Inwestuj w kryptowaluty na giełdzie Binance

10 Najlepszych Kryptowalut Metaverse do Inwestycji w 2023 roku

10 Najlepszych Kryptowalut Metaverse do Inwestycji w 2023 roku

Komunikaty firm
3 stycznia, 2023
179
moncoff

Metaverse łączy świat rzeczywisty z wirtualnym. Wiele wskazuje na to, że w najbliższym czasie zainteresowanie technologią wzrośnie. W 2023 roku powstanie wiele nowych projektów kryptowalutowych. Ponadto nastąpi rozwój istniejących przedsięwzięć, które już teraz budzą ciekawość inwestorów.

W kierunku metaverse spoglądają właściciele największych portali społecznościowych. Zarządcy Facebooka przemianowali nazwę przedsiębiorstwa na Meta Platforms. Ten ruch wskazuje, że mamy do czynienia ze znaczącym trendem.

Rozwój technologii wirtualnych światów zauważyli też oszuści. Nieuczciwe osoby często namawiają na zakup tokenów o zerowym potencjale. Taka decyzja prowadzi do olbrzymich strat. Dlatego masz przed sobą obowiązkową lekturę. W przewodniku omówimy najlepsze coiny metaverse.

Jakie kryptowaluty Metaverse kupić w 2023 roku?

  • C+ Charge – token związany z branżą samochodów elektrycznych;
  • Dash 2 Trade – platforma dla traderów, która dostarcza dane analityczne;
  • RobotEra – metaverse w świecie wirtualnych robotów;
  • Calvaria – kryptowalutowa karcianka P2E;
  • FightOut – projekt dla miłośników aktywnego stylu życia;
  • Tamadoge – gra, która polega na hodowli wirtualnych zwierzaków;
  • Battle Infinity – ekosystem, który oferuje wiele gier Play to Earn
  • Decentraland – platforma wirtualnej rzeczywistości;
  • The Sandbox – platforma, która skupia graczy, budujących wirtualny świat;
  • Enjin Coin – token platformy dla graczy zbudowany na technologii blockchain.

Bliższe spojrzenie na najlepsze kryptowaluty Metaverse

Wczesny rozwój projektów jest najlepszym okresem na zakup tokenów.. Prawdopodobnie cena kryptowalut z wysokim potencjałem wzrośnie w ciągu kolejnych miesięcy. Sprawdź, które przedsięwzięcia już teraz cieszą się zainteresowaniem traderów.

1) C+ Charge – token związany z branżą samochodów elektrycznych

Platforma C+ będzie przeznaczona dla użytkowników pojazdów elektrycznych. Obecnie jest dostępna wyłącznie dla korporacji oraz instytucji. Niebawem deweloperzy udostępnią opcje dla pozostałych inwestorów.

Natywną kryptowalutą projektu jest CCHG. Coin powstał w ekosystemie Binance Smart Chain. Dzięki temu użytkownicy skorzystają z niego na różne sposoby. Jedną z wielu możliwości jest zapłata za ładowanie baterii auta.

Zarządcy ekosystemu planują budowę stacji, które akceptują płatności tokenami CCHG. Ponadto deweloperzy udostępnią kierowcom oprogramowanie mobilne. Za pomocą aplikacji m.in. znajdziesz lokalizację punktów ładowania samochodów i sprawdzisz dostępność ładowarek.

Coiny są w przedsprzedaży od 15 grudnia. W momencie pisania artykułu trwa pierwszy etap przedsięwzięcia. Obecnie za jedną monetę zapłacisz 0,013 dolara. Cena wzrośnie wraz z postępem ICO.

KUP C+ CHARGE

2) Dash 2 Trade – platforma dla traderów, która dostarcza dane analityczne

Platforma Dash 2 Trade oferuje wiele narzędzi analitycznych. Natomiast kryptowaluta projektu jest zbudowana na standardzie ERC-20. Coiny dostępne są w przedsprzedaży. W ciągu pierwszych 24 godzin od rozpoczęcia wydarzenia deweloperzy sprzedali aktywa cyfrowe o wartości 400 000 dolarów.

Tokeny nie są opodatkowane. Posiadacze przeznaczą je np. na odblokowanie dodatkowych funkcji na platformie. Dash 2 Trade umożliwia m.in. zautomatyzowany handel kryptowalutami, system oceny przedsprzedaży wirtualnych monet czy trackery metrzyczne on-chain.

Przedsprzedaż D2T składa się z 9 etapów. Na każdym z nich cena krypto wzrasta. Jeśli wcześniej dodasz tokeny do portfela, otrzymasz szansę na wysokie zyski.

KUP DASH 2 TRADE

3) RobotEra – metaverse w świecie wirtualnych robotów

RobotEra jest grą w świecie metaverse. Deweloperzy udostępnili przestrzeń, w której stworzysz własnego robota. Ponadto kupisz wirtualne działki, na których zbudujesz nieruchomości. Wszystkie aktywa mają postać NFT, więc pozostaną twoją własnością.

Ponadto cyfrowy świat pozwala użytkownikom na liczne interakcje. Obejmuje wydarzenia kulturalne, wizyty w muzeach, kasynach czy klubach. Gracze nieustannie kreują wirtualną rzeczywistość, co przekłada się na wysoką satysfakcję z zabawy.
Do tworzenia elementów metaverse nie potrzebujesz umiejętności programowania.

Deweloperzy projektu udostępnili bardzo proste narzędzia. Za ich pomocą wykreujesz elementy, które wypełnią przestrzeń RobotEra.

Głównym tokenem platformy jest TARO. Aktualnie trwa pierwsza faza przedsprzedaży, a koszt jednego coina wynosi 0,020 USDT. Eksperci wskazują na duży potencjał projektu.

KUP ROBOTERA

4) Calvaria – kryptowalutowa karcianka P2E

Calvaria zapewnia rozgrywkę karcianą typu Play to Earn. Deweloperzy pozwalają graczom na zarabianie coinów przez uczestnictwo w rywalizacji. Głównymi tokenami platformy są RIA oraz eRIA. Traderzy docenili dużą użyteczność kryptowalut. Coiny wykorzystasz m.in. do zakupu nowych kart. Ponadto istnieje mechanizm stakowania.
Tonem zarządzającym jest RIA. Posiadacze odpowiedniej liczby tokenów otrzymają prawo głosu nad rozwojem przestrzeni metaverse. Natomiast coiny eRIA wygrasz w turniejach oraz pojedynkach. Kryptowaluty są wolne od podatku.

W momencie pisania przewodnika trwa piąta faza przedsprzedaży RIA. Za 1 USDT otrzymasz 30.77 coinów. Ponadto posiadacze coinów wezmą udział w losowaniu tokenów o wartości 100.000 dolarów.

KUP CALVARIA

5) FightOut – projekt dla miłośników aktywnego stylu życia

FightOut jest projektem typu Move to Earn. Aktualnie deweloperzy pracują nad aplikacją mobilną dla sportowców. Użytkownicy otrzymają tokeny za ukończone aktywności. Kolejnym celem twórców jest stworzenie sieci siłowni zintegrowanych z infrastrukturą Web3. Projekt łączy świat rzeczywisty z przestrzenią metaverse.

FightOut oferuje różnie aktywności, co pozytywnie wpływa na popularność projektu. Zarówno amatorzy, jak i profesjonalni sportowcy znajdą dyscyplinę dopasowaną do własnych potrzeb. Ponadto możliwość zarabiania na treningach stanowi dobrą alternatywę dla wizyt w tradycyjnych siłowniach.

Natywne tokeny projektu kupisz w przedsprzedaży. Za 1 USDT otrzymasz 60,06 FGHT. Zauważ, że dziś sektor usług fitness szybko się rozwija. Wiele wskazuje na to, że kryptowaluta zajmie wysoką pozycję na liście najlepszych tokenów pod względem kapitalizacji rynkowej.

KUP FIGHTOUT

6) Tamadoge – gra, która polega na hodowli wirtualnych zwierzaków

Tamadoge jest platformą, w której zarabiasz tokeny za opiekę nad wirtualnymi zwierzętami. Pupile mają postać NFT, a każdy z nich ma różny zestaw atrybutów. Im cechy są rzadsze, tym więcej zarobisz na sprzedaży zwierzaka. Ważnym elementem w grze jest walka. Właściciele zwycięskich NFT otrzymają nagrody.

Platforma jest zbudowana na blockchainie Ethereum. Natomiast główną kryptowalutą projektu jest TAMA. Podczas sprzedaży tokenów deweloperzy zarobili 19 milionów dolarów w czasie ok. 8 tygodni. Dziś wirtualne zwierzęta znajdziesz na platformie OpenSea. Zakupu dokonasz za pomocą ethereum. Ponadto kupisz przedmioty kolekcjonerskie w grze.

Spodziewamy się, że wkrótce Tamadoge pojawi się na giełdach CEX. Notowanie zapewne spowoduje, że cena kryptowalut wzrośnie.

KUP TAMADOGE NA OKX

7) Battle Infinity – ekosystem, który oferuje wiele gier Play to Earn

Projekt Battle Infinity oferuje kilka produktów cyfrowych. Wśród nich znajdziesz np. pule stakingowe, zdecentralizowaną giełdę, rynek NFT czy gry kryptowalutowe. Te ostatnie polegają na rywalizacji w sportach fantasy. Gracze budują zespoły, a platforma przyznaje punkty na podstawie wyników drużyn w świecie rzeczywistym.

Głównym tokenem projektu jest IBAT. Coiny wykorzystasz na zakupy NFT oraz innych dóbr w oficjalnym sklepie Battle Infinity. Znajdziesz tam np. wiele gier P2E. Przedsprzedaż tokenów jest zakończona.

Obecnie kupisz je na scentralizowanej giełdzie. Eksperci podkreślają, że projekt charakteryzuje się wysokim potencjałem. Według nich cena IBAT niebawem wzrośnie.

8) Decentraland – platforma wirtualnej rzeczywistości

Projekt Decentraland wystartował w 2018 roku i rozwija się do dziś. Twórcy mieli wiele czasu na uzyskanie przewagi w wyścigu metaverse. Obecnie platforma oferuje rozgrywkę inwestorom na całym świecie. Za jej funkcjonalność odpowiada blockchain Ethereum.

Jako gracz stworzysz postać i porozmawiasz z innymi użytkownikami w wirtualnym świecie. Ponadto z łatwością kupisz fragment tej przestrzeni. Wirtualną działką Decenterland jest LAND, który otrzymasz za monety MANA. Kryptowalutę wykorzystasz do wszystkich transakcji w ekosystemie. Niektóre dobra są warte nawet ponad milion dolarów.

Jak sama nazwa mówi, Deccenterland charakteryzuje się zdecentralizowaną strukturą zarządzania. Władza leży w rękach użytkowników oraz inwestorów w MANA. Jest to pierwsza platforma na rynku kryptowalut, która umożliwia pełną kontrolę.

KUP DECENTRALAND NA ETORO

9) The Sandbox – platforma, która skupia graczy, budujących wirtualny świat

The Sandbox jest grą komputerową, w której zbudujesz własny świat. Jej mechanika przypomina rozwiązania zastosowane w grach Minecraft czy Roblox. Dodatkowo twórcy udostępnili handel na własnym rynku NFT.

Ponadto gracz będzie zarabiał na wykreowanych elementach przy użyciu SAND – tokena zbudowanego na blockchainie Ethereum. Coiny SAND pozwolą również na granie w gry, zakup wyposażenia czy dostosowanie wyglądu bohatera.

SAND jest tokenem ERC-20. Kontroluje go zdecentralizowana organizacja autonomiczna (DAO), którą tworzą posiadacze coinów. Inwestorzy biorą udział w głosowaniach i ustalają priorytety dotyczące nowych rozwiązań. Ponadto mają możliwość zmian w dokumentacji gry.

W grę zagrasz na komputerze lub na urządzeniu mobilnym.

KUP THE SANDBOX NA ETORO

10) Enjin Coin – token, który pozwala na monetyzowanie gier

Enjin Coin jest tokenem użytkowym, który wspiera ekosystem Enjin. Jego twórcy pozwalają na monetyzowanie gier oraz innych treści. Kolejne funkcje to kupno dodatkowych opcji, tworzenie i zdobywanie przedmiotów kolekcjonerskich czy otrzymywanie wynagrodzeń za postępy.
Eksperci wskazują, że branża gier science fiction cieszy się rosnącym zainteresowaniem. Dlatego widzą potencjał w tokenach metaverse.

Ponadto Enjin działa na systemach mobilnych oraz komputerach z systemem Windows, co zwiększa popularność coinów. Gracze skorzystają również z wielofunkcyjnego portfela.

W momencie pisania artykułu kapitalizacja rynkowa coina wynosi 244,594,214 dolarów. Natomiast jednego tokena kupisz za 0.2446 dolara. Obecnie traderzy chętnie inwestują w gry komputerowe, które stale się rozwijają. Twórcy Enjin zamierzają ciągłe wsparcie projektu.

KUP ENJIN COIN NA ETORO

Podsumowanie

Omówiliśmy projekty metaverse, które charakteryzują się największym potencjałem. Wśród nich znajdziesz gry, strony internetowe, które dostarczają dane analityczne czy platformy dla kierowców samochodów elektrycznych. Inwestorzy otrzymają szansę na coiny, NFT oraz inne aktywa (np. wirtualny fragment ziemi).

Ponadto dostęp do platform jest bardzo prosty. Wiele aplikacji uruchomisz na komputerach, a także za pomocą urządzeń mobilnych. Wystarczy, że założysz konto, kupisz wirtualne waluty i wejdziesz w interakcję ze światem metaverse.

Traderzy przewidują, że przedstawione projekty zyskają na wartości. Wiele perspektywicznych coinów dostępnych jest w przedsprzedaży. Aktualnie nie są drogie, lecz po notowaniu na giełdach prawdopodobnie sprzedasz je z zyskiem.

(Artykuł sponsorowany)Dodaj komentarz lub opinię

Informacja: wszystkie komentarze i opinie dodawane na forum publiczne są moderowane.