują projekty finansowane na Avoteo. Jesteś zainteresowany? Oferowane tokeny kupisz aktualnie w ramach przedsprzedaży.

KUP AVOTEO NA ETORO

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.