Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

11 nowych kryptowalut, w które warto inwestować w 2023 roku

11 nowych kryptowalut, w które warto inwestować w 2023 roku

Wiadomości
28 grudnia, 2022
154
coins

Stawiasz pierwsze kroki świecie kryptowalut i szukasz nowych, atrakcyjnych projektów? A może chcesz zdywersyfikować swoje portfolio monetami z dużym potencjałem inwestycyjnym? Trafiłeś w odpowiednie miejsce.

Przejrzeliśmy rynek kryptowalut i znaleźliśmy najlepsze projekty, które pozwolą ci zrealizować satysfakcjonujące zyski. Czy wiesz, że w obiegu jest już ponad 20 000 różnych krypto? Tak duża liczba utrudnia wybór wartościowych tokenów, a przy tym sprzyja popełnianiu błędów. Niestety, te zwykle kosztują.

Po co ryzykować? Sięgnij do tekstu i sprawdź, jakie projekty wybraliśmy. Przeczytasz o monetach, które dadzą ci wstęp do metaverse, przyniosą pasywny dochód lub zapewnią niższe opłaty transakcyjne na giełdzie.

Gotowy? Zaczynajmy!

10 nowych kryptowalut do kupienia

W handlu kryptowalutami istotna jest elastyczna reakcja na zmiany rynkowe. HODLing jest wciąż popularny, ale nie daje już takich przychodów, jak niegdyś. Dlatego warto skupić się na nowych projektach z potencjałem, które mają dużą przestrzeń do wzrostu wartości.

Przejrzeliśmy listy ICO oraz oferty najlepszych giełd kryptowalut i wybraliśmy 12 tokenów, które powinieneś wziąć pod uwagę. Oto one:

1) Dash 2 Trade — platforma analityczna dla inwestorów detalicznych;

2) Fight Out — sieć siłowni i aplikacja Move to Earn, z którą zarobisz – ćwicząc;

3) RobotEra — nowy metaverse z cyfrowymi działkami w świecie robotówl

4) C+ Charge — pierwsza na rynku aplikacja nagradzająca kredytami węglowymi;

5) Calvaria — nowa kryptowalutowa gra karciana NFT;

6) IMPT — ekologiczny projekt krypto z kredytami węglowymi;

7) Lucky Block — pieniężne gry hazardowe, loterie i zakłady;

8) Tamadoge — fascynujący metaverse zasilany tokenem TAMA;

9) Battle Infinity — kompleksowa platforma gamingowa;

10) Shiba Inu — jeden z najpopularniejszych meme-coinów na rynku krypto;

11) ApeCoin — token powiązany ze słynną serią NFT – Bored Ape Yacht Club;

12) Immutable X — platforma do wybijania tokenów NFT bez opłat.

Jakie nowe kryptowaluty zasługują na uwagę?

Zapraszamy do omówienia tokenów, które trafiły do rankingu. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje, które pozwolą ci ocenić poszczególne monety. Przeczytaj i zdecyduj, które najlepiej odpowiadają twojej strategii.

1) Dash 2 Trade

Platforma Dash 2 Trade odda w ręce inwestorów detalicznych cały wachlarz funkcji i narzędzi do analityki, dzięki którym podejmą trafniejsze decyzje. Token D2T już teraz jest wymieniany w gronie najlepszych nowych kryptowalut, choć wciąż trwa jego przedsprzedaż.

W ramach Dash 2 Trade skorzystasz z zaawansowanych technologii, dotąd zarezerwowanych dla zawodowców. Wśród nich znajdą się: analityka on-chain, wskaźniki techniczne i społeczne, innowacyjny system oceny ICO oraz IEO, a także narzędzie do backtestingu strategii.

KUP DASH 2 TRADE

2) Fight Out

Jesteś aktywny fizycznie? A może potrzebujesz motywacji do wysiłku? Fight Out to idealny projekt dla ciebie. W jego ramach powstaje aplikacja, która nagrodzi cię kryptowalutami za ukończenie treningu, zdobycie odznaki i wkład w rozwój społeczności.

Po założeniu konta stworzysz swojego cyfrowego awatara, którym wejdziesz do metaverse. Co ciekawe, jego statystykbędą rosły wraz z twoimi postępami na treningach. Ułatwi ci to śledzenie ich i doda element grywalizacji do codziennej rutyny.

Odwiedź oficjalną stronę projektu i dowiedz się, jak połączyć przyjemne z pożytecznym. Wprowadź swój trening fizyczny na wyższy poziom i zarabiaj kryptowaluty.

KUP FIGHT OUT

3) RobotEra

RobotEra to projekt skoncentrowany na metaverse. Działa na blockchainie Ethereum, a jego natywny token w standardzie ERC-20 ma ticker $TARO. Jest kilka powodów, dla których warto się nim zainteresować.

RobotEra przeniesie cię w cyfrowy, otwarty świat. Wcielisz się w robota z ludzką świadomością, którym będziesz przemierzał wirtualne kontynenty. Kupisz działki, wydobędziesz z nich surowce i zbudujesz infrastrukturę w formie NFT.

Gra będzie atrakcyjna nie tylko dla gamerów. Da ci możliwość stworzenia interaktywnego ekosystemu, który pozwoli monetyzować cyfrowe aktywa i zarabiać na wiele sposobów.

KUP ROBOTERA

4) C+ Charge

C+ Charge jest projektem, który zamierza zdemokratyzować dostęp do kredytów węglowych. Jest pierwszą na rynku inicjatywą premiującą posiadaczy samochodów elektrycznych. W sercu jego ekonomii znajdzie się token CCHG, zbudowany w oparciu o Binance Smart Chain.

Dzięki aplikacji C+ Charge nie tylko zapłacisz za ładowanie auta kryptowalutą. Pozwoli ci ona również znaleźć najbliższą stację, sprawdzić dostępność ładowarek oraz zapoznać się z ceną. Da ci też wgląd w zdobyte tokeny i kredyty węglowe.

Przedsprzedaż, która rozpoczęła się 15 grudnia, to świetna okazja, aby wejść w ten obiecujący projekt na wczesnym etapie. Za 1 CCHG zapłacisz obecnie 0,013$, jednak cena wzrośnie wraz z postępem ICO. Zanim token trafi na giełdy, jego wartość podskoczy aż o 81%.

KUP C+ CHARGE

5) Calvaria

Calvaria to projekt, w ramach którego powstaje bitewna gra karciana Duels of Eternity. Będzie pełniła rolę ambasadora pomiędzy nowymi użytkownikami, a światem kryptowalut i blockchaina. Za jej pomocą twórcy chcą przyspieszyć masową adopcję krypto.

Ekosystem będzie zasilany dwoma natywnymi tokenami: RIA oraz eRIA (earned RIA). Ten pierwszy służy jako waluta oraz da ci prawo głosu w DAO — zdecentralizowanej organizacji zarządzającej rozwojem projektu. Im więcej RIA posiadasz, tym silniejszy twój głos.

Gra jest inspirowana meksykańskim folklorem i czerpie inspirację z najlepszych tradycyjnych tytułów. Dzięki NFT będziesz właścicielem wszystkich kart, które zdobędziesz. Ponadto Duels of Eternity posiada mechanikę Play to Earn, pozwalającą zarabiać podczas gry.

KUP CALVARIA

6) IMPT

IMPT to nowy, ekologiczny projekt kryptowalutowy, którego twórcy zamierzają walczyć z negatywnymi skutkami kryzysu klimatycznego. Ich bronią będzie technologia blockchain i kredyty węglowe.

W ramach projektu powstanie platforma handlowa, na której zrobisz zakupy u jednego z 10 000 partnerów IMPT. Wśród nich są duże, globalne marki, które zgodziły się oddać część marży ze sprzedaży na rzecz finansowania przedsięwzięć pro-klimatycznych. Kupując u nich, otrzymasz środki w formie kryptowaluty IMPT.

KUP IMPT

7) Tamadoge

Tamadoge to fascynujący projekt metaverse z natywnym tokenem TAMA. Czerpie inspirację z legendarnych gier, takich jak Pokemon czy Tamagotchi. Twoim zadaniem będzie zbieranie, hodowanie oraz wystawianie do walki cyfrowych zwierzątek TamaPets.

Projekt opiera się na mechanice P2E, więc zmonetyzujesz czas spędzony na rozrywce. Dzięki technologii blockchain i tokenom NFT będziesz wyłącznym właścicielem swoich zwierzątek, które bez przeszkód sprzedasz na otwartych rynkach. Trenuj je, a zwiększysz ich wartość i zarobisz jeszcze więcej.

TAMA osiągnęła duży sukces w przedsprzedaży. W ramach ICO projekt pozyskał ponad 19,5 miliona $ finansowania. Plany zespołu są ambitne, a wśród nich jest między innymi uruchomienie aplikacji z rozszerzoną rzeczywistością.

KUP TAMA NA OKX

8) Battle Infinity

Battle Infinity to platforma gamingowa typu all-in-one, dedykowana zwłaszcza graczom i cyfrowym twórcom. Jednak jak się zaraz przekonasz, jest atrakcyjna również z inwestycyjnego punktu widzenia.

Na ekosystem Battle Infinity składa się 6 komplementarnych produktów:

  • Battle Arena — wirtualny świat metaverse;
  • Battle Market — rynek NFT i cyfrowych aktywów;
  • Battle Swap — zintegrowana, zdecentralizowana giełda;
  • Battle Games — sklep z aplikacjami;
  • Battle Staking — mechanizm stakingowy;
  • IBAT Premier League — pierwsza liga sportowa fantasy na blockchainie.

Natywny token IBAT, który znacząco wzrósł po debiucie na giełdzie, nie pokazał jeszcze swojego całego potencjału inwestycyjnego. Wraz z uruchamianiem nowych funkcjonalności na platformie, spodziewamy się wzrostu jego ceny.

KUP BATTLE INFINITY

9) Shiba Inu

Moneta Shiba Inu pojawiła się na rynku w sierpniu 2020 roku jako samozwańczy “zabójca Dogecoin”. SHIB zasila ekosystem Shiba Inu, w którym oprócz gier, będzie także metaverse. Znajdziesz w nim Shiba Inu LANDS, czyli cyfrowe działki w formie NFT, które pozwolą ci zainwestować w nieruchomości przyszłości.

Metaverse będzie składał się z 100 595 działek. Posiadacze LAND zmonetyzują je na wiele sposobów, np. wyświetlając reklamy. Kryptowaluta cieszy się dużą popularnością wśród entuzjastów wirtualnej rzeczywistości. Projekt wydał również wersję beta gry karcianej NFT.

KUP SHIBA INU NA ETORO

10) ApeCoin

ApeCoin ma silne powiązania ze słynną serią NFT — Bored Ape Yacht Club — co czyni APE jedną z najsilniejszych kryptowalut typu meme. Za tokenem wydanym w pierwszym kwartale 2022 stoi silna społeczność. Z pewnością jest to moneta którą warto obserwować ze względu na zróżnicowane przypadki zastosowań, do których została zaprojektowana.

ApeCoin powstał, aby wspierać szeroki zakres ewolucji Web3. Dotyczy to niemal nieograniczonego spektrum zastosowań: wydarzeń, opowiadania historii, gier, sztuki, rozrywki i innych.

APE to token zarządzający i użytkowy w standardzie ERC-20. Jest wykorzystywany w środowisku APE przez zdecentralizowaną społeczność. Daje dostęp do kilku komponentów ekosystemu, takich jak towary, gry premium, usługi i wydarzenia.

Całkowita liczba tokenów ApeCoin została ustalona na 1 miliard. Kapitalizacja rynkowa projektu w chwili pisania tego tekstu wynosi ponad 1,5 miliarda dolarów.

KUP APE COIN NA ETORO

11) Immutable X

Platformę Immutable X zasila token IMX. Służy on do stakowania, opłat transakcyjnych i głosowania nad przyszłością protokołu.

Immutable X obsługuje do 9000 transakcji na sekundę bez kosztów gazu. Zespół projektu twierdzi, że ich platforma jest wyjątkowa pod względem możliwości wybijania tokenów bez opłat za gaz.

W chwili pisania tego tekstu, Immutable X posłużyło już do wybicia ponad 31 milionów serii NFT, przy koszcie gazu równym 0$. Dzięki wiodącej w branży technologii Layer 2 dla NFT, która jest w pełni chroniona przez Ethereum, deweloperzy mogą skalować swoje gry w ciągu kilku godzin.

KUP IMMUTABLE X NA ETORO

Podsumowanie

Przedstawiliśmy najlepsze nowe kryptowaluty, które warto mieć w portfelu. Wybrałeś już te, które odpowiadają twojej strategii inwestycyjnej? Skorzystaj z trwających przedsprzedaży, a zostaniesz wczesnym inwestorem wybranej kryptowaluty i wejdziesz na rynek po najniższych cenach.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.