Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

11 najlepszych kryptowalut z potencjałem do kupienia w 2023 roku

11 najlepszych kryptowalut z potencjałem do kupienia w 2023 roku

Komunikaty firm
3 stycznia, 2023
152
monbtc

Zakup nowo wyemitowanych, tanich kryptowalut daje inwestorom szansę na osiągnięcie zysku w krótkim terminie. Kluczową kwestią jest jednak wybór odpowiedniego aktywa.

Rynek kryptowalut składa się obecnie z tysięcy tokenów i monet, a każdego miesiąca pojawiają się dziesiątki nowych projektów. Jednak niektóre z nich nie oferują żadnej użyteczności ani niczym się nie wyróżniają.

Inwestycję dodatkowo utrudnia fakt, że na początku, gdy aktywa znajdują się jeszcze w fazie przedsprzedaży, trudno wychwycić najlepsze tanie kryptowaluty z potencjałem.

Dlatego zanim zdecydujesz się na inwestycję, skorzystaj z naszego rankingu. Znajdziesz w nim tanie kryptowaluty, które prawdopodobnie zapewnią inwestorom zyski w 2023 r.

Najlepsze kryptowaluty z potencjałem w 2023 roku

Rynek kryptowalut jest ogromny, a w sieci blockchain niemal codziennie pojawiają się nowe cyfrowe aktywa. Jednak tylko niektóre z nich mają prawdziwy potencjał, by zapewnić inwestorom zadowalające zyski.

Zastanawiasz się, w jakie kryptowaluty inwestować? Poniżej przedstawiamy najciekawsze propozycje monet i tokenów, których cena w przyszłości może znacznie wzrosnąć.

1) C+ Charge: Przyjazna dla środowiska kryptowaluta z branży samochodów elektrycznych;

2) RobotEra: Innowacyjny projekt metaverse z konfigurowalnym światem NFT;

3) FightOut: Nowy token, który zrewolucjonizuje branżę fitness;

4) Dash 2 Trade: Platforma analityczna dla inwestorów kryptowalutowych;

5) Calvaria: Gra typu P2E z niskimi opłatami i ogromną przepustowością;

6) IMPT: Token z branży kredytów węglowych z ogromnym potencjałem;

7) Tamadoge: Obiecujący memecoin, który niedawno wszedł na giełdę;

8) Battle Infinity: Nowa platforma, która łączy w sobie P2E i metaverse;

9) Bitcoin Cash: Fork bitcoina do masowych transakcji;

10) Stellar Lumens: Globalna platforma tanich przelewów pieniężnych;

11) Ethereum: Czołowy blockchain, który obsługuje większość projektów NFT i DeFi.

Jakie kryptowaluty mają potencjał do wzrostu?

Które z projektów wykazują prawdziwy potencjał do wzrostu? Wpływa na to kilka czynników, ale kluczowe znaczenie ma zastosowanie w świecie rzeczywistym.

Poniżej przedstawiamy najlepsze kryptowaluty dla inwestorów detalicznych, które są tanie, cechują się wysoką użytecznością i w przyszłości prawdopodobnie zapewnią duże zyski.

1) C+ Charge

C+ Charge jest rewolucyjnym, ekologicznym projektem kryptowalutowym, który połączy sektor pojazdów elektrycznych (EV) z rynkiem kredytów węglowych.

Jego celem jest budowa systemu płatności P2P dla stacji ładowania pojazdów elektrycznych w oparciu o technologię łańcucha bloków.

Użytkownicy otrzymają indywidualne portfele elektroniczne, których użyją do uiszczania opłat na stacjach ładowania na całym świecie.

System płatności C+ Charge zasila token użytkowy platformy – CCHG. Osoby, które pobiorą aplikację C+ Charge i zapłacą za ładowanie swojego pojazdu EV natywną kryptowalutą, otrzymają kredyty węglowe.

Ponadto C+ Charge umożliwi kierowcom pojazdów elektrycznych łatwe znalezienie stacji ładowania i przejrzystą płatność.

Obecnie trwa 1. etap przedsprzedaży, w której tokeny projektu – CCHG – kosztują zaledwie 0,013 USDT.

KUP C+ CHARGE

2) RobotEra

RobotEra jest nową platformą, która pozwala graczom na eksplorację Taro – planety zniszczonej w wojnie między robotami a ludźmi. Do wejścia do wirtualnego świata niezbędne są natywne tokeny projektu – TARO.

RobotEra umożliwia budowę własnego świata bez umiejętności kodowania. Staniesz się robotem, który będzie zdobywał zasoby planety, zarządzał własną ziemią i uczestniczył w tworzeniu całego metaverse.

RobotEra zapewnia nie tylko wciągającą i niesamowicie ciekawą rozgrywkę, ale także pasywny dochód. Platforma oferuje gry P2E oraz staking.

Obecnie TARO znajduje się w 1. etapie przedsprzedaży. Kupisz go za niespełna 0,02 USDT. Jest to więc świetna okazja dla inwestorów, których interesują tanie kryptowaluty z potencjałem.

KUP ROBOTERA

3) Fight Out

FightOut jest kryptowalutą typu move-to-earn. Projekt ma szansę podbić branżę fitness w 2023 roku.

Aplikacja FightOut jest podstawą ekosystemu. Umożliwia kreację spersonalizowanego profilu, wybór awatara, a także dodanie informacji o ćwiczeniach, celach, posiadanym sprzęcie, itp. Następnie generuje indywidualny plan treningowy, uzupełniony o filmy instruktażowe od najlepszych trenerów.

Walutą ekosystemu jest token REPS, który otrzymasz m.in. za zakończony trening. Posłuży on także do zakupów w aplikacji. Natywnym tokenem platformy jest zaś FGHT.

To on odegra główną rolę w nadchodzącym metaverse projektu. Za tokeny FGHT kupisz też REPS. Gdy to zrobisz, otrzymasz dodatkowe 25% REPS jako bonus.

Obecnie token FGHT znajduje się w przedsprzedaży. Jeśli interesują cię tanie kryptowaluty, jest to świetna okazja. Inwestorzy, którzy kupią FGHT w przedsprzedaży, mogą otrzymać do 50% dodatkowych tokenów w ramach nagrody.

KUP FIGHTOUT

4) Dash2Trade

Celem platformy Dash2Trade jest uproszczenie handlu na giełdzie. Zapewnia bowiem dostęp do wielu funkcji i narzędzi analitycznych, w tym m.in. sygnałów handlowych, śledzenia sentymentu społecznego, powiadomień o przedsprzedażach, testera strategii inwestycyjnej i wielu innych.

D2T, natywny token platformy, służy do zakupu subskrypcji Dash2Trade. Obecnie D2T znajduje się na ostatnim etapie przedsprzedaży, podczas którego cena tokenów wynosi 0,053 USDT.

Inwestorzy kupią kryptowalutę na trzy sposoby: za pomocą ETH, USDT lub z wykorzystaniem karty bankowej.

KUP DASH 2 TRADE

5) Calvaria

Calvaria jest nową grą karcianą P2E, która powstała w oparciu o technologię blockchain. Gracze rywalizują między sobą za pomocą talii kart. Przedstawiają one postacie, z których każda posiada unikalne cechy.

Zasoby i aktywa w grze, które zdobędziesz, będą należały wyłącznie do ciebie. Calvaria wykorzystuje potencjał technologii blockchain, co zapewni ci pełną cyfrową własność.

Celem rozgrywki jest budowa takiej talii i strategii, którą pokonasz przeciwników. Dla zwycięzców przewidziana jest nagroda – tokeny eRIA. Platforma posiada też tokeny zarządzania, RIA, które aktualnie kupisz w przedsprzedaży.

KUP CALVARIA

6) IMPT

IMPT jest unikalnym i innowacyjnym projektem, który ma na celu redukcję śladu węglowego. Tokeny IMPT wymienisz na kredyty węglowe, które następnie sprzedasz na rynku lub spalisz, w zamian za co otrzymasz unikatowe, kolekcjonerskie NFT.

Te natomiast spieniężysz lub przechowasz jako długoterminową inwestycję, a wszystko to przy jednoczesnej kompensacji śladu węglowego. Użytkownicy otrzymują tokeny IMPT także za zakupy w ekologicznych firmach na platformie.

Na chwilę obecną na współpracę z projektem zgodziło się już ponad 10 000 znanych przedsiębiorstw.

Przedsprzedaż tokena już się zakończyła. 14 grudnia wszedł na giełdę Uniswap. Jeśli dalsza sprzedaż tokenów IMPT będzie się cieszyć takim zainteresowaniem, jak przed debiutem, czeka go świetlana przyszłość.

KUP IMPT

7) Tamadoge

Tamadoge już okazało się jednym z projektów o największym potencjale w 2022 roku, gdy zebrało 19 milionów dolarów w przedsprzedaży i wzrosło o prawie 2000% po wejściu na giełdę.

Choć jego natywny token, TAMA, jest memecoinem, posiada wysoką użyteczność.

Projekt polega na tym, że gracze wybijają swoje zwierzątka w formie tokenów NFT. Następnie opiekują się nimi, karmią je i ćwiczą, by walczyć z innymi użytkownikami i wygrywać tokeny TAMA.

Cyfrowa waluta posłuży też do zakupu różnych przedmiotów w grze. Ponadto TAMA ma charakter deflacyjny, co oznacza, że wartość monety w przyszłości prawdopodobnie będzie rosła, gdyż jej podaż się zmniejszy.

KUP TAMADOGE NA OKX

8) Battle Infinity

Battle Infinity jest platformą, która zapewnia dostęp do sześciu produktów. Ekosystem umożliwia graczom m.in. tworzenie swoich drużyn oraz rywalizację o najwyższe nagrody.

Ponadto inwestorzy mają możliwość zarabiania poprzez Battle Staking. Zaś zdecentralizowana giełda platformy, Battle Swap, umożliwia graczom wymianę tokenów na walutę fiducjarną.

Niedługo swoją premierę będzie miał również Battle Market, na którym kupisz przedmioty w grze i spersonalizujesz swój awatar. Niedługo po nim wystartuje metaverse platformy – Battle Arena.

Podczas przedsprzedaży inwestorzy mogli kupić IBAT za 0,0015 USD. Po ICO kryptowaluty w sierpniu 2022 roku jej cena skoczyła o 700%. Od tego czasu doszło do korekty i aktualnie kupisz IBAT m.in. na giełdzie Pancake Swap za 0,0016 USD.

KUP BATTLE INFINITY

9) Bitcoin cash

Bitcoin cash jest forkiem bitcoina, który powstał w celu umożliwienia inwestorom tanich i szybkich transakcji P2P. Podczas gdy BTC uchodzi za złoto 2.0, bitcoin cash działa jak karta kredytowa, którą wykorzystasz do codziennych płatności.

Przelew w BCH na całym świecie kosztuje grosze i zwykle trwa kilka sekund. Ta tania kryptowaluta notowana jest także na głównych giełdach. W swojej ofercie posiada ją nawet PayPal.

Bitcoin cash rozwiązuje problem bitcoina, którego transakcje nie są ani najtańsze, ani najszybsze. Do zalet inwestycji w BCH zalicza się też niski kurs – cena bitcoina jest znacznie wyższa.

Obecnie wirtualna waluta znajduje się w trendzie spadkowym, ale ma duży potencjał wzrostowy i stanowi ciekawą alternatywę dla największej monety na rynku kryptowalut.

KUP BITCOIN CASH NA ETORO

10) Stellar Lumens

Stellar Lumens jest zdecentralizowaną siecią płatności, która dąży do zrewolucjonizowania światowego systemu finansowego. Głównym założeniem Stellar było zapewnienie szybkich i tanich międzynarodowych transferów pieniężnych.

Początkowo w sieci przesyłać można było tylko natywny token – lumen (XLM), lecz w miarę jej rozwoju usługa rozszerzyła się na wiele innych kryptowalut.

Obecnie platforma umożliwia wspólne funkcjonowanie globalnych systemów finansowych oraz realizację tanich i szybkich transakcji niemal każdą walutą – zarówno cyfrową, jak i tradycyjną.

Mimo że inwestorzy nie są pod wrażeniem dotychczasowych wyników XLM, eksperci spodziewają się powolnego, acz pewnego wzrostu w 2023 roku.

KUP STELLAR LUMENS NA ETORO

11) Ethereum (ETH)

Ethereum jest najważniejszą siecią w świecie kryptowalut. Na blockchainie Ethereum powstaje tysiące zdecentralizowanych aplikacji. Wiele projektów wykorzystuje jego inteligentne kontrakty.

Nawet projekty metaverse, takie jak Decentraland czy Sandbox, zwracają się ku sieci Ethereum. Dzięki niedawnej aktualizacji platforma jest szybsza, bezpieczniejsza i bardziej ekologiczna, co zapewne przyciągnie kolejnych deweloperów, którzy stworzą nowe zdecentralizowane aplikacje.

Jej użytkowy token, ether, jest drugą kryptowalutą pod względem kapitalizacji rynkowej i posiada największy potencjał do detronizacji bitcoina.

Ma ugruntowaną pozycję na rynku, wykazuje odporność na wahania cen i przetrwał już kilka krachów giełdowych, dzięki czemu stanowi dobry wybór dla początkujących inwestorów detalicznych.

KUP ETHEREUM NA ETORO

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.